Skocz do zawartości

Masz to w Polsce ??


psocik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze dziwila mnie polityka Subaru w Polsce. Nigdy nie widzialem jakiejs reklamy konkretnego modelu auta. Widuje z kolei teraz jakies Punto, Yarisy itp. Bywaly swojego czasu takze Fordy np. mondek 2.2 w dieslu i wiele innych. Wydaje mi sie, ze dobra reklama to polowa sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widzialem jakiejs reklamy konkretnego modelu auta.

 

E.. była całkiem widoczna czasowa kampania outdoorowa (późną jesienią) nowego Forestera - z podtekstem do premiery Imprezy ("Będzie Impreza!!!" - czy coś w tym guście).

Tak więc nie można powiedzieć, że całkowicie nie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Kocar reklamował się na billboardach w Poznaniu. Równocześnie było ich kilka w mieście. Był czas, że jedyny bb jaki mijałem w drodze do pracy był z STi ! Ehhh od razu dzień stawał się lepszy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Kocar reklamował się na billboardach w Poznaniu. Równocześnie było ich kilka w mieście. Był czas, że jedyny bb jaki mijałem w drodze do pracy był z STi ! Ehhh od razu dzień stawał się lepszy...

 

 

Coś kojarze? Ale gdzie Ty ich widziałeś, ąż tyle :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - była w Krakowie - czy w innych miastach, nie mam pojęcia. Ale nawet jeśli ... to tylko w tych największych ;-)

 

Bialystok jest chyba wiekszy od Krakowa :roll: sam juz nie wiem. Bialy ma 300tys. mieszkancow, ile ma Krakow???

 

W prasie widzialem reklamy Imprezy i to dosyc sporo ostatnio ale na wielkich bilbordach nie widzialem nigdy w przeciwienstwie do innych marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Kocar reklamował się na billboardach w Poznaniu. Równocześnie było ich kilka w mieście. Był czas, że jedyny bb jaki mijałem w drodze do pracy był z STi ! Ehhh od razu dzień stawał się lepszy...

 

 

Coś kojarze? Ale gdzie Ty ich widziałeś, ąż tyle :?: :wink:

 

W okolicy AZS przy skrzyżowaniu z Pułaskiego, przy Novotelu (dawnym hotelu Poznań), gdzieś przy A2... więcej grzechów nie pamiętam. Ale były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialystok jest chyba wiekszy od Krakowa sam juz nie wiem. Bialy ma 300tys. mieszkancow, ile ma Krakow???

 

ROTFL :lol: Milek pała z geografii jak nic :wink:

 

Kraków ma 750 tys mieszkańców a w okresie roku akademickiego nawet do 1 mln :wink:

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklam w czasopismach widziałem dość dużo. Cały spód okładki katalogu auto motor i sport na rok (chyba) 2005 jest reklamą kilku modeli Subaru.

 

Zresztą, jak się zna kilku właścicieli Subaru (a często wystarczy tylko jeden) to niewątpliwie słyszało się jedną z najlepszych reklam.

 

 

Milek i w Krakowie po ulicach NIE chodzą białe niedźwiedzie. Auta też mają :wink:

 

Białystok jest największym miastem w okolicach Białegostoku, ale reszcie polski nie zaimponuje. To naprawdę nie są wiadomości "tylko dla orłów". Gratuluję Ci lokalnego patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie jest salon Subaru od niedawna kolo salonu Mercedesa, a jadac głowna aleja przy której stoi salon Mercedesa, nawet nie ma szyldu czy jakiegokolwiek drogowskazu ze tam jest salon Subaru! A zeby tam sie dostac trzeba przejechac przez osiedle...

W katalogu Samochody Swiata 2006 jest reklama Subaru, z drugiej strony katalogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok jest największym miastem w okolicach Białegostoku,

 

ROTFL!!!

 

Chociaż kumpela z Suwałk twierdzi, że Suwałki są ładniejsze, bo... przytulniejsze, znaczy, nie przytłaczają tak człowieka swoim ogromem, jak Białystok :mrgreen:

 

Milek, zaimponowałeś mi. :twisted:

 

A co do reklamy Subaru, powtórzę swoją mantrę: podejrzewam, że Padre duży jest i wie, co robi... a właściciele EF jakoś akceptują jego działalność, o dziwo...

To naprawdę nie sztuka wywalić kupę kasy na sępy z agencji reklamowych i oblepić wszystkie media obrazkami. I nie to decyduje o powodzeniu biznesu, acz czasem, owszem, miewa wpływ.

Natomiast poza billboardami i kupowaniem całych kolumn w gazetach bywają inne formy marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...