Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pokute, bo skopalem podwojnie pokrzywdzonego: nie dosc, ze zadieslowany, to jeszcze w pseudosportowym rodzinnym vanie

 

No ja Cię bardzo przepraszam, ale wcale nie czuję się pokrzywdzony, a wprost przeciwnie - wyróżniony :wink:

Zadieslowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że już dawno tu nic nie napisałem ;]

Czas to zmienić.

Ponieważ moje narzędzie zbrodni wciąż jest jeszcze w Dubaju :( musiałem posłużyć się czymś innym.

 

Była sobie ulica Puławska wieczorem (jakaś godzina temu), i toczyliśmy się do czerwonego światła razem z Panem od Volvo. Pan od Volvo widział, że jadę ambitnie bo droga pusta (lecz bez szaleństw) oraz dostrzegł moją lepszą połówkę na siedzeniu pasażera (która jest jeszcze młodsza odemnie), więc postanowił ukrócić moje ego i temperament.

 

Światło zmieniło się na zielone jak jeszcze się toczyliśmy więc start z rolki. Pan z Volvo ambitnie do przodu, więc ja przekroczyłem słynny VWowski i Audiowski próg na pedale gazu i but do przodu. Przegrał na pół długości auta ;] Wyhamowaliśmy do świateł, Pan udaje że nie patrzy. Czekamy na zielone.... JEST. Ja z miejsca but bez zastanowienia. Pan z Volvo twardo się trzymał i świecił mi światłami w lusterko, ale mimo wszystko przegrał.

 

Kolejne światła, tym razem obok galerii mokotów, do której dotoczyliśmy się już każdy swoim tempem...

 

- No to co tam siedzi mi powiedz.

- Zwykłe 1.8T z Ameryky 180 KM.

 

On miał V40 2.0T o ile pamiętam 163 KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes S500. Słuszne auto :twisted: i spieszący się bardziej od innych kierownik :roll: Przede mną 2 auta, za mną... błyskające biksenony :shock: Trzeba przyznać, że ładnie wyglądają we wstecznym ale są również stersujące :wink: W końcu mogę zjechać na prawy, leć mister :razz: Niestety każda prosta zawsze się kiedyś kończy. Tym razem lewy prawy za Zakroczymiem w stronę domu :cool: W lewym zakręcie całe szczęście nie muszę używać hamulce... czego nie mogę powiedzieć o kierowniku eski :roll: Prawy to już formalność :mrgreen: Dobrze, że wypuściłem auto na lewy pas, bo bym mu zaparkował w kufrze :lol:

 

Panu przestało się spieszyć. Dziwne :roll: Przecież wystarczyło tylko raz popieścić moje oczy błyskawicą i bym go puścił. Przecież przed nami jeszcze kilka fajnych zakrętów :twisted:

 

A może to była telepatia? :evil:

:mrgreen:

 

 

PS. Szukając informacji o tym aucie trafiłem na hasło, które je reklamuje:

"Przewiduje i wyprzedza"

Widocznie kierownik był z innej bajki niż auto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester ty chociaż się zorientowałeś, a Than_Junior będzie tkwił w tym błędzie do końca swoich dni :mrgreen::twisted:

Bo ja zajebiście bystry jestem :mrgreen::mrgreen:

 

Mercedes S500. Słuszne auto :twisted: i spieszący się bardziej od innych kierownik :roll: Przede mną 2 auta, za mną... błyskające biksenony :shock: Trzeba przyznać, że ładnie wyglądają we wstecznym ale są również stersujące :wink: W końcu mogę zjechać na prawy, leć mister :razz: Niestety każda prosta zawsze się kiedyś kończy. Tym razem lewy prawy za Zakroczymiem w stronę domu :cool: W lewym zakręcie całe szczęście nie muszę używać hamulce... czego nie mogę powiedzieć o kierowniku eski :roll: Prawy to już formalność :mrgreen: Dobrze, że wypuściłem auto na lewy pas, bo bym mu zaparkował w kufrze :lol:

 

A teraz pomyśl co by to było, gdyby to była zima :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000sieczny, post"
Ło matko... A co to za nowomowa...

Jakiś miesięczny, obosieczny...

 

Zagadka z cyklu: co autor miał na myśli pisząc te słowa ? Mnie się wydawa iż ponieważ on ....yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...... chciał..................ten autor ma się rozumieć, on chciał powiedzieć że to chyba sieczka jest.

 

 

za mną... błyskające biksenony Trzeba przyznać, że ładnie wyglądają we wstecznym ale są również stersujące

Bo to panie spawacz jakiś z zawodu jest, i on musi mieć takie światło ponieważ przy normalnym raczej nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał/a:

2000sięczny

Than_Junior napisał/a:

2000sieczny

 

Ło matko... A co to za nowomowa...

Jakiś miesięczny, obosieczny...

 

 

 

 

Tak czy siak -gratulacje przyjmuje w kazda pierwsza srode miesiaca od 15:00 do 15:06 :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...