Skocz do zawartości

reduktor


nikodem

Rekomendowane odpowiedzi

To z tą częstszą zmian biegów to też tak nie do końca, bo na zmiane biegów własnie traci sie czas. Wychodzi na zero.

Nie do końca.. 8) Ruszam na dwójce z reduktorem, po osiągnięciu max prędkości z rzucam reduktor i dalej ciągnę na dwójce do ponad setki/h :arrow: przydatne w różnych warunkach gdy się niestety nie ma turbo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez gazu ruszać.

 

Bez reduktora też można :)

 

 

Ja nie lubię szybko jeździć z reduktorem, bo jakoś tak inaczej "wyje" i mi ten dźwięk nie odpowiada :roll: :wink:

U Was też tak jest?

 

Tak samo, tez mi za bardzo ten dzwiek nie pasuje.

Uzywam glownie jedynie do korkow - wolnego toczenia sie, wtedy innym brakuje biegow :mrgreen:

Kilka razy jak kogos chcialem obejchac ze swiatel to zapielem i tak sie zastaniam na ile to cos daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy jak kogos chcialem obejchac ze swiatel to zapielem i tak sie zastaniam na ile to cos daje.

 

:mrgreen:

 

Też mi się zdarzyło :wink:

Moim zdaniem niewiele jednak... to takie turbo dla ubogich, jak już DNL wspomniał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor jest idealny do ciagniecia przyczepy kempingowej + pozniej odpowiednie jej ustawieni nad jeziorem.

 

-- 26 mar 2012, o 19:44 --

 

Reduktor jest idealny do ciagniecia przyczepy kempingowej + pozniej odpowiednie jej ustawieni nad jeziorem.

 

-- 26 mar 2012, o 20:05 --

 

Reduktor jest idealny do ciagniecia przyczepy kempingowej + pozniej odpowiednie jej ustawieni nad jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podczepiając się pod wątek:

 

Czy w OBK'ach dieslach (2.0) rocznik 2008 nie ma reduktora? Ostatnio zastanawiam się nad zmianą Forka na coś większego i niestety jeżdzącego na gnojówce, ale na zdjęciach zauważyłem brak wajchy przy ręcznym :|

 

Czyżby nie było go w ogóle w dieslach? A może nie ma też hillholdera....?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle :? Ciekawe co kierowało FHI przy wyborze tak bezsensownego rozwiązania. Mam reduktor i w Forku i w Legasiu i używam bardzo często. Szkoda, że OBK został tak potraktowany - teraz w sumie trudno się dziwić opowieściom o tych palonych sprzęgłach :( Szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK z silnikiem benzynowym też tego nie ma niestety... reduktor owszem (N/A MT)

 

Fakt, w naszym Legacy też nie ma hillholdera, ale reduktor się bardzo przydaje...

 

Warto się w ogóle interesować OBK dieslem (szukam z 2008 r), zakładając, że trafi się na egzemplarz po wymianie sprzęgła :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się w ogóle interesować OBK dieslem (szukam z 2008 r), zakładając, że trafi się na egzemplarz po wymianie sprzęgła :mrgreen: ?

 

Sprzęgłem nie ma co się aż tak przejmować (właśnie jestem umówiony na wymianę - 105tyś) - z dwumasą i wymianą ok. 3tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...