Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

chojny,

w mordeczkę; Twoje Zdrowie. :mrgreen:

 

barbie,

Ty wiesz, że dla Ciebie wszystko.... :wink:

Właśnie jesteśmy po kłótni z moja ADHD. Poważnej kłótni (takiej przez Wilekie K_____ wszystkie kwiaty są zjedzaone na parterze, a donice dogorywają w niemym skowycie) - marzy mi się powoli pies automatyczny. :idea:

 

Ciao amici.....ala cafe Romane, gracie pervenire...

 

Gwido vel Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też po glebie na nartach miałem dłoń opuchniętą. Po 3 dniach pojechałem do lekarza i wsadzili mi łapę w gips. Nie było żadnego złamania, tylko profilaktycznie. Będzie dobrze :)

 

:mrgreen: zmień konowała, bo następnym razem posadzi Cię profilaktycznie na wózek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ręka mnie bolała, gips ją przynajmniej chronił przed obrażeniami dnia codziennego :D Nie znam się na tym sprzęcie ale to był ten lekki rodzaj gipsu :) A konował był ze szpitala w Zakopcu tam wszystkich się gipsuje :mrgreen:

 

to tak jak na Brodnie :mrgreen: nie wazne czemu przyjezdzasz - gips jest do kazdej uslugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., nic poważnego, pod Częstochową miałem stłuczkę z Vectrą przy niewielkiej prędkości. Będzie sporo blacharskiej roboty, ale chłodnica/rozrząd/zawieszenie nie są ruszone. Odjechałem na kołach i wróciłem do W-wy o własnych siłach bez żadnego problemu, ale samochód nie wygląda zbyt pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...