Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w lany poniedziałek zlali mi ryj :mrgreen: mam złamany nos i były to dzieciaki w liczbie ok 15-stu. Gdyby któryś stanął naprzeciw mnie i się wykazał to OK, a okazało się że rzuciło się na mnie 6 kolesi (reszta zjęła sie moimi kolegami a było nas 3 :wink: ) powalili mnie i jeden dokończył dzieła kopiąc mnie w pysk.

Nie popuszczę !!!!

 

Do czego to doszlo, dzieciaki bandami atakuja doroslych, Premo szukali zwady, czy o cos poszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w lany poniedziałek zlali mi ryj :mrgreen: mam złamany nos i były to dzieciaki w liczbie ok 15-stu. Gdyby któryś stanął naprzeciw mnie i się wykazał to OK, a okazało się że rzuciło się na mnie 6 kolesi (reszta zjęła sie moimi kolegami a było nas 3 :wink: ) powalili mnie i jeden dokończył dzieła kopiąc mnie w pysk.

Nie popuszczę !!!!

 

o ku%$##@% :shock:

 

tak z niczego :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z niczego, nie zamieniliśmy nawet słowa, poczekali aż wyjdziemy z knajpy pach, pach i po wszystkim.

Na drugi dzień znalazłem tego który mnie skopał na naszej-klasie a reszte miał w swoich znajomych :wink:

Będą mieli sprawe.

 

Przykra sprawa Premo. Wyrazy współczucia.

Przynajmniej NK do czegoś się przydała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, błądzisz synu, błądzisz.

Takie coś się samemu załatwia, nawet kiedyś dzielnicowy tak radził.

Tylko - mówił - żeby świadków nie było.

 

A dawniej, przed erą internetu, jak się na wiejskiej dyskotece po twarzy dostało, to trzeba było w poniedziałek na zajezdni poczekać jak wieśniaki do szkól lub pracy jechali i pojedynczo "solówy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się wyjątkowo obrzydliwa zemsta (z opowiadań ofkors :wink: ) - gostka, który coś dużego spsocił zmuszono do udawanego stosunku oralnego z anonimowym osobnikiem, całość nagrano i rozesłano wsród jego znajomych. Yeuck :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, błądzisz synu, błądzisz.

Takie coś się samemu załatwia, nawet kiedyś dzielnicowy tak radził.

Tylko - mówił - żeby świadków nie było.

 

A dawniej, przed erą internetu, jak się na wiejskiej dyskotece po twarzy dostało, to trzeba było w poniedziałek na zajezdni poczekać jak wieśniaki do szkól lub pracy jechali i pojedynczo "solówy"

 

Ja już za stary na to jestem i mi się po prostu nie chce. Gdyby ucierpiała któraś z naszych kobiet już dawno wisieliby wykastrowani głowami w dół w jakimś lasku. Co nie zmienia faktu, że starszyzna w mieście będzie ich odpalać po kolei (ale ja nic o tym nie wiem :mrgreen:)

 

A sprawe im założę bo wiem, że mają zawiasy, na wakacjach może troche ochłoną :wink:

 

marcinz współczuje, nam wpadł tydzień temu kot ("Colin") pod auto więc wiem co czujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, lipa na maksa, ale prawda jest taka ze jak bys ich pozniej naklepal to zalozyliby Ci sprawe.

 

Przed wczoraj stalem sobie pod domem, pełna kultura i wyfikalo do mnie dwoch nawalonych typów... na szczescie mialem pod reką pręt 10-tke i sie szybko wycofali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, lipa na maksa, ale prawda jest taka ze jak bys ich pozniej naklepal to zalozyliby Ci sprawe.

 

Przed wczoraj stalem sobie pod domem, pełna kultura i wyfikalo do mnie dwoch nawalonych typów... na szczescie mialem pod reką pręt 10-tke i sie szybko wycofali....

 

 

Eeenooo... nie jest tak tragicznie z tym zakładaniem spraw. Jak w okolicy przedostatniej Wigilii byłem zmuszony coś tam złamać dwóm nachalnym niedorostkom to zarzut nadużycia obrony koniecznej uchylono już po niecałych 4 m-cach. :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...