Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko drogie takie GTE :mrgreen:

 

1000000000zł za starego Francuza :roll: :mrgreen:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1917042

 

Jak chce się jeździć szybkim, bezawaryjnym i rzadko spotykanym w Polsce bolidem, to nie można liczyć na ceny jak za Subaru albo inne miśki.

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

P.S. Jak widać znalazł się jakiś kolekcjoner :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam te auta R5 GT Turbo żondzi - osiemsetpare kilo i 138 KM

 

a ja wlasnie sie zastanawiam nad taka jak ma niumen R5 1,7 - 95 KM - wywalic srodek - zostawic zsama skorupe i 2 kubly wlozyc, wspawac klatke, zrobic zawias (jest tylko taki minus ze ma z tylu drozki skretne i cos z tym trza by bylo zrobic) i maly killer gotowy - nawet matiego mozna by objechac :mrgreen:

 

Gdybyś miał lepszy wóz, mógłbym się wymienić bez dopłaty...

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na korki tylko automat, Imprezka jest bardzo meczaca w gestym ruchu miejskim :neutral:

 

Mnie tam moja imprezka wcale w korkach nie meczy, uwielbiam spedzac w niej czas, jak sie nudze to wylaczam fabryczne pieknie brzmiace audio i robie sobie od czasu do czasu przegazowke tak zeby uslyszec sapniecie :mrgreen: Moglbym tak bez konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jeszcze swojego dorzuce? byśmy się z adamusem zmieniali co kilka dni :wink:

 

Czy ja wiem, sąsiedzi by mnie wyśmiali za jednego grata, a co dopiero jakieś dwie Subaryny - polewa na całego.

 

ALE - załatwcie mi coś porządnego z TDI to pogadamy

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam moja imprezka wcale w korkach nie meczy, uwielbiam spedzac w niej czas, jak sie nudze to wylaczam fabryczne pieknie brzmiace audio i robie sobie od czasu do czasu przegazowke tak zeby uslyszec sapniecie Moglbym tak bez konca

 

ale ja nie moge wytrzymac tych ciaglych spojrzen nienawisci ze strony innych kierowcow i usmiechow ich pieknych towarzyszek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cos mnie wzielo i naokraglo jezdzilem na Vitku powyzej 8000obr, wszystkich mijalem jak tyczki a kili bylo zbyt duzo zeby opisywac. Specjalnie wyjechalem sobie wieczorem gdy byl mniejszy ruch. Dzwiek Vitka jest niesamowity i uzaleznia :twisted:

Najzabawniejsze.... gdy podjezdzasz na swiatla, kazdy sie gapi jakby z boku stalo jakies ferrari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale dzisiaj o 16.45 będzie moja ulubione 15 minut do małego upalania po pustym mieście :P

 

P.S. Chojny piszesz się na dawanie sygnały dzieciom kiedy nadjeżdżają pierwsze gwiazdki ? Razem to będzie ich 12-ście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale dzisiaj o 16.45 będzie moja ulubione 15 minut do małego upalania po pustym mieście :P

 

P.S. Chojny piszesz się na dawanie sygnały dzieciom kiedy nadjeżdżają pierwsze gwiazdki ? Razem to będzie ich 12-ście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a dawaj znaka sygnala a stawie sie z pelnym bakiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale dzisiaj o 16.45 będzie moja ulubione 15 minut do małego upalania po pustym mieście :P

 

P.S. Chojny piszesz się na dawanie sygnały dzieciom kiedy nadjeżdżają pierwsze gwiazdki ? Razem to będzie ich 12-ście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a dawaj znaka sygnala a stawie sie z pelnym bakiem :twisted:

 

Tylko czy damy rade tak szybko potem turbiny ochłodzić żeby na wigilie się nie spóźnić ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale dzisiaj o 16.45 będzie moja ulubione 15 minut do małego upalania po pustym mieście :P

 

P.S. Chojny piszesz się na dawanie sygnały dzieciom kiedy nadjeżdżają pierwsze gwiazdki ? Razem to będzie ich 12-ście :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

a dawaj znaka sygnala a stawie sie z pelnym bakiem :twisted:

 

Tylko czy damy rade tak szybko potem turbiny ochłodzić żeby na wigilie się nie spóźnić ? :P

 

 

wigilia nie zajac nie ucieknie a i tak nie lubie swiat to sobie humor poprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, one maja to do siebie, ze sie dziwia.

Moj syn zauwazyl natychmiast jadac ze mna, ajk sie towarzyszki kierowcow innych pojazdow patrza, A CIO TO ZA PAN PROWADZI?

 

kurtka, myslalem ze jestem jakis wyjatkowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj uczylem 2 panow ze nie maja szybkich samochodow - na modlinskiej na swiatlach przy selgrosie - specjalnie stanalem na prawym skrajnym pasie coby ich podenerwowac - jeden pan w beemwe siedem a drugi w nowce sztuce navarra - obydwaj sie zdziwilipotem mialem skrecic do rodzicow przy fabryce mebli na mehoffera ale stwierdzilem, ze sie nad nimi jeszcze popastwie i znowu swiatla i pan w navarze znowu myslal ze ambicja nadrobi i znowu sie pomylil :twisted: beemwe tez probowalo - ale tylko probowalo :mrgreen:

 

no i wielki TEGES bo postanowilem zawrocic na skrecie z modlinskiej na pludy i zasadzilem pieknego boka na mokrym asfalcie - z dodania :twisted: Rudzielec poszedl jak tylnonapedowka (moge se na to pozwolic bo i tak tylny dyfer juz sie konczy a drugi czeka :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus, ty śmigasz na 195/55/16 ?? Ostatnio zauważyłem że w tym rozmiarze auto lepiej się zbiera, nawet można zapiszczeć 4 łapami na asfalcie zrywając przyczepność a tym bardziej na zakręcie. Na letnich 205/50 nie udawało mi się zerwać przyczpności na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus, ty śmigasz na 195/55/16 ?? Ostatnio zauważyłem że w tym rozmiarze auto lepiej się zbiera, nawet można zapiszczeć 4 łapami na asfalcie zrywając przyczepność a tym bardziej na zakręcie. Na letnich 205/50 nie udawało mi się zerwać przyczpności na asfalcie.

 

letnie uniroyal rs1 205/55/16 - nie wrzucalem jeszcze zimowek bo nie ma po co - u dalo sie wczoraj pieknie zerwac przyczepnosc - zamiotla dupa jak ta lala - byc moze dlatego ze tam sa lekkie koleiny i to zerwalo przyczepnosc, ale i tak poszla bokiem jak zla :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...