Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 03.02.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja się niestety spóźnie na spota...wspaniały pan doktor przesunął nam zaliczenie na piątek na 17....:evil:

 

ja bede z pracy wyjezdzal kolo 18, moze moglbym cie zgarnac po drodze (jesli sa szanse ze sie wyrobisz z zaliczeniem), tylko skad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista osób chętnych na płytki :

 

- WRC fan

- dawid

- CracowDragon

 

- bart1000 przegra sobie na miejscu

 

-charli zwróci, więc ktoś dostanie :wink:

 

ktoś jeszcze chetny, kogos pominałem :?:

JA POPROSZE JEŚLI MOŻNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, HA... a ja się pochwalę, że zawitałem dzisiaj do salonu i wiem dokładnie co jest szykowane,.... :P popieram pomysł bo jest bardzo dobry... :twisted:

Moniqa, można się wybrać do knajpki na balickiej więc niedaleko... Tylko zapytam jutro (bo dzisiaj mi nie wpadło do głowy jak tam byłem) do której jest otwarte... :roll: Ale w niedziele na karaoke siedzieliśmy tam do 1 rano a dzisiaj wyszliśmy coś po 23 więc myślę, że wystarczajądo długo mają czynne... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie/prośba do WRXowców i eSTIajowców którzy będą dziś na spocie - przewiózłby mi ktoś kumpla żeby poczuł power Imprezy z turbo ? :wink: Dodam że kumpel jest już forumowiczem, bardzo lubi Subaru ale jeszcze nigdy nie miał okazji być przewiezionym takowym :wink:

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy22, ano... ze chej... plona mamy co by sie powozić jakimsik wynalozkiem bo ca sprawdzić cy mozna tym ziemnioki na bazar wozić... Tyko napierw psed psyjściem se ino słome powyciągom bo inoej mogo mnie do salona nie wpuścić... :twisted::twisted:

PS cy wicie panocki cy se tym raz na cas świnioka do ubojni psewiozę:?: i cy jak depnem to mi sie nie posro w bagażniku... :?: :mrgreen: I cy ta cała Impreza ma kratkę ochronną na Teściowo... :?: :shock:

 

PS2, Ja wiem... głupi jezZdem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia, Ty się nie pytaj w takich kwestiach bo jak napiszę to mnie się w domciu pojawią panowie w ślicznych niebieściutkich (to akurat w sumie... yyy... no tak... :oops: ) strojach, i na forumie mnię nie będzie przez jakiś tam taki sobie czas... :twisted: :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on poprostu ostatno gościł w różnych regionach Polski.. A z góralkami to wybitnie sie

chciał koedukować czego efekty są widoczne...

 

 

Pozdrawiam i do zobaczyska bede koło 18:15 ... jak ktoś chce z alej sie zabrać to dzwonić 512825593...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...