Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki silnik ma "standardowy" Lanos?

...bo chyba takowego miałem dzisiaj okazję skopać. :mrgreen: nie było by nic nadzwyczajnego w tym, ale zrobiłem VW T3 1.6 TD. Na żadnym z poprzednich czterech silników (1.6D/1.6TD) nic takiego się nie zdarzało, gdyż w połączeniu z dużą, kwadratową, ciężką budą i zazwyczaj dużym ciężarem wyposażenia,były to wybitne okazy mułowatości!

Czyżby sekret tkwił w innej (niż każda z 4 poprzednich) skrzyni biegów?

:twisted:

Moze zes trafil na 1.4 75KM zagazowany na 65KM? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahah :D:D:D BMW nowa seria 3 cabrio 2.5i ;];]

 

Jednak jak mój złapie obroty to idzie ładnie ;]

 

Na trójce miedzy 130 a 170 km/h zwłaszcza :P

 

Coś tu jest nie tak, bo takie BMW ma 218km, chyba kierowca dopiero co prawko odebrał :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy się chwalą to ja też :mrgreen:

Co prawda kopanie nie w subaru a w mojej Volvopadlinie, ale z Szuruburu, w tle, bo właśnie wracałem do domu, po tym jak zawiozłem mojego Staruszka bo odbiór Forestera.

Stoję sobie, prawda, na światłach, a z prawej, prawda, do mego wyczulonego ucha dobiega, niezawodne umcyk umcyk.

Krótkie spojrzenie, i wszystko jasne....

 

 

...BMW :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Stara piątka, rekin, ale wydech to miał chyba z kibelrury, i rynny dębową elektroda i transformatorem spod płota posmarkany, bo mi nawet myśli, prawda, zagłuszał.

Pusty śmiech we mnie, prawda, wezbrał, i tak siedzę i się jak głupi do sera chichram, aż me bystre oczy napotkały bojowe spojrzenie kierownika bawarki. Wzmiankowany kierownik oczywiście nie omieszkał przegazować tej biednej betki, aż mnie szybki w oknach zabrzęczały.

 

Młody jestem i porywczy, :wink: wiec jak sie zielone zapaliło, i zanim betka zdążyła kołami zamielić, ja mu spokojnie odjechałem, a żeby kopaniu było zadość rozbujałem sie tak do circa 120 na trójce... niby żaden wyczyn, ale maiłem satysfakcję....

 

I gdyby w tym momencie skończyć historię to była by ona taka jak zyliony innych, bez śmiechu i morału...

Ale to jeszcze nie koniec... :mrgreen:

 

Więc po skopaniu owego dresika w bawarce, przemieszczałem sie z dość spora jak na miejskie warunki prędkością, a ze w oddali zapaliło sie czerwone doszedłem do słusznego wniosku iż może wypadało by zwolnic, i zatrzymać się. :mrgreen:

Niby nic trudnego powiecie, takoż żem pomyślał i takoż żem uczynił zdejmując nogę z pedału akceleratora. Zdjąłem byłem, a tu nic :mrgreen:

 

Gaz został gdzie był, a samochód wciąż przyspiesza. Spojrzenie krótkie ale treściwe w obserwacje. Pedał gazu wziął sie był i kurna zaklinował pod dywanikiem, co mi to go wzięli i na myjni nie włożyli jak bozia przykazała, na takie bolce....

 

Co robić... Wysprzęgliłem i na luz wrzuciłem a tu wskazówka obrotomierza zaczęła jak dzika latać mi do odcięcia i nazad....

Samochodu przecie nie wyłączę bo wszelakie wspomagania, wezmą i pójdą w las...

Ale dobra wyhamowałem z wciąż kręcącym sie jak głupi silnikiem, i dawaj nurkować pod kierownice coby ten cholerny pedał uwolnić...

Wynurzam sie po chwili i pierwsza rzeczą która napotkałem był wzrok pana z Beemwu, mówiący " Ja pierdzielę co za debil..."

 

Ależ mi było wstyd...

 

I dlategóż właśnie równie szybko oddaliłem sie co na poprzednich światłach kopiąc pana w Bawarce ponownie :mrgreen:

 

Dziękujemy zapraszamy, skargi i zażalenia proszę kierować na GS Białystok :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modulem sprawdzania ortografii z forefoxa i bedzie lansko

Moduł działa jak sie pisze posta a nie jak się czyta czyjeś...

 

Ale foreksz widzę, że trening czyni mistrza, a choroby odchodzą w zapomnienie.

Leczę na odległość z dysgrafii, dysleksji i dysortografii.

Znachor jakiś czy co?

:razz: :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 6:29 pm ]

PS: Byłem szybszy :mrgreen:

Nowi mają czas do 50 postów aby się wyleczyć. :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już...

Tak to już jest że urodziłem się ślepy na ortografię...

Ale dzięki, za radę, jestem tu początkujący, a nie na wszystkich forach trzeba przestrzegać ortografii, składni itd.

 

Ale wiecie, co....

 

Kurna, podoba mi sie tu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Niewiem jak u was, ale na forum na którym sie wychowałem czyli forum4x4.pl radosną, i niezawsze zgodną z tematem twórczość userów, nazywa się kasztaniarstwem. Tu jest tego sporo :mrgreen:

 

Czuję się prawie jak w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale foreksz widzę, że trening czyni mistrza, a choroby odchodzą w zapomnienie.

Leczę na odległość z dysgrafii, dysleksji i dysortografii.

hogi, chyba mnie z kims pomyliles :razz: ja jestem pyszny dziedziec majatku literatow, laureat sprzed lat jakiejs tam ogolnopolskiej olimpiady ortograficznej i wciaz spowinacony za blisko i za dlugo, ale w linii prostej, z absolwentami polonistyki cool8.gif

 

ja znam az za dobrze arkana i prawidla puryzmu mowy ojczystej :twisted: ja bledow nie robie, najwyzej "k**wa" wymawiam z duzej litery snubnosed.gif

mozesz mnie sprawdzic, a ja sprawdze Ciebie. co chcesz przegrac? blant.gif

 

mam nadzieje, ze zainteresowala Cie moja propozycja, ale jak juz przegrasz, to obiecasz, ze nigdy juz nie bedziesz uzywal modulu ani wpisywal w google'a "sjp" goodbye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze panowie jada ostro z off topa, ale spoko ;) to i ja sie podlacze :mrgreen:

 

Pasztet :arrow: taniocha, kicha, kiepsko :?:

Kawior :arrow: wypas, drogo, gruby kicor :?: :lol:

 

Swistak fajny tekst, tylko troszku stylem w foreksz'a zapatrzony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...