Skocz do zawartości

Subaru BRZ [ZC] (MY13=>MY21)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

trasa Krynica zdrój - Wołomin, ponad 500km, spalanie 6.5, średnia prędkość ponad 90km/h :D :D :D

O to mi chodziło, też o to. Super sprawa. Co prawda mistrzem ekodrivingu nie jestem (nie chodzi tylko o prędkość jazdy) dlatego jak będzie to w moim przypadku 7,5/100 to będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy diesel niż hybryda. ;)

Tak idąc tym tokiem myślenia, taki BRZ SBD miałby szansę spalić mniej niż Prius. :D

Kto wie. Przygotowac na Le Mans taka wersje w tej kategorii eko czy cis tskiego. Mysle, ze w normalnym uzytkowaniu, spalanie BRZ SBD byloby w okolicach 4 litrow na setke. Moment wysoki ale troszku malo mocy w tym silniczku. Kto wie, moze jakis amator tuningu kiedys cos takiego zrobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepszy diesel niż hybryda. ;)

Tak idąc tym tokiem myślenia, taki BRZ SBD miałby szansę spalić mniej niż Prius. :D

Kto wie. Przygotowac na Le Mans taka wersje w tej kategorii eko czy cis tskiego. Mysle, ze w normalnym uzytkowaniu, spalanie BRZ SBD byloby w okolicach 4 litrow na setke. Moment wysoki ale troszku malo mocy w tym silniczku. Kto wie, moze jakis amator tuningu kiedys cos takiego zrobi ;)
Wiem jakby wyglądała moja reakcja jakby mi ktoś coś takiego zaoferował -
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepszy diesel niż hybryda. ;)

Tak idąc tym tokiem myślenia, taki BRZ SBD miałby szansę spalić mniej niż Prius. :D

Kto wie. Przygotowac na Le Mans taka wersje w tej kategorii eko czy cis tskiego. Mysle, ze w normalnym uzytkowaniu, spalanie BRZ SBD byloby w okolicach 4 litrow na setke. Moment wysoki ale troszku malo mocy w tym silniczku. Kto wie, moze jakis amator tuningu kiedys cos takiego zrobi ;)
Wiem jakby wyglądała moja reakcja jakby mi ktoś coś takiego zaoferował -
;)

No ale take czasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż strach pomysleć ile by palił jakby tam wsadzili SBD ;)

Nie bluźnij! :biglol:;) Diesel to zło :angry: ...konieczne :rolleyes:

Jakikolwiek diesel, jakiejkolwiek stajni :)

 

Zwłaszcza przy dzisiejszych cenach ON rzeczywiście silnik diesla traci mnóstwo :(

Od kąd posiadam takiego diesla i to z gatunku tych bardzo chwalonych (japoński w 100% ponoć uważany za jeden z najlepszych na świecie) mogę zabrać głos w tym temacie i z ekonomicznego punktu widzenia w porównaniu z LPG wypada to dość słabo.

Jakiś tam dyskomfort psychiczny jest, że jak coś klęknie, a ma co bo jak to nowoczesny diesel naszpikowany jest osprzętem i przez pierwszy kilometry oraz przed ukończeniem jazdy trzeba obchodzić się z nim delikatnie i ogólni lnie kultura pracy jak jest niezagrzany pozostawia wiele do życzenia.

Jednak jednostki otto szlachetnymi i komfortowymi oraz bardziej wygodnymi w życiu codziennym są ;)  

A na dłuższą metę również ekonomiczniejszymi  :rolleyes:

Idea silnika z GT86/BRZ bardzo mi się podoba, to jest coś czego jeszcze nie mają inni

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

le na stronce subaru.ca są wszystkie informacje na temat aut Subaru.

 

ciekawe czy na chevrolet.ca sa informacje na temat aut Chevrolet?? :huh:  az sprawdze!

Bardzo smieszne, kurna, ubawilem sie po pachy ;). Tak mi sie napisalo. Chodzilo, ze sa wszystkie informacje na temat modeli Subaru. Np. dotyczace przelozen skrzyni biegow itd.

 

Widze, ze koledzy sa czujni, che, che, che.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, :mrgreen:

 

Izotom, :mrgreen:

Izotom nerwowy, 3 miesiąc bez Subaru to go roznosi i się ogarnąć nie może ;)

Jak będzie obsuwa z dostawą BRZta to facet odleci :)

Mój XT "obsunął się" tylko o miesiąc. :o

Właśnie, może Izka coś zaradzi ;)

Jeszcze slowo, a bede jak Putin: obraze sie na caly swiat pomimo tego, ze sam zaczalem ;)

 

Nie ukrywam, jest ciezko. Obsuwa dostawy bedzie bolala. Nawet nie chce o tym myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...