Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniam zawsze parami. Polecam Tungsram.

:blink: Co to daje?

A Tungsrama wypróbuję, choć wątpię, żeby był jakiś szczególnie trwalszy. Od czasu jak zacząłem montować żarówki typu "X% światła więcej", to nie dość, że ich trwałość jest żałośnie krótka, to jeszcze wsówki w kostce zaczynają się przegrzewać.

Cały ten "X% więcej" polega jedynie na tym, że żarówka nie ma faktycznej mocy 55/60, tylko ok. 60/65, stąd jej niska trwałość i wypalanie styków. Ciekawe, że to oszustwo jest powszechnie tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam zawsze parami. Polecam Tungsram.

 

A ja nie polecam tungsram, moje megalight 120 % padły po dwóch miesiącach. Poprawy w porównaniu do żarówek osram też nie zauważyłem. Te 120 % to tylko nazwa, chwyt marketingowy.

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zgaszonym biegi wchodza eleancko,na odpalonym wszystko ciężko a I bieg i wsteczny bardzo ciężko lub wcale...Sprzęgło kaput :( A ja chciałem parę groszy przekazać na dopieszczenie i usunięcie szarpania swiniacza :( Mój mechanik wraca 4.12 do domku a zapowiadają teraz jakiś snieg ...kurka...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że moderacja ,ale...[moderator czuwa]ł bym skurwysyna :( Jak inaczej to nazwać :( Psiak się męczył kilka dni :( Brak słów :(

 

http://bobrzanie.pl/...styczne-zdjecia

 

Nogi bym up... śmieciowi

 

w moim dupowozie , co prawda to i30 ale to zawsze jakas szkoda...

Też nam jest strasznie szkoda i przykro że musisz jeździć i30 :biglol:

;)

 

Przez jakiś miesiąc jeździłem codziennie i30 jako autem zastępczym i całkiem pozytywnie mnie zaskoczył. Ale nie chciałbym do niego wracać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lukass ;-) co do i30 to bardzo przyjemne autko, jesteśmy pierwszymi wlascicielami (kupione w salonie nowe, nigdy nic nie robione) więc trochę szkoda... Subaru zostawilem do jazdy dla przyjemność ;-) szkoda go na codzień, czasem narzeczona pojedzie do pracy ;-)

 

Wysłane z mojego GT-I9300

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...