Skocz do zawartości

Sąsiad


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak już będziesz miał wymarzone Daewoo to zapraszam do mnie po części... hehehe

ps. mam duuuuuzzzoo styczności z posiadaczami tejże wspaniałej marki i to NAPRAWDĘ "specyficzni ludzie"...

ps2. masz tam jeszcze sąsiadów? bo jak juz będziesz miał daewoo i zaprzyjaźnisz się z sąsiadem to będziecie musieli sobie znaleźć innego sąsiada na którym będzie można się wyżywać :mrgreen:

A tak serio to współczuję i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już będziesz miał wymarzone Daewoo to zapraszam do mnie po części... hehehe

ps. mam duuuuuzzzoo styczności z posiadaczami tejże wspaniałej marki i to NAPRAWDĘ "specyficzni ludzie"...

ps2. masz tam jeszcze sąsiadów? bo jak juz będziesz miał daewoo i zaprzyjaźnisz się z sąsiadem to będziecie musieli sobie znaleźć innego sąsiada na którym będzie można się wyżywać :mrgreen:

A tak serio to współczuję i pozdrawiam :wink:

nie wiem o co ci chodzi, sam jezdzilem lanosem i nie jestem tak "specyficzny" :)

wiec nie generalizuj...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. no dobra, wiem o jaką "specyficzność" chodzi, chociażby facet od którego kupowałem lanosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie nasyłanie oprychów może sie skończyć dla ciebie źle bo jeśli to nie sa twoi dobrzy koledzy (a to tez do czasu) to prędzej czy później obróci sie to przeciw tobie i najmniej boleśnie jesli tylko w prokuraturze - przypomnij sobie film Dług - z takimi mendami nawet lepiej nie stać w kolejce do jednego kibla.

Kamery - teraz bez problemu kupisz małą kamerkę w okularach czy guziku, mikrofon w drugim guziku i nagrywaj. Tylko nie prowokuj - po prostu czekaj az mu znów żyłka peknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie zakupiłem 2 fajne kamerki i jutro znajomy mi wszystko założy i ustawi.Oczywiście żony subarynkę ustawie na przynętę :twisted: bo mojego autka mi szkoda.No i zobaczymy co będzie się dziać.Oczywiście dowody oddam do odpowiednich służb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał nagrania że cos robi to bierzesz kumatego adwokata i golisz faceta z kasy ile się da. Nic tak nie boli jak uderzenie po kieszeni. Zgłoszenia możesz dokonać od razu do Prokuratury, nie musisz na Policji. I trzymaj się, jak coś to on sprzeda chatę i się wyprowadzi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to ile czasu ja mam znosić wyzwiska pod moim adresem i upokarzanie :?: .Mało tego człowiek auta nie może pod domem zostawić bo taki idiota ku.....wa mać niszczy moją własność na którą ciężko haruję.Jedyne wyjście wyprowadzić się i wtedy on osiągnie swój cel.Nie dam się bo albo to go nauczy rozumu albo coś innego wykombinuję.P tym nokaucie na razie jest spokój i oby nadal tak było to byłbym szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...