Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

WiS ja też miałem czyste konto przez większość życia...

jateż jateż. Ale od jakiegoś czasu wraz z sukcesywnie podnoszącym się poziomem zmęczenia, obniża mi się poziom koncentracji na poszukiwaniu fotoradarów bądź zakamuflowanych stróżów... no i 15 pykło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie takich zakompleksionych bezmozgich ciuli... Wrrr...

Już kiedyś proponowałem Odnośnym Czynnikom, żeby wożenie dzieci luzem traktować prawnie tak samo, jak próbę zabójstwa.

Ale ochrona życia dzieci jest u nas istotna tylko do 9 miesiąca, potem, jak się urodzą, to już pies gówniarzy trącał.

Przed chwilą w "Piracie" TVN oglądałem, jak jeden tatuś wiózł chłopca w foteliku, ale niezapiętego - i dziewczynkę na stojaka, w bagażniku Astry kombi. Dostał najmniejszy wymiar kary, dwie stówki i jakiegoś symbolicznego punkta, no bo przecież to nic poważnego - prędkości przeca nie przekraczał... :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie, 15pkt na koncie ;):twisted:

 

Potwierdzam. Przyciąłem ich i zwolniłem.

 

a w GT prawie na dziendobry, wychodzac z zakretu pod gore 100/50 i tylko 300 i 6pkt

 

ja ostatnio na siekierkowskim ogladalem jak przyspieszam od 110 do 180 :) pan na nieoznakowanym motorku bmw mnie dopadl

 

10 pkt i 500 PLN - 134/80 :evil:

 

No to jak tak dalej pojdzie, to w telewizornym programie "PIRAT" czlonkowie forum SIP beda mieli oddzielna sekcje. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu wraz z sukcesywnie podnoszącym się poziomem zmęczenia, obniża mi się poziom koncentracji na poszukiwaniu fotoradarów bądź zakamuflowanych stróżów... no i 15 pykło

A u mnie przeciwnie - kiedyś trafiali mnie raz po raz, ale od dłuższego czasu... ZERO. Wolniej bynajmniej nie jeżdżę, ale mniej zmęczony i spięty niż kiedyś się zdarzało - jestem bez wątpienia.

Droga młodzieży - stąd prosty wniosek: więcej luzu, snu do południa, bezpiecznego seksu i zdrowej diety (golonka, piwo, pierogi ruskie, wino, bigos, koniak i lody na deser!), mniej pracy zarobkowej i przejmowania się duperelami :wink:

 

jak tak dalej pojdzie, to w telewizornym programie "PIRAT" czlonkowie forum SIP beda mieli oddzielna sekcje.

Sekcję to pikuś, ale może z czasem chociaż jakieś zniżki za hurt... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga młodzieży - stąd prosty wniosek: więcej luzu, snu do południa, bezpiecznego seksu i zdrowej diety (golonka, piwo, pierogi ruskie, wino, bigos, koniak i lody na deser!), mniej pracy zarobkowej i przejmowania się duperelami :wink:

Tak więc, Drogie Starszeństwo ;) , przemawia do mnie ta ideja. Ba, wprowadzić w życie ją pragnę, jednakowoż gdyż azaliż niedajboże aczkolwiek, na razie nie mogę. Uwolnić się od pewnych zobowiązań trzeba wszak narpiejw i środki pewne na ten cel osiągnąć. A potem to już luzik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka minut po północy w Mińsku Mazowieckim miałem autem bliskie spotkanie trzeciego stopnia z kotem, który zaatakował mnie znienacka, nie pytając o zdanie... :evil: Nawet nie wiem, co mu zrobiłem, ale w tylnym lusterku widziałem jak spieprzał zataczając się tyłem. :neutral: Strasznie mi z tym źle... :mad: Normalnie szary bydlak wyrósł jak spod ziemi. :shock:

 

 

 

 

JA ostatnio za....em mojego pierwszego sierściuch ;( dawno tak już nie kląłem :( biedaczysko wyskoczyło mi 2 metry przed kołami :evil: Mam coś ostatnio pecha stale się mi koty ładują pod koła... I stale tylko szare w paski :shock: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwolnić się od pewnych zobowiązań trzeba wszak narpiejw i środki pewne na ten cel osiągnąć.

Znam ten ból, też kiedyś byłem Młodzieżą Zapitalającą Jak Jakaś Durna. Na szczęście - minęło mi. Cała sztuka, to wiedzieć kiedy i na jakim przystanku wysiąść z tego tramwaju, zamiast całe życie jeździć od pętli do pętli, póki prądu w trakcji i póki szyny nie zardzewieją... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"padu padu" :evil:

 

oraz o rodzinie Łodzińskich (jubilerzy z KRK):

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,4064868.html

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

że zacytuję, bo może zniknąć:

 

Przyłożyli pistolet do głowy

sid

2007-04-16, ostatnia aktualizacja 2007-04-17 09:35

Władysław i Czesław Ł. ze znanej krakowskiej rodziny prowadzącej sklepy jubilerskie, zostali skazani za rozbój na mężczyźnie, który domagał się od nich spłaty długu.

Razem z nimi wyrok usłyszeli dwaj mężczyźni wynajęci przez nich do postraszenia wierzyciela.

 

Sprawa dotyczyła pożyczki (160 tys. USD), jaką znajomy udzielił obu panom Ł. Zabezpieczeniem były wystawione przez nich weksle. Po pewnym czasie wierzyciel zaczął się upominać o zwrot pieniędzy, ale go nie uzyskał.

 

Według prokuratury oskarżeni zaprosili znajomego do jednego ze swoich sklepów. Zamknęli drzwi i oświadczyli, że wyjdzie, jak zwróci weksle. Gdy próbował protestować, otworzyły się boczne drzwi i do pomieszczenia weszło dwóch mężczyzn. Jednym z nich okazał się były komandos Wojciech T., znany w światku przestępczym i już karany. Wedle relacji poszkodowanego T. wyciągnął broń i przystawił mu ją do głowy. Przerażony mężczyzna oddał weksle, które od razu zniszczono. Wtedy odzyskał wolność.

 

Sąd skazał Władysława i Czesława Ł. na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć oraz 10 tys. zł grzywny. Wynajętemu przez nich Wojciechowi T. wymierzono trzy lata więzienia, drugiemu z mężczyzn - dwa lata pozbawienia wolności warunkowo zawieszono, gdyż wcześniej nie był karany.

 

Oskarżeni nie przyznali się do winy i zapowiedzieli apelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeziębiony, przez co odechciewa mi się wszystkiego, a miałem/muszę zrobić kilka rzeczy :evil:

 

 

Jednym z miast gdzie mają być mecze Euro 2012 ma być Wrocław, a nie np. Kraków... :roll:

 

W Krakowie nie ma stadionu na ktorym przemawial Adolf Malarz . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...