Skocz do zawartości

Czy Impreza GL/GT to dobry samochod do KJSow?


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hipol?? Nie mam do końca przekonania do teorii o Hipolu. Poza tym to się zgodzę. Treluch w robieniu czegoś z niczego jest wielki.

 

Wiesz, w sumie to ja tez nie mialem,ale jak u jednego klienta w Holandii swietnie zdal egzamin np z w porownaniu z Motulem to chyba cos w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich was pogieglo chyba :mrgreen: (no offense) :wink:

Odradzacie mi Impreze? Lepiej wyedytujcie posty :lol:

 

A tak powaznie - fakt, ze wolalbym aby byl to samochod latwy (nie drogi) w utrzymaniu. Ale chcialem AWD - bo w polsce pol roku mamy warunki jakie mamy... i widze, ze z moimi niklymi umiejetnosciami wystarczy dobry samochod i mozna stawac na podium :roll:

 

Skoro tak zachwalacie oski to dlaczego ALEX nikt nas nie objechal na Barborkowym i dlaczego sytuacja sie potworzyla w zeszla niedziele?

 

Moze faktycznie takie Justy uturbione to nie jest zly pomysl? :roll:

 

Fakt, ze GT jest zwrotny na sliskiej nawierzchni bo mozna ciac zakret, a wyjscie nadrabia moca i napedem... na suchej moze nie byc juz tak latwo...

 

Wiec moje pytanie brzmi... to do czego to SUBARU jest? :twisted: Skoro na miasto jest wiele lepszych samochodow, na trase tez... i okazuje sie, ze do sportu amatorskiego tez... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak zachwalacie oski to dlaczego ALEX nikt nas nie objechal na Barborkowym i dlaczego sytuacja sie potworzyla w zeszla niedziele?

Bo były to właśnie "ektremalne warunki", o których wspominałem. Zwróć uwagę, na wyniki grudniowwej imprezy, a szczególnie na czas załogi 42 ...niewiele brakowało :mrgreen: Jeździłem dawno temu wolnossącą Imprezą i GTkiem w KJSach dlatego zabrałem udział w tej dyskusji! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, jestes bezlitosny :mrgreen:

 

To co? nie zrobie wydmuszki imprezy? .... eee .... nie gadam z wami :lol:

 

Jasne że możesz zrobić. Wydmuszka z GT bedzie wymiatać jak diabli, tyle że za dużo mniejsze pieniądze w zakupie i jeszcze bardziej dużo mniejsze w utrzymaniu, możesz mieć samochód, którym osiągniesz podobny efekt. KJSy to nie rajdy, próby na placu dookoła słupków nie mają wiele wspólnego z drogowym ściganiem.

Co prawda ostatnio zaczyna się to powoli zmieniać i KJS'y przestają być wyłącznie idotycznymi kręciołkami wkoło pachołka, ale nie są to typowe odcinki. I nigdy nimi pewnie nie będą, bo tu trzeba profi przygotowanych samochodów i kierowców.

Jak masz kuuupę kasy na tą zabawę, to wchodź w GTka, ale jeżeli ma się okazać, że jak na pierwszym KJSie urwiesz koło wraz z całymi bebechami, a potem przez pół roku będziesz kombinować, jak to ponaprawiać, to zabawa nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...