Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Kajam sie. Postanowilem upokorzyc Volvo XC90, ktoremu wydawalo sie, ze ma ostry start i probowal tego na kazdych swiatlach, wiec uzmyslowilem mu na prawoskrecie, ze sie mylil (z lekkim bokiem).

 

A kajam sie dlatego, ze tym bokiem nieco zajechalem droge BMW, ktore chcialo do nas dolaczyc, co uzmyslowila mi dobitnie zona :oops:

 

p.s. poniewaz beemka byla na lewym pasie, to nie jestem pewien, czy miala w ogole prawo skrecic w prawo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorny objazd dla poprawienie nastroju, tak na kolacje BMW X5 wersja kopciuch. Jak mnie zobaczył to zaczął dymić strasznie, jak wyprzedzając na pełnym gazie został wyprzedzony to odpuścił i już grzecznie jechał ... .Wybiłem mu z głowy ściganie, może nawet życie uratowałem :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopanie leżącego nabrało dla mnie dzisiaj nowego wymiaru w drodze do Miedzianej Góry. Najpierw kopnęli mnie na 300 i 8, kilometr dalej kolejni powtórzyli... Bilans - 16 punktów i 600 zł :evil:

 

Masz rację, ta wpadka przekonała mnie o konieczności CB.

 

Koniecznie! Jechaliśmy z kolegą Milczącym Wiesławem (=michal na przymusowym urlopie od forum :mrgreen: ) do Krakowa w ubiegły piątek i nie mogłem uwierzyć, ile około północy i 1:00 nad ranem jest tam policji. Co drugą wieś praktycznie!

 

Bez CB nie wyobrażam sobie wyjazdu za miasto. Od zakupu nie trafiłem ani jednego mandatu w trasie :cool:. Pewnie się to kiedyś zmieni, ale na razie - CB rulez :twisted:.

Blue, ja kupiłem CB przed plejadami u gościa w Pisecznie przez Allegro, facet wystorił mi ją pod GT i nawet nie spodziewałem się jaka to wygoda, człowiek jedzie wie co, gdzie i jak... Przez miesiąc użytkownia CB zaoszczędziłem około 1500zł, gdzie jadąc bez bym wpadł jak śliwka, a to na suszarke, a to na videorejestrator. Ja mam Unidena 520XL (To samo co President Johny II, ale nie ma automatycznej redukcji szumów) + antene LEMM 90cm. koszt około 450zł. Wczoraj CB uratowało mnie przed motocyklowym videorejestratorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, XC90 ma ponad 10sek do setki :P Tos tak skopal, ze chyba prokurator sie do Ciebie dorwie ;)

 

Zalezy ktore bo byly diesle 165km i 185 km. Pierwszy ma 11,9 a drugi 9,9 a z V8 S-Turbo by juz nie zawalczyl:) Niezmienia to jednak faktru ,ze XC90 to kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kil nie kil ale się ubawiłem. dwa pasy do skrętu w lewo i jeden w prawo, czerwone światło. Ustawiam się do jazdy w lewo na tym bardziej prawym i czekam, na lewy podjechało Audi A6 1,8 T. Zielone, kierownik w Audi trochę zaspał, ruszałem powoli ale widząc moją przewagę docisnąłem więcej. Po skręcie za jakieś 20-30m lewy pas się kończy. Gdybyście widzieli co on wyprawiał żeby mnie wyprzedzić. Dopiął swego ale przez linie ciągłe i powierzchnie wyłączone z ruchu :mrgreen: Dodam tylko że jechałem Punto 1,2 8V z "L" na dachu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni na pewno sie uciesza, ze dzisiaj skillowalem granatowego vana z napisem Osrodek Wypoczynkowy PUSZCZA w Supraslu

 

:mrgreen::twisted:

 

Czy był w nim silnik "większy niż oczekiwałeś"? :mrgreen:

 

:lol::mrgreen::lol: ciekawe czy byly w nim "gadzety" godne atrakcji z osrodka ? "gorace dreszcze" pod prysznicem? czy "sila wodospadu"? :cool:

 

pozdrowienia dla skillowanego dzis, ok. 22.30 tjuningwanego SI z jakas "pasowana" maska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni na pewno sie uciesza, ze dzisiaj skillowalem granatowego vana z napisem Osrodek Wypoczynkowy PUSZCZA w Supraslu

 

:mrgreen::twisted:

 

Czy był w nim silnik "większy niż oczekiwałeś"? :mrgreen:

 

:lol::mrgreen::lol: ciekawe czy byly w nim "gadzety" godne atrakcji z osrodka ? "gorace dreszcze" pod prysznicem? czy "sila wodospadu"? :cool:

 

Wprost przeciwnie :twisted: Van byl pordzewialy a napis PUSZCZA sie łuszczył :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni na pewno sie uciesza, ze dzisiaj skillowalem granatowego vana z napisem Osrodek Wypoczynkowy PUSZCZA w Supraslu

 

YEAH! :mrgreen:

 

Czy był w nim silnik "większy niż oczekiwałeś"?

