Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

W celu zamkniecia rozmowy o skopaniu Profesora u ktorego miałem egzamin chciałem powiedzieć, że dostąłem 4,5 bez żadnych problemów więc chyba profesorek zapomniał sobie, że go skopałem...

A jak już dał Ci wpis to chociaż mu to powiedziałeś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośna do modów - sprawdźcie czy to na pewno pisze foreks - nie wieżę, że kupił Imprezę na którą tak pluł :shock:

A już był po ciemnej stronie mocy..... :mrgreen:

rzadko to mi sie zdarza, ale daje druga szanse. jeszcza nawet zadna kobita jej nie otrzymala, ale samochod czasami zasluguje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex jest juz tak zajechany, ze nie ma juz po czym jezdzic. nawet nie wyobrazasz sobie, ile on lat juz z Krebelka mieszka :twisted::mrgreen: :razz:

mowisz, ze zwiazki z chlopakami sa krotsze i wspolne dluzze mieszkanie jest Ci obce? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale co ja bym dał żeby móc na żywca posłuchać 5 cylindrowca z wielką turbiną spod znaku audi :wink:

jednak 5 cylindrów brzmi niesamowicie :cool: (...)

mowisz i masz! :razz:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=UPKG3GrQj3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale co ja bym dał żeby móc na żywca posłuchać 5 cylindrowca z wielką turbiną spod znaku audi :wink:

jednak 5 cylindrów brzmi niesamowicie :cool: (...)

mowisz i masz! :razz:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=UPKG3GrQj3c

 

 

Durbos ma prawie taki sam blow -off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to i po co to?

 

23b9733935540553m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracalem dzisiaj od lepszej połówki do domu kolo 22. Spokojnie sobie pyrkałem przez Witkowice, z głośników leciała muzyka klasyczna, czyli Dr Dre i Snoop Dogg, a tu nagle za mna z podporzadkowanej wyjezdza Fords S-Max. Wiadomo, S-Max to usportowiona wersja Galaxy, na tyle usportowiona ze zasluguje na calkowicie inna karoserie, wiec kierowca tegoż stwierdził, ze posiadanie takiego sportowego wozu nowej generacji obliguje go do zachowania odstępu od poprzedzającego równego metrom ... pół.

 

Niestety, ja nie naleze do tych, ktorzy lubia miec ogon (przyzwyczajenie z poprzedniego życia, w ktorym bylem tajniakiem), wiec jak dojechalismy do ronda na Mackiewicza (takie tam jednopasmowe, troche ciasne, z duza wysepka po srodku), to postanowilem zaskoczyc śledzia i zamiast zwolnic... to przyspieszylem :twisted: Prawa, lewa, prawa i nawet sie nie zorientowal, a juz lezal na ziemi 8)

 

Dalej juz nie jechal tak blisko :P Pozniej tylko, jak skrecilismy obaj z Mackiewicza w Opolska w lewo, wyciagnal asa z rekawa. Tam jak sie skreca na swiezym zielonym to do nastepnych swiatel nie ma sie co spieszyc bo i tak bedzie czerwone, wiec spokojnie pyr pyr 60 na godzine, on chyba tez byl tego swiadom. Do swiatel dojechalem na wbitym drugim biegu, po mojej prawej szalony S-Max. W przeciwienstwie do niego, ja stwierdzilem, ze sie nie bede spieszyl i w momencie jak mnie minal, nagle stracilem wizje :shock: CO JEST?! pomyslalem i dopiero po chwilce sie zorientowalem ze to czorny dym z jego rury wydechowej zaslonil mi widok :mrgreen:

 

Prosze o pokute, bo skopalem podwojnie pokrzywdzonego: nie dosc, ze zadieslowany, to jeszcze w pseudosportowym rodzinnym vanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...