Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę mój Xbox odmówił posłuszeństwa...

 

 

... dzisiejsza próba reanimacji zakończona... niepowodzeniem

 

 

ja swojego xboxa 3 razy naprawiłem i w końcu kupiłem PS3 :roll:

 

-- 28 maja 2012, o 19:26 --

 

3-letni synek mojej siostry spuszczony na chwilę z oczu znalazł sobie mały ostry kamyk i postanowił się nim podpisać na maskach samochodów gości.

 

niezły urwis :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento napisał(a):

3-letni synek mojej siostry spuszczony na chwilę z oczu znalazł sobie mały ostry kamyk i postanowił się nim podpisać na maskach samochodów gości.

 

 

niezły urwis :evil:

 

Mała próbka twórczości:

20120527164347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy tylko w Polsce,kurka gdzie my zyjemy :?: Strażacy mówią,że jest niebezpiecznie dla podróżujących a zarządca drogi chce trzepać kasę i w nosie ma bezpieczeństwo ludzi!! :evil::evil:

http://motoryzacja.interia.pl/raport/au ... a4,1802564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastałem forka z rozładowanym akumulatorem :( Stał z niedomkniętymi drzwiami :evil:

 

Jeśli drzwi były nie zamknięte to ciesz się że go zastałeś :P

Chyba przeniosę to do tegesa :D

Drzwi były tylko lekko niedomknięte, ale trwało to 2 dni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le czasu potrzeba żeby lampka pod sufitem i kontrolka niedomkniętych drzwi rozładowały akumulator?

5W+ eventualnie 1W na lamke i inne duperele z 65Ah przy 12v daje teoretycznych 130h przy zdrowym acu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chory pomysł, chcą dać broń tym ................ strasznikom miejskim :evil::evil::evil::evil:

 

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 46941.html

 

Też mnie ten news dziś zaszokował...

W tym roku u mnie w miasteczku powstała straż miejska :mrgreen: oczywiście w wiadomym celu (już jedną fotkę otrzymałem :wink: ) i jak pomyślę, że Ci kolesie mają mieć przy sobie spluwy to zaczynam się bać o swoje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przed kilku chwil..

bus wypadł ze swojego pasa i bokiem wbił się w tira, 7 osób rannych, jedna nie żyje.. Wyciągaliśmy ich z auta chwilę po, jednemu z pasażerów już nie byliśmy w stanie pomóc..

 

 

62065481645031671152.jpg

 

13120234381498616585.jpg

kierowcę tira uwalniali strażacy, miał zakleszczoną nogę i nie mogliśmy go wyciągnąć. rannych zabierał helikopter.

 

To tak ku przestrodze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges to poczytny temat więc tu się zapytam.

 

Ostatnio wysyłałem rower. Na stronie wpisałem wymiary: 100x70x170, waga do 30kg, system DPD Polska podał cenę i przepuścił moją paczkę, a kurier tejże firmy przyjął ją bez żadnego kłopotu. Dziś dostałem zapakowany rower z powrotem z powodu złego opakowania, za dużych gabarytów etc etc etc. Dzwonię do centrali z reklamacją, oczywiście oddział odpowiedzialny za "pomyłkę" (przyjęcie i odesłanie) już nie pracuje, więc mam oddzwonić w poniedziałek. Naturalnie pieniędzy za nadanie przesyłki nie widziałem na oczy. Co teraz.

 

1. Czy mogę ŻĄDAĆ dostarczenia paczki do adresata, skoro system ją przepuścił, jeśli firma dostała wcześniej wymiary, a całość została zaakceptowana?

2. Jakie są alternatywne sposoby dostarczenia roweru za normalne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz, nie stresuj się, bo nie masz czym... to się dość często zdarza... :wink:

Żona na pewno będzie pod dobrą opieką w szpitalu... życzę jej bezbolesnego i szybkiego porodu :mrgreen:

I Wam zdrowego dzieciaka, który dopiero pokaże, co to stres :P :wink:

 

Wyznaczenie terminów porodu jest dość przybliżone tak naprawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne wiesz jak to jest przy pierwszym maluchu :wink:

 

Ciąża i poród to dość naturalne stany dla kobiety... do tego są w sumie stworzone :wink:

 

Będzie dobrze 8)

 

 

No i kurde mam bilety na niedzielę Hiszpania-Włochy ale chyba jednak mały zrobi mi na złość i nie pozwoli pójść :twisted:

 

Ach ... to o to chodzi :lol::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...