Skocz do zawartości

4 Turbo Motul Cup - ostatnia runda: niedziela 25.03.2012!


amateus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy potrafili znaleźć przyczepność ;-)

 

w wielu miejscach jechałem podobnie :twisted: , czasem nawet sporo głębiej się zapuszczałem na trawę, ale zawsze po trasie np na ta wysepkę nie wjeżdżałem, na tym polegała zabawa żeby poszukać przyczepności gdzie tylko się da jadąc zgodnie z trasą. opłacało się sporo nadkładać metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze po trasie np na ta wysepkę nie wjeżdżałem, na tym polegała zabawa żeby poszukać przyczepności gdzie tylko się da jadąc zgodnie z trasą.

 

w sumie to było zgodnie z trasą, trase wyznaczają pachołki i opony i trzeba je po odpowiednich stronach mijać, a jak kto od pachołka do opony dojedzie to już nie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc od strony formalnej to masz rację, to był taki skrót "Kuchar style". Na mapce z trasą, było pokazane ze trzeba tą wysepkę objechac ale opony, taśmy czy słupka nie było na szczycie. Zresztą taki wjazd jak zrobiło to czerwone evo 8 byłby ok,

Harvi poszedł dalej ale on jechał tylko i wyłącznie dla funu nie mając szans na nic na oponie na której przyjechał wiec to żaden kłopot, poza tym jak idzieliśmy na jego onboardzie "srać mu się chciało" więc się nie dziwię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączny koszt naprawy 95 zł :twisted: u ciebie taka lampka ksenonowa to z 1500 zł by wyniosła pewnie :P

 

u mnie pewnie będzie trochę drożej. Zderzak to pikuś, po wymyciu śladu nie będzie. Ale felga i amory to pewnik. Oby nic nie wyszło dalszego podczas sobotnich oględzin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączny koszt naprawy 95 zł :twisted: u ciebie taka lampka ksenonowa to z 1500 zł by wyniosła pewnie :P

 

u mnie pewnie będzie trochę drożej. Zderzak to pikuś, po wymyciu śladu nie będzie. Ale felga i amory to pewnik. Oby nic nie wyszło dalszego podczas sobotnich oględzin....

niedzwiedz - widzielismy z czwartkiem Twojego dzwona i to wgaladalo naprawde gruuubo... jak podjechales i mowilismy Ci zebys po rejestracje poszedl to sam bylem w szoku ze nic nie bylo widac po aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączny koszt naprawy 95 zł :twisted: u ciebie taka lampka ksenonowa to z 1500 zł by wyniosła pewnie :P

 

u mnie pewnie będzie trochę drożej. Zderzak to pikuś, po wymyciu śladu nie będzie. Ale felga i amory to pewnik. Oby nic nie wyszło dalszego podczas sobotnich oględzin....

niedzwiedz - widzielismy z czwartkiem Twojego dzwona i to wgaladalo naprawde gruuubo... jak podjechales i mowilismy Ci zebys po rejestracje poszedl to sam bylem w szoku ze nic nie bylo widac po aucie...

A nagrał ktoś to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzwiedz - widzielismy z czwartkiem Twojego dzwona i to wgaladalo naprawde gruuubo... jak podjechales i mowilismy Ci zebys po rejestracje poszedl to sam bylem w szoku ze nic nie bylo widac po aucie...

 

To dajcie relacje jak to wyglądało. Bo u mnie trwa nadal dochodzenie - 1) jak do tego doszło , 2) jakim cudem wyłapało lewe tylne koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie że przy identycznych warunkach i biorąc pod uwagę masę oraz szerokość opon w LC, to powalczyłby o pudło części dp odbudowy LC

ale wiesz jak on by szedł po krawężnikach i skrótach :shock: :?:

 

:wink: :wink: :wink:

 

zobaczymy 8) ja ze startu na przykład bym poszedł od razu między drzewami na wprost w ta brame :twisted: hmm dużo jest miejsc gdzie bym dużo zyskał w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzwiedz - widzielismy z czwartkiem Twojego dzwona i to wgaladalo naprawde gruuubo... jak podjechales i mowilismy Ci zebys po rejestracje poszedl to sam bylem w szoku ze nic nie bylo widac po aucie...

 

To dajcie relacje jak to wyglądało. Bo u mnie trwa nadal dochodzenie - 1) jak do tego doszło , 2) jakim cudem wyłapało lewe tylne koło

 

1) jak doszlo to raqczej Ty nam powiedz :wink:

2) zaczelo Cie obracac ( chyba po kontrze) przy mostku i przodem poszedles po tej zoltej barierce, obrocilo Cie o 180 st i tylem calym wpadles po krawezniku na trawe- obstawiam ze lewe kolo przyjelo caly impet uderzenia w kraweznik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaja, link nie bangla

w wyszukiwarce motofaktów wpiszcie 4 turbo

 

-- 17 sty 2012, o 12:24 --

 

1) jak doszlo to raqczej Ty nam powiedz :wink:

pilotka twierdzi , że nosiło nas już od szykany. Mnie się wydaje , że z dużo gazu na prostej, a był lekki przechył na tym mostku. To widać na onboardach z innych aut.Tak czy owak - za dużo gazu, za szybko było.

 

2) zaczelo Cie obracac ( chyba po kontrze) przy mostku i przodem poszedles po tej zoltej barierce, obrocilo Cie o 180 st i tylem calym wpadles po krawezniku na trawe- obstawiam ze lewe kolo przyjelo caly impet uderzenia w kraweznik ...

 

ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajną imprezkę, oto pare filmików :

 

Gratulacje dla Łukasza za mega szybką jazdę justy, dla Bębna za najszybsze 400hp na imprezie, no i oczywiście największe gratki dla Pana Jurka, który tradycyjnie pokazał klasę, no i dla Soła, który był najszybszym lancelotem imprezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO dziś dostało baty na maxa
Podium dla Subaru!

 

Subaru górą, brawo dla zwycięzców 8) 8)

 

 

swietnie dzisiaj dysponowanemy Poletyło w BMW

 

ależ on ogarniał to BMW na śliskim :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

następnym razem poprosze start w dół nie pod góre :) bo moja bunia nie mogła podjechać :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...