Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się przed chwilą dowiedziałem, że od stycznia - najprawdopodobniej - będę dla Przemqa i kilku innych osób wdzięcznym obiektem do killowania :evil:

Bo będę TDi jeździl... :razz:

 

Legacy TDI :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nicmi nie wiaodmo o skutkach ubocznych. Odcinanie paliwa przyhamowaniu zostało wymyślone żeby w razie awarii elektornicznego sterowania i np. zacięcia przepustnicy w pozycji maks otwartej dało się zahamować.

 

zawsze wtedy mozna wyjac bieg i wrzucic na luz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nicmi nie wiaodmo o skutkach ubocznych. Odcinanie paliwa przyhamowaniu zostało wymyślone żeby w razie awarii elektornicznego sterowania i np. zacięcia przepustnicy w pozycji maks otwartej dało się zahamować.

 

zawsze wtedy mozna wyjac bieg i wrzucic na luz....

 

a silnik bedzie sie katowal do odcinki, przezylem to raz w seju na KJSie, zgrzany silnik musialem wylaczyc :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nicmi nie wiaodmo o skutkach ubocznych. Odcinanie paliwa przyhamowaniu zostało wymyślone żeby w razie awarii elektornicznego sterowania i np. zacięcia przepustnicy w pozycji maks otwartej dało się zahamować.

 

zawsze wtedy mozna wyjac bieg i wrzucic na luz....

 

a silnik bedzie sie katowal do odcinki, przezylem to raz w seju na KJSie, zgrzany silnik musialem wylaczyc :sad:

 

Dlaczego robią te samochody coraz bardziej do dupo wożenia, a nie do jazdy.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego robią te samochody coraz bardziej do dupo wożenia, a nie do jazdy....

 

bo to bezpieczne, ekologiczne, poprawne politycznie i jako ze gro jest ze soba mocno spokrewnionych to tanie :neutral:

 

ale jest Subaru wiec jest nadzieja, zreszta moze trzeba nabyc jakiegos CC, potworka zbudowac na KJSy i upalac do upadlego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, nicmi nie wiaodmo o skutkach ubocznych. Odcinanie paliwa przyhamowaniu zostało wymyślone żeby w razie awarii elektornicznego sterowania i np. zacięcia przepustnicy w pozycji maks otwartej dało się zahamować.

 

zawsze wtedy mozna wyjac bieg i wrzucic na luz....

 

a silnik bedzie sie katowal do odcinki, przezylem to raz w seju na KJSie, zgrzany silnik musialem wylaczyc :sad:

 

Dlaczego robią te samochody coraz bardziej do dupo wożenia, a nie do jazdy.... :sad:

bo niestety co raz wiecej czasu spedzamy w korkach (przynajmniej Ja w Krakowie) a takie dupowozy do stania w korku sa calkiem fajne bo wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety co raz wiecej czasu spedzamy w korkach (przynajmniej Ja w Krakowie) a takie dupowozy do stania w korku sa calkiem fajne bo wygodne

 

 

na korki tylko automat, Imprezka jest bardzo meczaca w gestym ruchu miejskim :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety co raz wiecej czasu spedzamy w korkach (przynajmniej Ja w Krakowie) a takie dupowozy do stania w korku sa calkiem fajne bo wygodne

 

 

na korki tylko automat, Imprezka jest bardzo meczaca w gestym ruchu miejskim :neutral:

w korkach to moja byla SI 2.0 z redukcja byla duzo bardziej wygodna, nie mowiac juz o kanapowatej 1.6 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, jeśli tak to oby nie zabiła się jeżdżąc pod prąd :wink:

 

 

 

Huzar105, ustawimy sie jakos we dwoch celem nastukania Witkowi za podzeganie? :mrgreen:

 

I tutaj właśnie wychodzą układziki. Normalnie za pogróżki to byś paskiem dostał :roll:

:razz:

Cieszę się, że się mnie tak boicie, że musicie we dwóch. Zapraszam. Podać adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj właśnie wychodzą układziki. Normalnie za pogróżki to byś paskiem dostał :roll:

 

NIe trac nadziei - moze jeszcze dostane?

