Skocz do zawartości

Pomysł na biznes!


burton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok, a co myślicie o myjni parowej?

inna opcja to auto spa (auto detailing, smart repair + np serwis klimy, może też wulkanizacja)

miał ktoś do czynienia z franczyzą carnauba.pl?

 

generalnie interesuje mnie coś co jest związane z w/w tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a co myślicie o myjni parowej?

inna opcja to auto spa (auto detailing, smart repair + np serwis klimy, może też wulkanizacja)

miał ktoś do czynienia z franczyzą carnauba.pl?

 

generalnie interesuje mnie coś co jest związane z w/w tematami.

 

 

 

http://www.ecomyjnia.pl/franczyza

 

 

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q= ... 9cv9ZzbdNA

 

-- 20 lut 2012, o 10:21 --

 

http://www.biznesforum.pl/myjnia-we-fra ... 40102.html

 

-- 20 lut 2012, o 10:23 --

 

http://franchising.pl/franczyza/935/auto-spa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od lokalizacji. Nie mam tu na myśli, żeby była super z punktu widzenia bliskości np. osiedla, ale by spełniała warunki 'do zabudowy'. Chyba, ze masz już swój kawałek ziemi.

 

Strasznie trudno jest znaleźć działkę, a jeszcze trudniej rozmawiać z właścicielem o wynajmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie lokalizacja to jest klucz...

jednocześnie najtrudniejsza sprawa...

często myje pod realem przy grochowskiej i ruch jest zawsze mega duży...

za to pod tesco na fieldorfa jakoś mało ludzi z tego co zauważyłem...

nie zdziwiłbym się też że po wynajęciu miejscówki właściciel widząc, że dobrze idzie podziękuje i sam otworzy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć fundacje, która ubezpiecza od kłamstw polityków. Potem z kasy z ubezpieczeń wytaczać procesy tym co kłamali. Kasę z łapówek od polityków brać do swojej kieszeni i cieszyć sie kasą bez podatków.

W ten sposób się zarobi i będzie inaczej niż do tej pory, to politycy będą dawać łapę żeby fundacja im trochę odpuszczała.

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz dobry pomysł na szybkie chajsiwo

 

http://www.youtube.com/watch?v=CQXZr3Jf ... re=related

 

od 6:55

 

To pomysł z książki "Ulica marzycieli" ;) Książka świetna, polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam będziesz biznesy robił - masz tu namiary i maila od mojego nowego przyjaciela ma 15 mln funtów to wydania i szuka chętnych tylko zgłoś się natychmiast :D

 

Dr George Andrey

Globalne szefem badan bezpieczenstwa akcje

 

 

Drogi przyjacielu,

 

Nazywam sie Dr George Andriej, UBS inwestycji Bank globalnego Head of Equitie/Security Research, maja I decided starac sie o poufne wspólpracy z Toba wykonanie transakcji opisane tutaj-mocy dla naszych zarówno wzajemnych korzysci i mam nadzieje, ze mozna bedzie nie góry ujawniaj go ze wzgledu na charakter transakcji, W trakcie naszego banku roku inspekcjiOdkryta I niewykazanego/opuszczony Funduszu, sume calkowita £ 15.000,000.00 GBP (pietnastu milionów funtów brytyjskich szterling) na rachunku, który nalezy do jednej z naszych klientów zagranicznych (Late Mr. Terry Ryan) amerykanski, który niestety utracone jego zycie i rodzina, United Airlines Flight 93 rozbil sie w poludniowo-zachodniej Pensylwanii w 11 wrzesnia 2001 r.

 

Teraz naszego banku zostaly oczekiwania na ich krewnych do pochodza w góre do roszczenia, ale nikt nie ma mozliwosci. I osobiscie zostala niepowodzeniem lokalizowania ich krewnych (4) czterech lat teraz ludziom staram sie z powazaniem Twojej zgody przedstawia jako nastepne / Will beneficjenta zmarlego tak, ze wplywy to konto wycenianego {GBP 15 milionów funtów brytyjskich Funt szterling} moze zostac wyplacona do uzytkownika, który bedzie udostepniamy te wskaznika wartosci procentowe60% do mnie i 40% dla Ciebie.

 

I wspólwlasciciel mozna ze wzgledu na polozenie geograficzne kraju i adres z katalogu biznesowych tutaj w Londynie izby, wszystkie, wymagajace od Ciebie jest Twój lojalnej wspólpracy; uczciwosc zaufania i najwyzsza poufnosc do umozliwienia nam prowadzenia tej transakcji pomyslnie. I zapewnienia mozna, ze ta transakcja zostanie wykonany w uzasadnionych uklad, który chroni przed naruszenia prawa zarówno w Twoim kraju i tutaj w Londynie raz Funduszu jest przenoszona z konta bankowego. Rozwazenia i przyjecia tej oferty bezzwlocznie i Wyslij do mnie nastepujace informacje.

 

-Swoje imie i nazwisko,

-Adres kontaktowy &

-Bezposrednie Mobile telefon numer.

-Data urodzenia

 

Informacje te umozliwia me przekazywanie danych do UBS dziedziczenie bazy danych w naszym banku w Londynie do odzwierciedlenia w banku sieciowy system, ze sa nazwane: next of kin / bedzie beneficjenta tego Funduszu i I poprowadzi Cie o tym, jak otworzyc komunikacji z Bankiem i swoich roszczen do dalszego przeniesienia funduszu do Ciebie, nalezy pamietac, ze mamy kilka dni do przeprowadzania transakcji, Z rodzaju szybkiego reagowania bedzie sie wysoce ceniona, uzyskac wiecej szczególów dotyczacych transakcji treansaction.

 

Podziekowac mozna w oczekiwaniu na szybka reakcje.

 

Chodzi,

 

Dr George Andrey

Globalne szefem badan bezpieczenstwa akcje

 

Prywatne powiedziec: +447035900748

georgeandrey1945@gmail.com;

 

powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...