Skocz do zawartości

Zostałem ojcem


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za kolejną porcję gratków :D Dziewczyny od niedzielnego popołudnia już w domu - tak więc mam teraz w domu pełen babiniec ( ja i 3 kobitki). Dobrze chociaż że mam psa, a nie sukę :mrgreen: .

Pierwsza noc znośna i przespana, oby tak dalej. Póki co większym wyzwaniem jest dzień, bo ogarnięcie zestawu 4 dniowy bobas + mega żywiołowa półtoraroczna córa to momentami nie lada wyzwanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzięki za kolejną porcję gratków :D Dziewczyny od niedzielnego popołudnia już w domu - tak więc mam teraz w domu pełen babiniec ( ja i 3 kobitki). Dobrze chociaż że mam psa, a nie sukę :mrgreen: .

Pierwsza noc znośna i przespana, oby tak dalej. Póki co większym wyzwaniem jest dzień, bo ogarnięcie zestawu 4 dniowy bobas + mega żywiołowa półtoraroczna córa to momentami nie lada wyzwanie :twisted:

Gratki Tato.

Ja mam bliźniaki (chłopaki) ale już 9lat mają ,ale jak sobie przypominam pierwsze dni w domu to już wiem po czym te siwe baczki sie pojawiły. Ale teraz kibice i kompani do rajdowania pierwsza klasa. Na słomczyn jadą kibicować Tacie nawet w Rallylandzie raz byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wykopałeś wątek :huh:

Ale oczywiście dziękuję także za te lekko opóźnione gratulacje - pewnie forum zamulało i post pojawił się z opóźnieniem, jak sms który wysłaem do kolaeżanki 30 grudnia 2012 i tydzien temu go dostała :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...