 

Cieszę się, że się mnie tak boicie, że musicie we dwóch. Zapraszam. Podać adres?

 

Nie podawaj, bo jeszcze przyjedziemy i trzeba bedzie do sklepu po plyny rozne przezroczyste jechac, a to koszty, daj spokoj...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi że do tej pory moje niebieskie było jedyne w wsi. Po pojawieniu się konkurencji postanowiłem dać jej miesiąc na w jeżdżenie się w auto. Następnie chytry plan ... ustawka w celu skillowanai tego pacjenta .... chorego na ta samą co Ja chorobę :P No i co...... drugi wioskowy Subarkak równo aż do 180 Km/h do tego to piękne GT na starcie zrobiło ogromną marchewe :P Wynik IntakWRX vs. Chojny 0:0... co za nie fart żeby choć o długość auta było ! Tu nic łeb w łeb ! Pierwszy raz z kimś zremisowałem ! Czyli wnioski, GT 240 KM = WRX 265 KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi że do tej pory moje niebieskie było jedyne w wsi. Po pojawieniu się konkurencji postanowiłem dać jej miesiąc na w jeżdżenie się w auto. Następnie chytry plan ... ustawka w celu skillowanai tego pacjenta .... chorego na ta samą co Ja chorobę :P No i co...... drugi wioskowy Subarkak równo aż do 180 Km/h do tego to piękne GT na starcie zrobiło ogromną marchewe :P Wynik IntakWRX vs. Chojny 0:0... co za nie fart żeby choć o długość auta było ! Tu nic łeb w łeb ! Pierwszy raz z kimś zremisowałem ! Czyli wnioski, GT 240 KM = WRX 265 KM :)

 

nom, w sumie bylem pewien ze moj GT polegnie w starciu z Twoim WRXem... w zyciu nie sadzilem ze pojdziemy tak rowno :shock: musze przyznac ze kupilismy to czego szukalismy :twisted: , jeszcze raz wielkie dzieki, no i juz wiem jak sie marchewy robi :mrgreen:

 

PS jakiej tam konkurecji, jedziemy na tym samym wozku, choroba zakazna bez antidotum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi wioskowy Subarkak równo aż do 180 Km/h do tego to piękne GT na starcie zrobiło ogromną marchewe

 

Plątasz się waść w zeznaniach - jak mogło być równo skoro widziałeś marchewę z wydechu :mrgreen: :wink:

 

Widziałem mego czerwono pomarańczowy blask odbity w aucie Chojnego ! Po za tym huk przeokrutny :) Że ja mam kata, a GT nie, wiec wiadomo czyja to sprawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plątasz się waść w zeznaniach - jak mogło być równo skoro widziałeś marchewę z wydechu

 

 

stanelismy w nocy dzieki czemu blysk z wydechu byl widoczny w lusterku wstecznym, IntakWRX niczego nie przekrecil :!:

 

GieTek skopal mu "pupke"

 

kategorycznie zaprzeczam............ niestety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, w sumie bylem pewien ze moj GT polegnie w starciu z Twoim WRXem... w zyciu nie sadzilem ze pojdziemy tak rowno :shock: musze przyznac ze kupilismy to czego szukalismy :twisted:

 

Wiedzieliśmy że w aucie masz nadłubane, teraz wiemy że masz zawodowo nadłubane :)

W sumie to mamy oba auta POWER by ECUTEK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliśmy że w aucie masz nadłubane, teraz wiemy że masz zawodowo nadłubane W sumie to mamy oba auta POWER by ECUTEK

 

 

u jednego doktorka leczone :wink:, choc sadze ze powyzej 180km/h bys odjechal spokojnie :grin: przynajmniej tak pamietam ze Twoj ciagnie dalej wsciekle a GT puchnie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...