Skocz do zawartości

Osiągi nowej Imprezy


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Thanatos: przykro nam, ale dyerykcja z zasady nie udziela informacji na temat klientów Subaru; wyjątkiem są wcześniej uzgodnione działania o charakterze marketingowym, czy też w przyszłości (mamy nadzieję, że niedługiej) klubowym. Prosimy o zrozumienie dla naszej w tym zakresie polityki.

 

Co do zegarów WRX - istotnie nastąpiła zmiana - obrotomierz (podobnie jak w STI) stał się instrumentem centralnym. Pytanie o felgi i opony - odpowiedź negatywna (pozostają felgi srebrne i opony 215).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po przemyśleniu, stwierdziłem że jak na polskie warunki ( koleiny ) to mimo świetnego napędu na cztery koła to 215 jest wystarczającym , moze nawet za szerokim rozmiarem ... a oponki i tak są tego samego typu we wszystkich Imprezach ( Brigdestone S-03 indeks predkosci Y do 300km/h !!! ). Tak więc doszedłem do wniosku, że nic nie tracimy :D

 

Pozdrowienia

Wojtek R

 

P.S. Dla Thanatosa :

Jednego Prodrive widziałem we Wrocku, z odklejonymi naklejkami STI ale Prodrive to był na 100% :) Niestety nie mam pojęcia do kogo mógł należeć ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przydatności w górach po zaśnieżonych drogach niekoniecznie musi być Forester, Impreza ze swoim świetnym napędem 4x4 napewno lepiej pojedzie pod górkę niż te wszystkie pseudoterenówki ( RAV4 z napędem na jedną oś - tylko się śmiać ) napędzane na przednie koła i napęd 4x4 ... który dołącza sie wszędzie tylko nie wtedy kiedy ma :wink: . To są oczywiście moje subiektywne odczucia ( w końcu nie będę jezdził samochodem na Giewont :D ). Ale jak kto potrzebuje terenówki to jak najbardziej

 

Pozdrowienia

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o dołączany napęd 4x4 to już nie jeden wylądował w rowie

bo mu się tył dołączył w bocznym poślizgu po skontrowaniu kierownicą

(np volvo ). Aco do osiągów Forestera S-turbo to wystarczy trochę

"pogrzebać" pod maską i można je zbliżyć do WRX-a :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek: ten we Wrcko to wlasnie Baniowskiego! :D

 

A co do tego, czy Pan Kuzaj ma Prodrive'a czy "normalnego" STi-a, to dzisiaj sie przygladnalem. Wiec jest w to NORMALNY STi, ale spojler ma z prodrive'a. Widac to po, np. innych klapkach na swiatla mgielne.

 

Nie wszystkie Imprezy z duzym spojlerem to Prodrive'y. O ile wiem Subaru oferuje te duze rowniez dla WRX-ow. Ale w tej kwestii zwracam sie do dyrekcji: czy sa dostepne duze spojlery do WRX-ow? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet nie wiedziałem kogo to jest ;) ale mogę się pochwalić, że w nim siedziałem :)

Co do tuningowania, to co w Foresterze jest z tuningiem, w imprezie jest seryjne ;). Co nie zmienia faktu, że Forester jest świetnym autem ;)

 

Pozdrowienia

Wojtek R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ci zamiast dyrekcji. Pytałem o to w autoryzowanym serwisie.

Ponoć podnisi to między innymi obroty, i dużo jest przypadków przekręcenia silnika i utraty gwarancji. Natomiast mam inne pytanie do dyrekcji ( amoże ty znasz odpowiedz?. Co z gwarancją po zamontowaniu instalacji podtlenku azotu? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę! Nie wiedziałem że podtlenek azotu jest gazem rozweselającym. Ale wiem już jak wyluzować to sztywne FORUM.

