Jump to content

Nie odpala :(


Zbigniew B.
 Share

Recommended Posts

ON ma to do siebie że zmienia strasznie lepkość i przy niskich temp. Wytrąca się parafina, newralgicznym miejscem jest filtr paliwa jeśli zapchany + olej napędowy kiespki, kupa. podgrzej filtr suszarką dodaj jakiegos emulgulatora do ropy i powinien chodzić. przynajmniej dopóki temp nie bedą poniżej -20 bo w polandzie ropa zimowa przy takiej temp. zatyka filtry

Link to comment
Share on other sites

Na Twoim miejscu założył bym jeszcze jeden magnetyzer na wskaźnik temperatury zewnętrznej, i dodatkowy power box na akumulator, podobno to pomaga :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle chciałem zauważyc że to jest forum techniczne SUBARU a nie Skody :roll: Na następny raz z takimi pytaniami zapraszam do działu OffTopic :roll:

 

Następnego razu może już nie być :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z carfitem, niedobór magnetyzerów może prowadzić do nadmiernego rozmagnesowania się paliwa, a tym samym problemów z rozruchem. Podobno można też zatopić w baku magnes stały, ale zawsze jest problem z przepchnięciem odpowiednio dużego magnesu przez wlew paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Badania naukowców dowodzą niezbicie, że co cztery magnesy neodymowe w baku to nie jeden! Niestety te same badania wskazują na pogarszanie przyspieszenia wraz ze wzrstem ilości magnesów, które zabierają po drodze włazy ze studzienek kanalizacyjncyh znacząco zwiększaszjąc masę auta.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to prawda, magnesy przyciągają dekle od studzienek, i jeszcze trochę innej metalowej zabudowy dróg, ale za to jak ten magnetyzm, bez względu na okoliczności, pozytywnie wpływa na ego kierowcy!

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...