Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

na ostro :mrgreen:

Ja na ostro?? nie wydaje mi się aby kolega się obraził :!: Skoro wypowiedział opinie "ostrą" na temat ludzi i ich sytuacji mając pogląd nie dłuższy aniżeli czubek własnego nosa. Równie dobrze i oni mogą poczuć się dotknięci taką wypowiedzią, czyż nie??

 

Oczywiście, często wypowiadam się ostro bo mam taki szybki język więc liczę się z ostrą kontrą - przyzwyczaiłem się. Jasne też że ile punktów widzenia tyle zdań. Nie nazywałbym jednak szacunku dla prawa i przedkładania ponad niego własnego (nawet słusznego poniekąd) interesu jakimś widzimisię z czubka nosa.

 

Co do wyroku i egzekwowania prawa masz 100% racji :!: , ale nazywanie ludzi bandytami złodziejami to delikatne przegięcie. Nie będę wdawał się wdawał w wywód na temat tego co kiedy i dlaczego (rzeczywiście mam taką wiedzę) . Tak tylko dla przykładu podniesienie ceny działki z 40 baniek na 65 gdy się zdecydowali na przeniesienie to przegięcie.

 

bandytami nikogo nie nazwałem aczkolwiek patrząc co się tam działo możnaby sporą część zadymiarzy tak nazwać - ciężko jednak powiedzieć ilu z nich było kupcami a ilu przyszło z "miasta" - widać na nagranich, że kupcy też rozrabiali.

Co do reszty tematu - przenosin, działek, ściągania dodatkowych inwestorów, nierealnych oczekiwań - to długa historia mająca oczywiście 2 strony medalu i chyba rzaczywiście nie miejsce na roztrząsanie tego - widać każdy z nas ma swoje zdanie i coś na ten temat wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

tak wygladala moja fura po przyjsciu rano do garazu :sad: :evil:

 

nie bangla :roll:

 

bangla już chyba - nogi bym z dupy powyrywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygladala moja fura po przyjsciu rano do garazu :sad: :evil:

Kolejne auto okradzione na podziemnym parkingu... Super pomysł taki parking. Złodzieje niepokojeni przez nikogo mają ciepło zimą i chłodno latem dzięki czemu mogą w spokoju "pracować".

 

Nóż się otwiera. Ochrona oczywiście nic nie wie, a kamera patrzyła w drugą stronę całą noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nóż się otwiera. Ochrona oczywiście nic nie wie, a kamera patrzyła w drugą stronę całą noc?

Bo bez wiedzy ochrony takie kradzieże nie mają miejsca :evil:

Nie szukaj na alledrogo - mieli zamówienie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygladala moja fura po przyjsciu rano do garazu :sad: :evil:

Kolejne auto okradzione na podziemnym parkingu... Super pomysł taki parking. Złodzieje niepokojeni przez nikogo mają ciepło zimą i chłodno latem dzięki czemu mogą w spokoju "pracować".

 

Nóż się otwiera. Ochrona oczywiście nic nie wie, a kamera patrzyła w drugą stronę całą noc?

 

widze ze sie dogadales z ochrona :evil:

tak na powaznie to ochrona nic nie wie, kamera nie dziala od 3 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...