A co do odpowiedzi Thonatosa - gwarancja na lakier też jest ważna - tym bardziej że te auta w okresie gwarancji mechanicznej raczej nie chcą

się psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dwóch poprzednich postów, przyznaje Danielkowi racje ... w końcu Impreza to nie Daewoo Lanos żeby go dopalać w taki sposób. Te turbo w Imprezie to daje większego kopa niż nitros. Poza tym ja osobiście wolałbym mieć natrysk wody na intercooler ( tak jak w STI ), lub chociażby tuning chipowy. Nie jechałem nigdy czymś takim (samochodem z natryskiem wody na turbo ) ale podobno idzię odczuć większy moment obrotowy. No a co do nastosowania podtelnku azotu w Subaru jako rozweselacz też za bardzo nie pochwalam... chyba że ktoś chcę się cieszyć z tego że walnął w drzewo ;)

 

Pozdrowienia

Wojtek R

 

PS Instalajcje gazowe rządą !!!!! ( tyle że w Polonezach :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!! widzę że pryśnięcie nitrosem po oczach przyniosło zamierzony skutek. Trochę wyluzowało to FORUM, przynajmniej w tym jednym temacie. A co do compaktu na lusterku, to napewno rygorystyczna dyrekcja zabieże głos - bo to się wiąże z bezpieczeństwem i zaproponuje -na tylnej pułce- pieska z " żyroskopowym" zawieszeniem łebka.

 

Pozdrawia Was Zółta Kartka.

PS pracuje nad następnym równie "kontrowersyjnym" tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Waldemarze. Ja rozumiem, ze brakuje ci adrenaliny i szukasz "tematow drazliwych", ale mysle, ze powinienes trosze wystopowac.

Nie wiem - moze ktorys ktorys z kolegow (kolezanek?? :D) zabierze cie na poklad swojego Subaru to starczy ci tej adrenaliny na troche.....

 

Jezeli nie zauwarzyles w jakim jestes towarzystwie to sprobuj poczytac inne posty.

 

Mam nadzieje, ze przeczytasz po za tym PRZYLEPIONY post na forum i zobaczysz, ze mieszasz tematy !

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Filperze, co do czerwonej kartki to byłoby szkoda, ponieważ cały czas mam nadzieję że może na to forum trafi wreszcie kilku użytkowników tej marki ( nie tylko teoretyków motoryzacji ) i może jakiś klubik, zlocik a może chociaż jakieś miłe spotkanie w wesołym nie zestresowanym regulaminami gronie. Co do "pokładu" o którym byłeś uprzejmy wspomnieć to wywnioskowałem z wypowiedzi że nie posiadasz. Ponieważ również jestem z Krakowa - zapraszam na swój własny. Daj tylko znak Mam co prawda siwy łeb i dwóch dorosłych synów, Hołek już ze mnie nie będzie ale wrażeń mogę trochę zapewnić. Co do motorka działa bez zarzutu (mój), a z tym w Subaru, małem mocniejszy. A co do drażliwych tematów to FORUM nie polega na notorycznym udowadnianiu sobie na wzajem że się ze sobą zgadzacie. Poczytaj trochę historii a przyznasz mi rację. Jak dla mnie to powinno się nazywać TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI. Ssanowna Dyrekcjo proszę się nie czepiać. Było też o Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldemarze ( panie dlatego, że chyba jest o 20,30 moze 40 lat starszy odemnie ) nie zgadzam się. Dlaczego mają tu być sami posiadacze Subaru. Nie wszystkich stać na wydanie 150 tyś złotych na samochód, a tych których stać, być może dopiero się przymierzają. Rozumiem, że miło jest mieć fajną Subarkę i się pochwalić ;) ale to nie powód do marudzenia na towarzystwo i schodzenia z tematu. Nie chciałem tu nikogo ganić na styl wypowiedzi - mi to nie przeszkadza, ale ci co nie mają Subaru nie powinni być gorszymi użytkownikami forum !!!

 

Pozdrowienia

Wojtek R.

 

P.S. Sorx za zaśmiecianie forum - proponowal bym aby nastepne posty tego typu umieszczane były na forum ogranizacyjnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...