Skocz do zawartości

Osiągi nowej Imprezy


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak komuś to mało to zawsze mozan włożyć chip za jakieś 3000zł i z 218KM zrobi się 275-280KM a co dopiero w STI. tylko ja nie wiem czy przypadkiem chip nie skraca życia silnika :idea: w koncu to tuning.

Zmiana chipa oczywiście skraca życie silnika, dlatego trzeba jej dokonywać u dobrych firm tuningowych, które będą wiedziały co jeszcze trzeba zmienić, aby sie silnik nie spalił :-)

Pozdrawiam, Imp.

Jaka wymiana chipa o co chodzi w subaru sie nie wymienia żadnego chipa tylko przeproramowywuje orginalny sterownik jeżeli już a ten tekst był najlepszy "i z 218 zrobi się 280KM" .Po pierwsze nie zrobi się 280KM a po drugie zeby tyle mieć mocy z 218KM to trzeba jeszcze pare rzeczy zmienić pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan 350 Z -- 16,7 l

Mazda RX 8 -- 16 l

EVO 9 Gt 300 -- 17 l

Porshe 3.6 GT3 -- 20 l

 

wiec i tak nie jest tak zle. :grin:

 

Mysle, zbyt mocno bys mi nie odchodzil (ze startu na pewno tak, reszta watpie) a mi pali delikatnie ponizej 12 w miescie. Na trasie zalezy od sposobu jazdy ale jadac naokraglo miedzy 120-130, czeste hamowanie i znowu pedal w podlodze na wyprzedzenie wyszlo mi 8.8. Z kolei na autostradzie 150-160 caly czas na 6 biegu, zadnych wiekszych przyspieszen spalanie wyszlo identyczne - 8.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Coś musisz strasznie wolno jeździć, mnie Sej w trasie 11, Clio 1.2 10 w trasie, 8 po mieście, a ja jakoś starsznie nie napieram.

 

Stary, jak ci sej tyle pali to nie chcialbym byc w jego skorze :mrgreen:

Trasa tak jak pisalem jakimi predkosciami a powiem szczerze, ze jezeli jechaloby sie naokraglo 110km/h na 6 biegu spalanie rzedu 7 litrow jest realne (oczywiscie bez jazdy na i-VTEC)

Miasto, normalna jazda tzn. szybsza niz reszta pojazda + kilkascie razy do odcinki czyli ok.8200rpm (moze nawet kilkadziesiat) wynosi 12 litrow na sto. Takze auta nie zamulam ale i nie szaleje nim, to auto ma przeciez tylko 2.0 pod maska bez zadnego doladowania. Czesto zdarzy sie jakas scinka ale do doslownie sekundy i dalej znowu jade normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, jak jeździłem 140konnym Hyundaiem to mi wychodziło 13-14 miasto/trasa. Wydaje mi się że jeżdże wolniej w ruchu drogowym niż spora część forum, ale może się mylę.

 

mi GX w miescie bral 12-13 :/

 

Az, zacznijmy od ciebie, ze klamiesz prosto w oczy :) Ty i spokojna jazda, juz to widze :lol: Jak pisalem, mi pali 12 i tylko po miescie, na trasie sporo mniej ale prawdziwym zaskoczeniem sa dla mnie wypowiedzi osob, ktore jezdza CTRami i to w dodatku po Wawie - pisza, ze 11 to norma :roll: :shock: Najwieksze spalanie o ktorym slyszalem w przypadku tego silnika to 17 po miescie po Wawie ale ponoc naokraglo na VTECu.

W normalnej jezdzie staram sie nie przekraczac 3000 obrotow, Ty zapewne 5000 jak nie lepiej.

 

Gr1zlyego GX palil tyle glownie z racji napedu ale za to ile pali A3 TDI i takze nie ośka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ale slyszalem.

 

Widocznie źle słyszałeś. Jedże szybciej niż statystyczny kapelusz, ale, szczególnie szybkimi furami, dość spokojnie.

 

 

No i nie rob lipy, ktos tu przeciez nosi miano forumowego Stiga co

 

Chyba niezasłużenie, taki ze mnie Stig jak ..... a co ja się będe wyrażał, wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...