Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Karte kupiłem za mega okazyjne pieniądze,jakieś 150 euro,cena rynkowa to ok 1000 zł. Kupiona w Austrii od prywatnej osoby :roll: Nie sądze żeby wiedział o wadzie,karta nie była otwierania,ale kto wie.

Mega okazja to nie była z jakiej strony bym nie patrzył. Wychodzi 675zł przy kursie 4,5. Na allegro są po 799 nowe z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karte kupiłem za mega okazyjne pieniądze,jakieś 150 euro,cena rynkowa to ok 1000 zł. Kupiona w Austrii od prywatnej osoby :roll: Nie sądze żeby wiedział o wadzie,karta nie była otwierania,ale kto wie.

 

 

no tak, jak kupione na ebayu z innego kraju od prywatnej osoby to jedynie szukaj znajomego co ma sklep komputerowy zeby przepchnął to przez siebie na polską gwarę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa nietegesy jednego dnia :/

Najpierw spłonęła mi grzywka (goście od jednośladów ustawili ognisko wielkości stosu na cztery czarownice...), potem laska, która wprowadziła się wczoraj, dziś się wyniosła. Przynajmniej zabrała tylko swoje graty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges... pumex1, katuje mnie wlasnie filmem z Chuckiem Norrisem... :???:

Czy to podchodzi pod przemoc w rodzinie :?: :roll:

Zaaplikuj Kopa Z Półobrotu i przejmij kontrolę nad pilotem. :twisted:

(Uawga: to już będzie na pewno przemoc w rodzinie :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges.. odkąd zmieniłem samochód na nowszy to nie mam co przy nim robić. Dzisiaj pojechałem do pracy (chociaż soboty mam wolne) i przez 1,5 godziny czyściłem zbiorniczek wyrównawczy bo wydawał mi się trochę brudny. Przez kolejne 3 godziny siedziałem w samochodzie i zastanawiałem się co jeszcze można ulepszyć. Normalnie nudne auto :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges.. odkąd zmieniłem samochód na nowszy to nie mam co przy nim robić. Dzisiaj pojechałem do pracy (chociaż soboty mam wolne) i przez 1,5 godziny czyściłem zbiorniczek wyrównawczy bo wydawał mi się trochę brudny. Przez kolejne 3 godziny siedziałem w samochodzie i zastanawiałem się co jeszcze można ulepszyć. Normalnie nudne auto :sad:

 

rotfl - a wiesz co robi pies jak sie nudzi :?: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...