Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem, co w tym oburzającego. Jestem za tym, żeby każdy gnojek pyskujący i ubliżający policji mógł mieć spuszczony łomot.

 

Jezeli wg. Ciebie skopanie i spalowanie goscia przez 5 "policjantow" jest rzecza dopuszczalna to gratuluje.. Acha, zapomnialem dodac pogryzie przez psa.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, co w tym oburzającego. Jestem za tym, żeby każdy gnojek pyskujący i ubliżający policji mógł mieć spuszczony łomot.

 

Jezeli wg. Ciebie skopanie i spalowanie goscia przez 5 "policjantow" jest rzecza dopuszczalna to gratuluje.. Acha, zapomnialem dodac pogryzie przez psa.. :facepalm:

Mając w pamięci pijanych osiedlowych debili ryczących co weekend swoje jeszcze bardziej debilne hasła kibolskie, i próbującego ich uspokoić samotnego policjanta, zaatakowanego przez nich "tulipanami",(byłem świadkiem w tej sprawie) jakoś nie potrafię zdobyć się na współczucie i w tym przypadku. Policja w USA nie reaguje zbyt szybko w taki sposób. Musiał im nieźle zaleźć za skórę.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu angielski Bobby był niedotykalny, bo za samo dotknięcie go była grzywna, a teraz zwyzywanie policjanta to w GB normalka. Policjant musi mieć zgodę prawną na ostrą reakcję w takich przypadkach, i wszelkiej maści nawet naćpane ćwoki muszą być tego świadome. Po prostu, zwyczajnie nie mam szacunku i współczucia dla chamstwa. Może dlatego, że mojemu synowi pięciu z bejzbolami połamało nogę i poharatało łeb, bo śmiał się bronić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suberet, ale nie porownuj prosze gosci z tulipanami do jednego goscia, ktory w zlosci cos wygarnial policji.. Tez nie trawie chamstwa dlatego wg . mnie gosc powinien zostac zakuty i zawieziony na izbe. Zlanie i spalowanie w 5'ciu + poszczucie psem to "lekka" przesada i zdecydowanie naduzycie..

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jalopnik.com/...v-vs-1440131015

 

Brawa dla kierowcy Range'a, szkoda tylko, że tych "ludzi" mocniej nie rozsmarował.

Chyba dość "niefortunnie" sformułowane. ;)

W sumie,to tak do końca nie wiadomo co tam zaszło,czy reakcje były adekwatne i słuszne? ;)

No i podstawowe pytanie.Czy za błędy popełnione na drodze,które nie skutkują ranami osób czy szkodami w pojazdach,należy linczować,łamać nogi i ręce,popełniającemu błąd? :huh:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiadomo... ale dowody są dość jednoznaczne, zwłaszcza, że to nie pierwsza taka akcja z pobiciem z udziałem tej bandy. Gość został otoczony przez motłoch na motorach, zablokowany na środkowym pasie autostrady, a następnie (co widać na filmie) dopuszczono się na nim brake-check'u (ten drań został już zresztą zatrzymany). Następnie motocykliści z Bożej łaski otoczyli jego auto, i próbowali siłą otworzyć drzwi.

 

Mając na pokładzie żonę i dwuletnią córkę, w pełni rozumiem jego reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jalopnik.com/...v-vs-1440131015

 

Brawa dla kierowcy Range'a, szkoda tylko, że tych "ludzi" mocniej nie rozsmarował.

Chyba dość "niefortunnie" sformułowane. ;)

W sumie,to tak do końca nie wiadomo co tam zaszło,czy reakcje były adekwatne i słuszne? ;)

No i podstawowe pytanie.Czy za błędy popełnione na drodze,które nie skutkują ranami osób czy szkodami w pojazdach,należy linczować,łamać nogi i ręce,popełniającemu błąd? :huh:;)

 

Było tak, że gość Roverem jechał normalnie, a kolesie <gang Holywood cośtam> jechał całą szerokością drogi. I nie był to spot/zlot motocyklowy! W pewnej chwili koleś zajechał motocyklem drogę Rovera i dał po hamplach, gość nie wychamował i go przejechał, w sensie walnął w tylne koło. Koleś na pokładzie miał rodzinę w tym małą 2 letnią córkę w foteliku. Wina motocyklisty- zaczęli go gonić, po czym w pierwszym wypadku jak widać otwieranie drzwi gość się przestraszył o życie rodziny i zaczął uciekać. Na końcu gdy go dogonili rozbili szybę kierowcy, co zaowocowało ranami twarzy i szpitalem kierowcy Rovera. Dodatkowo nadmienię, że gość który brał się na filmiku za tylną szybę od strony kierowcy niefortunnie wybrał tą stronę po której siedziało dziecko w foteliku. Debile i cwaniaki dobrze czujące się w 100 osobowej grupie! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmund Nizurski zmarl... :(

Za malolata namietnie czytalem jego ksiazki, ''Ksiega Urwisow'' czy "Sposob na Alcybiadesa'' .Szkoda

 

Tez czytalem. Szkoda.

Chociaz gdyby mnie ktos pare dni temu zapytal, czy Niziurski zyje, to odpowiedzialbym, ze chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona,stres (wyjeżdżała na rozmowe o pracę) i jak sama powiedziała po prostu nie spojrzała w lusterka,pierwszy raz w zyciu :(

Facet wyrozumiały,nie potrzebował mylycjantów,czyli straty tyle o ile w świni (zderzak po różnych przygodach szutrowo-krzakowaych i tak był porysowany..)i pójdzie troszke zniżek :(

W mondeo zderzak,błotnik,halogen ,a zerwana z uchwytów lampa podważyła maske ,której nie mozna było otworzyc..

 

We wtorek wylądowałem w szpitalu ze stanem przed zawałowym...

Dzisiaj już wiem, że wylądowałem w samą porę!

 

ale co złe samopoczucie i bół w klp plus inne objawy ,czy po prostu źle sie czułeś i np troponina źle wyszła ?

post-7758-0-43223700-1382036272_thumb.jpg

post-7758-0-21855800-1382036283_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragikomiczna mieszanina rozluźnienia atmosfery z tegesem. Ale i tak kwalifikuje się jedynie do nietegesa. Niby dotyczy Stanów, ale podejrzewam, że co najmniej w pewnym stopniu dotyczy całego świata...

 

(temat związany ze Snowdenem, Lavabit itd.)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...