Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY06 bodykit


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A to musze powiedzieć że mi się nawet podoba, nawet z maską...

mi tez

jest spoko, no i nie ma takiej lotki jak tamta Impreza

takie lotki z karbonu moim zdaniem stwarzają "klimat techniczej doskonałośći" jeżeli ktokolwiek wie co mam na mysli. To troche jak anodowane końcówki na przewodach hamulcowych w stalowym oplocie - wg mnie to wioską nie zalatuje.

Poniewaz pytanie dotyczyło wrażeń estetycznych o walorach technicznych sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest spoko, no i nie ma takiej lotki jak tamta Impreza

 

Z ta karbonowa lotka to chyba chodzi o to, ze ma wygladac jak auto wyscigowe, a nie rajdowka.Swoja droga na ten bodykit trafilem wlasnie przegladajac stronki o JGTC i o startujacych w nich Imprezach.A co do lotki, to oczywiscie kwestia gustu, ale mi w sumie nawet sie podoba, gdyby nie festynowy tylny zderzak.No i oczywiscie w bialym kolorze, ale to takie moje male zboczenie :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś takiego : :wink: (pomijając tą carbonową maskę)

Dokładnie :D Grill prawie taki jak "mojego". Takie STI My06 z taką (może być i carbonowa, byle w kolorze nadwozia) maską, ze światłami od My 04 i na srebrnych szprychowych felgach bardzo by mi się podobało, kto wie czy nie bardziej niż "mój"... ale nie ma wielkich lamp w zderzaku :/

 

jak dla mnie dramatem jest ta lotka i wycieraczka tylnej szyby :shock:

Zarówno w Imprezie jak i Nubirze, bardzo bym chciał wycieraczkę tylnej szyby, nie tyle ze względów estetycznych co praktycznych, choć muszę przyznać, że STI z wycieraczką jest zacne :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko demo-car, czy staruje w jakichs wyscigach?Masz moze jakis link do poczytania o tej furce lub chociaz jej specyfikacje?

 

Co do karbonowego spoilera WRC: FUUUJ, ale spelnia swoja funkcje i to jest najwazniejsze.

 

EDIT: Co do tego czerwonego Subaru, to slepy jestem i dopiero zobaczylem na nim adres stronki, na ktorej mozna dowiedziec sie czegos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie "upiekszenia" sa do d.....

Najladniejszym "polepszeniem" wygladu zewnetrznego SI jest znaczek STI - oczywiscie umieszczony przez fabryke:-)))))

JA tam jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju pseudo ozdob na takim aucie.To tylko szpeci.Kase przeznaczybym na dlubanie mechaniki a nie "optyki".

Auto ma zapieprzac a nie wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...