Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

(...) cos bełkoczą do panienek. Olewka. Odjechali, skillował ich autobus linii 107. :mrgreen:

 

Dooobre :mrgreen:.

 

Czyli tą beemą jechały same Boraty? :mrgreen:

Można tak powiedzieć. :twisted: Ale Borat bywa w garniaku, klasa jest. :mrgreen:

 

Jednak językiem pewnie mu dorównali. Teksty typu: "I like you! Will you be my friend? I like sex with ladies very nice" :mrgreen: I ta klata:

 

boratthong.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w sobotę wyjeżdżając z Mariny Moktów w Racławicką dojechałem do świateł w kierunku Wołoskiej. Na nowej nitce w stronę Wołoskiej są dwa pasy lecz za światłami się kończy prawy, a ja stałem na lewym. Było już po 1:00 więc stoję sobie a tu na prawym pasie stoi Calibra full tuning. Ciemne szyby, wielki spojler no i z tyłu lexusy, zapomniałem jeszcze o blond włosej dziewczynie na prawym fotelu. Kierowca oczywiście prowadzi auto jedną reką, lewa na kierownicy na 12 a prawa gdzieś tam. Cóż, wiedziałem że będzie chciał się wcisnąć więc nie odpuściłem mu, no i wyrwałem do przodu na zielonym a kolega został z tyłu. Chyba muszę opisać tego killa na sr.p :lol::lol:

 

Widziałem kiedyś podobną akcję na Pradze, przy 4 śpiących. Tyle że wpychał się kark w BMW a na pasie dla jadących prosto stał gość może z 50-cioletni GMC Typhoonem. Uwierzcie -BMW nie zdążyło skończyć piszczeć a GMC był w połowie skrzyżowania. To się uśmiałem wtedy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem mialem okazje na male sciganko.Niestety dostalem troszke po dupie, takze nie udalo sie skopac lezacego.Na swoja obrone dodam, ze przeciwnikiem bylo STI Us-spec, takze to raczej on kopal lezacego.Najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, ze w pewnym momencie stalismy na skrecie w prawo na czerwonym i jak zapalilo sie zielone, to depnal, ja za nim, ale zobaczylem, ze cos za mna miga na niebiesko.Okazalo sie ze policja nas goni, wiec potulnie zjechalem na bok i na szczescie pojechala za STI i nie zatrzymala mnie.Biedny kierownik pewnie bedzie mial mandacik do zaplacenia.Prawde mowiac wspolczuje mu i nie jest to smieszne, ale de facto ja wygralem z STI, bo nie zaplacilem mandatu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to lubi się u nas w kraju pięknym mawiać - mimo przegranej, zostałeś moralnym zwycięzcą :)

 

Nie dość, że się lubi, to okazji to powiedzenia tego jest aż nadmiar :twisted::D.

 

 

PS. Lubię wklepywać saabom i siedzącym za ich kierownicą "prezesom". Dwa dni temu - nowe 9-5 aero, czy jakoś tak :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Ci w VOlvo "R" są lepsi bo im naopowiadano że mają sportowe auto jak STI, ale to cholerstwo naprawdę szybkie jest, trzeba się sprężać.

 

Ups, nawet nie wiedziałem, że to taki godny przeciwnik. Będę więc uważał 8).

 

Swoją drogą ciekawy jestem, gdy nadejdzie po raz pierwszy ten moment, gdy ktoś skopie mnie i co wtedy poczuję :twisted::mrgreen:. Ostatnio najgoręcej miałem przy Chryslerze 300C (opisywałem to tutaj), ale się udało... Ufff 8).

 

[EDIT] Sprawdziłem stosunek moc do masy najmocniejszych volv. S60 R ma 300KM ale masę prawie 1700 kg (1689), co przy nominalnych 280 KM estiaja i masie 1450 daje jednak estiajowi przewagę :twisted:. Podobnie jest z S80 V8, które mam moc 315KM, ale masę powyżej 1700 kg (1742).

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, nawet nie wiedziałem, że to taki godny przeciwnik. Będę więc uważał .

 

 

S60R ma 2.5 litra i 300KM, haldexa (więc ma niższe starty w napędzie) i skrzynię 6. Tylko jst dośc ciężki. Cossie dał radę, a twój powinien być szybszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ja wiem o tym, ale tylko mówię że to S60R jednak dość szybko jeździ.

 

Ależ ja nie mówię, że nie wiesz. Sam nie wiedziałem i dlatego pogrzebałem głębiej w temacie.

 

BTW: STI ma chyba jednak 300KM ? Nie?

 

Nominalnie wciąż ma, na podstawie niepisanej umowy z Mitsu, 280 KM. Ale jestem ciekawy wyników na hamowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominalnie wciąż ma, na podstawie niepisanej umowy z Mitsu, 280 KM. Ale jestem ciekawy wyników na hamowni.

 

Hamerykany 2.5 miały zawsze 300KM w papierach, EU ma 280?

 

To nie jest umowa z Mitsu tylko ogólojapońska, NSX też ma niby 280 i Skyline.

 

Żeby mieć dobre wyniki musiałbyś niestety wyrwać silnik z auta i postawić na hamowni silnikowej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominalnie wciąż ma, na podstawie niepisanej umowy z Mitsu, 280 KM. Ale jestem ciekawy wyników na hamowni.

 

Hamerykany 2.5 miały zawsze 300KM w papierach, EU ma 280?

 

To nie jest umowa z Mitsu tylko ogólojapońska, NSX też ma niby 280 i Skyline.

 

Żeby mieć dobre wyniki musiałbyś niestety wyrwać silnik z auta i postawić na hamowni silnikowej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominalnie wciąż ma, na podstawie niepisanej umowy z Mitsu, 280 KM. Ale jestem ciekawy wyników na hamowni.

 

Hamerykany 2.5 miały zawsze 300KM w papierach, EU ma 280?

 

To nie jest umowa z Mitsu tylko ogólojapońska, NSX też ma niby 280 i Skyline.

 

Żeby mieć dobre wyniki musiałbyś niestety wyrwać silnik z auta i postawić na hamowni silnikowej :-(

 

Tak, ale czy nie interesuje nas aby moc finalna na kołach a nie moc samego silnika?? Na kołach w Wawie można sprawdzić w VTG u GS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kołach w Wawie można sprawdzić w VTG u GS-a.

 

 

Zależnie od tego jaki dzień będzie miał GS i jego hamowania wyjdzie Ci co będizesz chciał ;-) Już parę takich akcji dośc komicznych było. Oczywiście Grzesiek się nigdy nie przyzna bo to nie w jego interesie - pewnie 99% pomiarów jest bliskich prawdy ale niektóre ..LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla MY'06 wyszło 291KM?

 

A trzeba wziąć pod uwagę, że był to grudzień, a więc samochód to była nówka sztuka, jeszcze na dotarciu. Czyli te 300 KM to wartość chyba realna 8).

Pewnie tak, ja sie tam nie znam. :mrgreen: Może zimno ma jakis wpływ? Lepsze chłodzenie IC itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...