Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

http://picasaweb.google.com/jacekrudowski/wlam - to zastalem dzis po przyjsciu z pracy...

Tzn. sasiad juz do pracy zadzwonil mnie poinformowac...

 

i tak dobrze, bo jak powiedzial mi o wybebeszonym samochodzie, to sie juz balem, ze mi nawet te wypierdziane fotele wyniesli :)

 

Straty:

gps

radio ze zmieniarka

boost controler

wybita szyba, zniszczona ramka wokol niej

poniszczone ramki radia i okolica

zniszczona (jak widac na zdjeciach tez) tapicerka nad ecu...

 

Zobaczymy co powie ubezpieczyciel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem po co - byc moze mieli nadzieje na jakies aftermarketowe ecu albo cos, ale plytka nie ruszona poza tym.

Wlam akurat w Dublinie byl.

 

I ciagle pod gorke - mam nadzieje chociaz, ze ubezpieczalnia pokryje mi koszta wszystkiego lacznie z boost controlerem ,bo na razie to i na Gardzie i w ubezpieczalni robia wielkie oczy jak mowie o jakims boost controlerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI patrząc na to wszystko czuje... żal. Nie wiem co powiedzieć. No, że są tacy co potrafią człowiekowi takie coś zrobić :evil:

Współczuje bardzo. Życzę Tobie i Twojej Subarynce szybkiego powrotu do zdrowia! Żeby mogła jak najszybciej hulać po tych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tegesem jest to, że pewnie polegnę na którymś, jak nie na wszystkich z kolokwiów, które będą już niedługo... Matma, mikro i stata nie jest dla mnie łatwa :???:

 

A niby I rok, miał być lajcik, "wydział gier i zabaw" itd... Już nie wiem na jakie studia powinienem pójść żeby przebrnąć bez większego bólu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...