Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY06 bodykit


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

Zupelnie sie nie zgodze. Auto wlasnie ma sie podobac :!: .

 

Choinke mam w domu i wystarczy.A poprawianie wygladu samochodu jednoznacznie mi sie kojarzy z markami niemieckimi (nie obraz sie).Ale jesli ktos chce zwracac na siebie "uwage" w ten sposob to jego sprawa.Mnie to po prostu smieszy i czasami ogladam sie za takimi pojazdami ale raczej z ciekawosci oraz "podziwu" dla inwencji tworczej "designera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zupelnie sie nie zgodze. Auto wlasnie ma sie podobac :!: .

 

Choinke mam w domu i wystarczy.A poprawianie wygladu samochodu jednoznacznie mi sie kojarzy z markami niemieckimi (nie obraz sie).Ale jesli ktos chce zwracac na siebie "uwage" w ten sposob to jego sprawa.Mnie to po prostu smieszy i czasami ogladam sie za takimi pojazdami ale raczej z ciekawosci oraz "podziwu" dla inwencji tworczej "designera".

 

twoja sprawa i twoj problem jak to odbierasz. Nigdy bym nie kupil auta, ktore wyglada jak gowno tylko dlatego, ze "jakos" to jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie sie nie zgodze. Auto wlasnie ma sie podobac :!: .

 

Choinke mam w domu i wystarczy.A poprawianie wygladu samochodu jednoznacznie mi sie kojarzy z markami niemieckimi (nie obraz sie).Ale jesli ktos chce zwracac na siebie "uwage" w ten sposob to jego sprawa.Mnie to po prostu smieszy i czasami ogladam sie za takimi pojazdami ale raczej z ciekawosci oraz "podziwu" dla inwencji tworczej "designera".

 

twoja sprawa i twoj problem jak to odbierasz. Nigdy bym nie kupil auta, ktore wyglada jak gowno tylko dlatego, ze "jakos" to jezdzi

 

Czyli auto jest ci potrzebne do podniesienia samooceny. ja jestem odmiennego zdania ma sie nie rzucac w oczy ma mnie przewieźć z miejsca a do B, musi byc bezpieczne i tyle, mógłbym jeździć sierrą 4x4 czy renault 21 4x4 i jesli tylko by sie nie psuły to bym nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma sie podobac MI i dla mojej rodziny oraz ewentualnie dla znajomych. Nie musze podnosic swojej samooceny zreszta nigdy nie przyszloby mi to nawet do glowy. Co wiecej..... wiele osob jak nie wieksza wiekszosc kupuje auta kierujac sie tylko wygladem auta. Maja tyle i tyle pieniedzy i wybieraja najladniejsze auto za dana sume. Maja w dupie czy samochod ma 9 do setki czy 15. Wazne z kolei jest ile pali auto. Taka prawda i malo kto patrzy czy sztywne zawieszenie zeby lepiej wchodzilo sie w zakret albo czy ma szpere. Co do bezpieczenstwa auta to teraz wszystkie samochody maja poduszki i inne "bajery" i sa dosyc dobrze wykonane i jakos sie sprawdzja w craschtestach wiec na to raczej przecietny kowalzki malo zwraca uwage. A to, ze ktos zalozy sobie jakas ladna felge czy spojler to odrazu musi byc pozerem i siebie dowartosciowywac? Bez sensu. W takim razie na tym forum sa same zakompleksione ludziska z Imprezami wygladajacymi jakby zjechaly prosto z rajdu...... Bez sensu takie myslenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...