Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Korton tez miałem parę lat temu włam tyle ze w nocy jak spaliśmy na piętrze :evil: :shock: wiec wiem jak wkurzajace jest to uczucie bezradności. mam nadzieje ze miałes ubezpieczenie.

 

Nie mialem jeszcze niestety (w lutym mialem wykupic razem przy okazji ubezpieczenia auta). Teraz juz wykupilem, niestety po szkodzie. Plus taki, ze MPO uznalo swoja wine i wyplaci odszkodowanie za auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwnie myślałem, że najbardziej niebezpiecznym miejscem w Polsce są drogi - tymczasem wcale nie, okazuje się, że w szpitalach śmiertelność jest znacznie wyższa :shock: :

http://wiadomosci.onet.pl/1470502,11,1, ... ,item.html

 

A w sumie, to może to w teges powinno się znaleźć, bo jednak bywania w szpitalu łatwiej uniknąć, niż na drodze...? Tak czy inaczej - zawsze mówiłem, że żeby się leczyć, to trza mieć końskie zdrowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3871133.html

teraz to już naprawdę oddam pracę w dobre ręce. lubi ktoś nocne dyżury? :cry:

 

To naprawdę smutna wiadomość. Miałem okazję kiedyś Go poznać - super facet - nie tylko fajnie pisał, ale tez extra opowiadał o swoich podróżach. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooocno nie teges są debile, kretyni i nie wiem jak ich jeszcze nazwać, którzy tak się śpieszą rano, że nie mają czasu na odśnieżenie samochodu. Zwłaszcza jak samochód ma modne światła w tylnym słupku, to wtedy jest ciekawie.

 

najbardziej rozwalają mnie kierowcy, którzy odśnieżają sobie przednią szybkę, ale maska, zderzak i światła (!) pozostają pod kilkucentymrtrową warstwą śniegu :evil: debilizm :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten przykład jestem takim debilem, bo wczoraj wracając do domu nie odśnieżyłam samochodu i bardzo mi wstyd :oops: (chociaż światła odsłoniłam)

ale nie miałam czym, bo psy mi szczotkę zeżarły :mrgreen:

dziś rano zanabyłam nową czerrrrrrrrrrrwoną na shellu i już jestem teges ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten przykład jestem takim debilem, bo wczoraj wracając do domu nie odśnieżyłam samochodu
ale nie miałam czym, bo psy mi szczotkę zeżarły

 

Ale Twój chwilowy debilizm jest przynajmniej usprawiedliwiony :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten przykład jestem takim debilem, bo wczoraj wracając do domu nie odśnieżyłam samochodu i bardzo mi wstyd :oops: (chociaż światła odsłoniłam)

 

barbie, ale ja właśnie tych świateł się czepnęłam najbardziej :wink: więc nie jest z Tobą najgorzej, przypadek rokujący nadzieję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na ten przykład jestem takim debilem, bo wczoraj wracając do domu nie odśnieżyłam samochodu
ale nie miałam czym, bo psy mi szczotkę zeżarły

 

Ale Twój chwilowy debilizm jest przynajmniej usprawiedliwiony :razz: :wink:

 

Nie do końca, zawsze można to zrobić np. ręką w rękawiczce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...