Skocz do zawartości

OBD2 - bluetooth - android app


Murazor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

http://allegro.pl/elm-327-bt-bezprzewodowy-bluetooth-elm327-obd2-pl-i2274977797.html

Użytkownik: AlleBlanka

 

Kupiłem taki moduł. Dzisiaj dostałem. Do tego Torque Free - krótka jazda testowa i wygląda że wszystko działa jak należy. Telefon: HTC Sensation XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Imprezie przy ostrej zabawie potrafię walić łydką w osłonę bez żadnych wetkniętych interfejsów. I mam tu na myśli jazdę samochodem :-)

 

 

To fotel lepiej ustaw ;):mrgreen:

 

3 takie bluetooth-owe OBDII

 

ELM327 nie ma jakiejś porywającej częstotliwośći czytania danych. Ot tak o, żeby popatrzeć czy mniej więcej wszystko gra i pokasować błędy.

 

Może Kameleon ma dostęp do jakichś lepsiejszych?

 

Kompletnie się na tym nie znam, ale znajomy, zresztą z forum, tłumaczył mi kiedyś dlaczego elm jest tani ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update.

 

Kupiłem wersję Pro Torque. Działa bez zarzutu. Błędów nie wykryto.

Ja tez kupilem dziala. Modul mam ten wiekszy i jezdzic sie da z wpietym. Tylko, ze ja jezdze jak po bulki.

A kolega wpisal w google torque chomikuj i mial pelna wersje szybciej niz ja bo pominal etap platnosci;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update.

 

Kupiłem wersję Pro Torque. Działa bez zarzutu. Błędów nie wykryto.

Ja tez kupilem dziala. Modul mam ten wiekszy i jezdzic sie da z wpietym. Tylko, ze ja jezdze jak po bulki.

A kolega wpisal w google torque chomikuj i mial pelna wersje szybciej niz ja bo pominal etap platnosci;-)

No to kolega ma łeb na karku :)

 

-- 16 maja 2012, o 13:46 --

 

Sprawdziłem wczoraj mój zestaw na volvo v70 rocznik nie pamiętam możliwe, że 2003 i działa. Potwierdził się błąd, który sprawdzał serwis na swoim super hiper diagnostic tool :lol: Błąd skasowany nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę znaleźć w Torgue Pro 1.5.16 ciśnienie i temp oleju? przekopałem wszystkie możliwe opcje i nic. :?

Ja u siebie w WRXie też nie mam wskazań ciśnienia i temp oleju w torque'u, tylko temp wody. Zapewne nie ma tych czujników seryjnie w imprezce, a szkoda bo by się bardzo przydały! Torque sam obczaja które dane są dostępne i te wskaźniki są zaznaczone na zielono na liście jak podłączysz się do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

odgrzewam kotlecika :)

mam problem - kupiłem moduł elm327 z bluetooth'em - telefon go widzi i paruje się z nim.

Odpalam torque free i zaczynają się jaja:

-program szuka interfejsu obd

-łączy się z nim - komunikat "connected to obdII - querying..." w górnym prawym rogu ekranu telefonu pojawia się symbol inerfejsu(niebieski)

- po chwili symbol znika - komunikat lost connection

- potem znów search, łączy się na chwilę i tak w kółko - co o tym sądzicie?

pozdrawiam sedecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Torque Pro:

 

1) Udało się komuś skonfigurować go tak, żeby pokazywał w miarę wiarygodne średnie spalanie a nie wyimaginowane o połowę zaniżone ?

 

2) Przy wskaźniku spalania chwilowego podczas jazdy na biegu z gazem przy jakich obrotach wraca wam dawkowanie paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniaq,

 

TORQUE Lajt sciagniety na ARCa po odpaleniu nie widze gdzie sie kasuje bledy, co do interfejsu sam nie wiem ktory wybrac ale tego twojego chwilowo AlleBlanka nie ma, poczekac ? kupic inny ? a TORQUE powinien byc FULL ???

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TORQUE Lajt sciagniety na ARCa po odpaleniu nie widze gdzie sie kasuje bledy

na ekranie z zegarkami menu -> actions -> show faults

u kolegi w volvo s40 pokazal bledy ale nie mogl usunac (pojawialy sie znowu), a w subru nie mam bledow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...