Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

stoją jakie ludki z jakiejś tv i kamerują

 

 

Zostaniesz wrogiem publicznym numer jeden w tym kraju.

 

Donadl Tusk powie: To napławde nieodpowiedzialne zachowanie, gdy inni stoja w kilometłowych kołkach, tacy ludzie zagłazaja swojemu zyciu!

 

Jaroslaw Kaczynski powie: To spisek! I uklad! I tym wozem napewno jechał ktos z "parti" Kluzik-Rostkowskiej na spotkanie z Palikotem! Takie zachowanie zasluguje nie na mandat, a na kare dlugoletniego wiezienia! Kto wie, czy to subaru nie ma nic wspolnego z katastrofa w Smolensku!?

 

Tadeusz Rydzyk powie: To robota tych masonskich kol, skupionych wokol platformy obywatelskiej! Potepiamy ich z cala surowoscia! A numer konta na ktore mozna wplacac kase to: 398237928379 372398793872931 25104402312130920

 

Benedykt XVI powie: Wie können Sie zeigen nicht die absolute Mitgefühl für Mitmenschen in solchen furchtbaren Wetter?

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaniesz wrogiem publicznym numer jeden w tym kraju.

 

 

a Żona powie(działa) wczoraj: no dobrze że chociaż ty się cieszysz ze śniegu (mozna jej wybaczyc bo z okolic okęcia na pólnoc wawy jechala 4 h)

 

a propos TV wczoraj się Wróbel udzielał o nocnej porze :mrgreen: ale fryz nowy mega lans :mrgreen: jeszcze zostanie jako "Wróbel o zmierzchu" jak niezapomnainy "Chris o poranku" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba by mi życia nie starczyło na opis wszystkiego co dziś skopałem ;) Jazda miedzy TIR ami na 2 pasmówce i "letkie" boczki między sennie stojącymi w korku tirowcami zostały nagrodzone błyskami świateł i rykiem ich klaksonów ;) Po kilku godzinach stania w korku przynajmniej mieli co oglądać ;) a ja bawiłem się jak mały chłopiec bo było szeroko, strasznie śnieżnie i .....wszystko oprócz mnie stało. Ale kopanko to było dopiero gdy wyciągałem Hondę CRV z "zaspy" (w cudzysłowie, bo miała jakieś 20-25 cm wysokości :D ) i pozostali uczestnicy korka nawet nie kryli wesołości pokazując paluchami na "terenówkę" ;) Aż mi się kierownika żal zrobiło bo chłop właśnie założył super-hiper zimówki a tu taki zonk ;)

No tak czy inaczej przez zabawy na śniegu spóźniłem się 1,5h do fabryki ale warto było ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak, nie jesteś normalny, znaczy jesteś wśród swoich. :twisted:

 

a historia na Kac Vegas 3 :mrgreen:

 

 

Subaryta, jesteś 100% pewien, że ci TIRowcy okazywali zadowolenie?

 

 

no własnie, który palec podnosili? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Dni temu zawitawszy na Kaufland w celu treningu sniegowego napotkałem ->Astre Coupe<- kręcącą bączki -> na wstecznym<- :D Troche rozpędzony dojeżdżając do "miejsca zabaw właściwych" wziąłem jedną, drugą latarnie bokiem i od razu rozpędem na długi łuk przed frontem mediaexperta. Astra stanęła. Nagle patrze a Astra ESCAPE :lol: smiesznie to wyglądąło :D "cholera mogłem nie włączać halogenów może to ich wystraszyło" :D

 

I mam dziwne wrażenie,że Impreza W kolorze Sonic blue działa na ludzi jak płachta na byka 8) Jakie ludzie mi akcje przed morda odpierdzielają to jest magia :D ale fakt.. potem bedzie "eee ja moim to impreze wziałem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak, wejście masz dobre :) Uśmiałem się konkretnie :)

Pozdrowienia z zaśnieżonego Krakowa :)

 

-- Wt lis 30, 2010 8:22 pm --

 

beben, gumy wymieniłeś?? Czy też tamujesz ruch>?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, jesteś 100% pewien, że ci TIRowcy okazywali zadowolenie?

No pewnie

no własnie, który palec podnosili?

Głupie pytanie oczywiście, że

ja mysle ze srodkowy na znak miedzynarodowego pozdrowienia :mrgreen:

czyli się cieszyli ;)

A tak na serio, większość trzymała kciuki w górze a jak wyciągałem CRV-kę to kilku podeszło, żeby pomóc i mówili, że robili zakłady na radyjku czy w coś nie przypitraszę ;) ale kibicowali wiernie ;) (tam naprawdę jest szeroko, to nowa S8 w kierunku na Augustów z 2 metrowymi poboczami więc ryzyko bliskie 0 )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak, wejście masz dobre Uśmiałem się konkretnie

Pozdrowienia z zaśnieżonego Krakowa

 

wejście to ja miałem dwa lata temu z historią o zaciętym pedale gazu.

jakos tak się złożyło ze nie miałem czasu na forum, ale jako że zaposiadłem sprawne (!!!!) auto czterołapne i nie latam juz z beemkowcami po rondach to "szukam kolegów" na forum ludzi z pełnowartościowymi autami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak dobry opis. :mrgreen:

Czyszcze monitor.

 

Rano jadąc do pracy zerknołem w lusterku wstecznym jak kierowca w średnim wieku (stateczna głowa rodziny) pkazując palcem na moje auto tłumaczy coś żywiołowo pasażerce. Nie musiałem zbyt długo czekać aż magia napisu zacznie działać. Trasa lekko pod gurkę, sznurek samochodów, z naprzeciwka wracają pracownicy po nocnej zmianie i kierowca wybiera jeden z gorszych momentów na wyprzedzanie mnie. Sznurek porusza się prędkością 40 km/h, a koleś zaczyna manewr z zawrotną prędkością 42km/h. :twisted: Wiadomo że drogi nie do końca są odśnieżone więc kierowca auta z przeciwnego pasa nie miał zbyt wiele pola manewru. całe szczęście nie doszło do żadnej kolizji.

Muszę się zatem przyznać - zostałem skopany przez Seata Cordobę :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...