Jump to content

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 03.02.2006.

misha
 Share

Recommended Posts

Mija już prawie miesiąc od ostatniego spotkania Forum Subaru w salonie Emil Frey Polska, czas więc ponownie zebrać się w miłym gronie. Tym razem gościem specjalnym będzie Tomasz Czopik, a konsoli ustąpi miejsca inna atrakcja, o której już niebawem dowiecie się więcej. Daniem wieczoru będą tym razem pierogi z Chłopskiego Jadła.

Zapraszamy wszystkich serdecznie. Startujemy w piątek 3.02.2006 jak zawsze o godzinie 18:00.

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli ktoś chce, moge mu przywieść płytke dvd z materiałem z mojej kamery, z 7 Stycznia z Miedzianej.

To ja poproszę :-) Wezme czystą płytkę w zamian :wink:

Ja bede z komputrem wiec sobie odrazu zgram :D

znaczy się piątkowy wieczór zarezerwowany :twisted:

co do płytki to miałem dziś podrzucić ją do zripowania bo pinacle nie chce jeść dvd, a nie wszyscy do tego dvd mają i ... kurde zapomniałem :oops::cry: postaram się możliwie szybko poprawić

..... miesiąc temu mnie nie było ale teraz postaram się być, może poproszę p. Czopika żeby pokazał cosik za sterami kaszloka :mrgreen: 8)

pozdr. matt

Jeszcze go tymi slowami wystraszysz i nie przyjedzie :D

Azrael, heh filmik świetny.... ogarania chłopak, ja go kojarze z forumów malczanowych, auto też ma super przygotowane ..... jak podłapie sponsora też tak będę śmigał :P 8) .....

pozdr.

matt