Skocz do zawartości

Osiągi nowej Imprezy


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowni forumowicze !

Mam przyjemność poinformować wszystkich że dzisiaj o godz 10,00, jako pierwszy klient w Polsce ( tak mnie zapewniła Dyrekcja ) oglądałem nową STi. Na myjni przed wjazdem do Salonu. Na razie musicie mi uwierzyć na słowo - bajka. Nawet wlot na komary jest piękny( z przodu nie rzuca się w oczy a patrząc z boku, jest imponujący. Auto ogólnie - perfect, CACUSZKO :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :shock: :shock: :shock: :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kTO MA OKAZJĘ - NIECH ZASUWA DO SALONU W KRAKOWIE.

 

PZDRAWIAM zszokowany Siwy łeb.

 

Ps. Polecam zwłaszcza forumowiczom którym się marzy diesel w Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć. Wpisałe w wyszukiwarce opony zimowe" ale zabardzo mi nie wyswietlił a te co były to są zamknięte, a mam małe pytanie jestem nowym posiadaczem WRX i poszukuje opon na zime ?? Nowe mnie interesują w dobraj cenie i w miare dobre. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyzej 100km/h troche lepiej jedzie 2.5 ale zapewne wiecej pali

 

Zdaje sie, ze nie. Ale moge sie mylic.

 

Powiedzmy inaczej..... przy jezdzie ciagle pedal to the metal na Autobahnie pelen bak styka na ... dwiesciekilkadziesiat km :mrgreen:

 

Jak już pisałem w którymś wątku stałe autostradowe 150-170 (żadnych gwałtownych przyspieszeń) - 13L. Powyżej tych prędkości napewno spalanie liniowo nie wzrośnie :) więc myśle ze te 16-17 problemem nie będzie. Ale czy powyżej 20 spali? Hmmmm przetestuje w przyszłe lato jak do będę miał wyjazd do Niemiec, troche dużo jak na wrx'a imo....No może gdyby lecieć ciągle maxa te 200-230.....

 

BTW jak tu cisnąć pełną deche jak sie boje ze mi maska odfrunie? :P Już od 140-150 boki sie unoszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...