 

Na pewno - ten wóz miał 24 KM, choć na reklamie wyglądał jak veyron :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze zgrzeszylem dzisiaj pierwszy raz, napatoczyl sie Pan w ciemnym Mondeo ST220 (jaka szkoda ze nie tdci :sad: ) ktory sprytnie omijal "gupkow" stojacych grzecznie na swiatlach pasem do skretu w prawo i dal rure na wprost. Poniewaz drogi nasze prowadzily w tym samym kierunku to i spotkalismy sie na nastepnych siwatlach, gdzie obaj na pole position stalismy :mrgreen: Honororowy chlopak byl bo czekal na zielone, a i esp wylaczyl bo dym z kol poszedl :smile:

Na nastepnych swiatlach mial bardzo wazna rzecz do zrobienia bo szukal w schowku jakiegos CDika i robil kilka innych rzeczy ktore bronily go przed przypadkowym spojrzeniem w moja strone :oops:

 

Przepraszam najmocniej za postepek nikczemny bedzie pokuta czy ST220 sie nie liczy?

 

 

ps.

pare swiatel dalej spotkalem spotkalem innego ST220 - srebrnego - ale ten chyba juz byl wyleczony przez kogos - bo grzecznie jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze zgrzeszylem dzisiaj pierwszy raz, napatoczyl sie Pan w ciemnym Mondeo ST220 (jaka szkoda ze nie tdci :sad: ) ktory sprytnie omijal "gupkow" stojacych grzecznie na swiatlach pasem do skretu w prawo i dal rure na wprost. Poniewaz drogi nasze prowadzily w tym samym kierunku to i spotkalismy sie na nastepnych siwatlach, gdzie obaj na pole position stalismy :mrgreen: Honororowy chlopak byl bo czekal na zielone, a i esp wylaczyl bo dym z kol poszedl :smile:

Na nastepnych swiatlach mial bardzo wazna rzecz do zrobienia bo szukal w schowku jakiegos CDika i robil kilka innych rzeczy ktore bronily go przed przypadkowym spojrzeniem w moja strone :oops:

 

Przepraszam najmocniej za postepek nikczemny bedzie pokuta czy ST220 sie nie liczy?

 

ps.

pare swiatel dalej spotkalem spotkalem innego ST220 - srebrnego - ale ten chyba juz byl wyleczony przez kogos - bo grzecznie jechal

 

Jesli to wszystko japonskim 1.4 to nie ma pokuty, to nie bylo kopanie lezacego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to wszystko japonskim 1.4 to nie ma pokuty, to nie bylo kopanie lezacego :mrgreen:
no dzisiaj akurat powozilem STI :mrgreen: bo jak jade 1.4 to mnie rowerzysci wyprzedzaja :)

 

jezu jak ja kocham to auto, zwlaszcza po wczorajszym wyjezdzie do Gorzowa Wlkp tym malym parchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla skillowanego dzis, ok. 22.30 tjuningwanego SI z jakas "pasowana" maska

Moze to SI dalo sie skillowac z litosci, a moze okazalo szacunek dla niemieckiego przemyslu motoryzacyjnego lub tez odpuscilo patrzac z trwoga co moze sie stac z Twoim pojazdem podczas pokonywania np torow tramwajowych :wink: .

Ok - bylas szybsza od przeciagu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze okazalo szacunek dla niemieckiego przemyslu motoryzacyjnego

slusznie..niech patrzy i sie uczy :mrgreen:

 

lub tez odpuscilo patrzac z trwoga co moze sie stac z Twoim pojazdem podczas pokonywania np torow tramwajowych :wink: .

jak to co..wtedy powoli zaczynaja sie rozkladac skrzydla..podnosi sie podwozie i....slychac..lup..bumm puk stuk :cool:

Ok - bylas szybsza od przeciagu :shock:

i twardsza od kostki brukowej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...