Skocz do zawartości

Czy Impreza GL/GT to dobry samochod do KJSow?


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle nad kupnem Imprezy typowo do sportu (na KJSy) i zastanawiam sie czy jest sens placic 2 razy tyle za GT. KJSy i amatorskie kreciolki to z reguly I i czasami II bieg...

 

Pytania moje brzmia nastepujaco:

 

1. czy odelzony GL 2.0 bedzie na tych dwoch pierwszych biegach wystarczajac dobrze sie zbieral - jak to sie ma do GT.

2. czy dlugosc biegow w GL i GT sa takie same?

 

Dlaczego mysle o GL... bo za pieniadze wlozone w GT wstawiam duzo lepszy zawias i hamulce niz w GT... pozostaje problem mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie koniecznie... GL jest lzejszy, a jeszcze wybebeszony... wlasnie wszystko zalezy od tego jakie sa przelozenia na 1 i 2 biegu... bo jak roznica jest rzedu 60 a 100 to faktycznie lepiej startowac w klasie powyzej 2,0 ... ale 80 a 100 to juz lepiej w klasie do 2,0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do KJSów napewno nie wybrałbym Imprezy...tym bardziej wolnossącej :!:

 

Dokładnie to samo chciałem napisać, jak przeczytałem pierwszy post w tym wątku.

Coś małego, zwinnego.

Może warto byłoby się zastanowić nad przygotowanym już samochodem?

Za małe pieniądze można kupić pucharówkę Puga 106, a to co się oszczędzi względem GTka, przeznaczyć na mały remoncik. I jeszcze zostanie.

I myśle, że sprawny drajwer na większości KJS objedzie nim wszystkie Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS napisał, że ma to być samochód "typowo do sportu".

106 stoją w ogłoszeniach za ok 20k PLN (takie w b. dobrym stanie), a można pewnie coś utargować. I z regóły dorzucane są jeszcze jakieś dodatkowe graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I części tanie i ogólnie dostępne....

 

 

Dokładnie. Pompa hamulcowa nowa oryginalna ~100PLN, dopiero co jestem po zakupie...

 

 

Poza tym jest know-how, graty ze sportu. Jak ma byćnaprawde mega-profi to nawet wyrwie OGS używanego Proflexa bez problemu.

 

no i najmocniejsza rywalizacja.....

 

Dobrze zrobionym cienisasem to można i o generalce myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie np Swift GTi? Wg mnie najlepsze auto do KJS-ów za stosunkowo mało pieniądze

 

 

Super sprawa ale ciężko dostać no i cześci nie takie tanie, a auto do KJS tylko to ma być z złożeniem że nie będzie Cię bolało jak urwiesz koło albo coś połamiesz itp. Chociaz nie mi zaglądać OGSowi do portfela ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie np Swift GTi? Wg mnie najlepsze auto do KJS-ów za stosunkowo mało pieniądze :)

Wymieniłem tylko auta z którymi miałem do czynienia. Nie znam cen części zamiennych do Swift'a, ale wiem, że to auto jest dobre do takiej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...