Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nieteges jest taki , że dzisiaj odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie wypadku z TIR-em z dnia 8 06 09 . Facet udawał zaskoczonego całą sytuacją . Przywiózł kolegę jako świadka . Niby świadek zeznał , że jechał za mną i powiedział , że to ja próbowałem na trzeciego wyprzedzać . Tam asfalt ma tylko dwa pasy i żwirowe pobocze . Powiedziałem sędziemu , że tam nie ma miejsca nawet na próby takiego wyprzedzania , a on że drogę zna dobrze . Świadek nie potrafił określić zniszczeń mojego samochodu . Chyba sędzia nie dał się nabrać ? Przed sprawą obaj gadali jak starzy kumple . Sędzia poprosił o wydrukowanie zdjęć które robiłem i dostarczenie do sądu . Wszystkie zdjęcia mam na kompie . Nie wiem jak wrzucić to ponownie na kartę pamięci i wywołać profesjonalnie . Nie wiadomo skąd on się wziął i jak dotarł do kierowcy TIR-a . Powiedział że nie zna kierowcy i że sam się zgłosił . Miałem wrażenie , że sędzia jest po mojej stronie ale ........ :evil: Następna sprawa 3 12 09 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna nauczka :!: Jeśli jest taka możliwość , to trzeba złożyć wniosek aby być oskarżycielem posiłkowym , bo można zadawać pytania i zdemaskować gościa . Ja jechałem w delegację i nie miałem czasu jechać do sądu z wnioskiem - mój błąd :oops::evil:

 

[ Dodano: Czw Lis 12, 2009 9:26 pm ]

Zaraz zdjęcia wyślę synowi , to jutro mi wydrukuje w NIE DLA IDIOTÓW . To są te same zdjęcia które wklejała Agnieszka na forom / chyba 9 06 09 w nietegesie ? Powiedział sędzia , że poprosi również HESTIĘ o przesłanie dokumentacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna nauczka :!: Jeśli jest taka możliwość , to trzeba złożyć wniosek aby być oskarżycielem posiłkowym , bo można zadawać pytania i zdemaskować gościa . Ja jechałem w delegację i nie miałem czasu jechać do sądu z wnioskiem - mój błąd :oops::evil:

Ja jestem u siebie w sprawie osk. pos., ale chyba wniosek można złożyć w każdym momencie.

Masz adwokata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było w ciągu siedmiu dni od otrzymania zawiadomienia :oops:

 

dokładnie tak...sam kiedyś stałem na poczcie kilka minut przed północą, żeby tylko pismo poszło w terminie...ale i tak sąd uznał, ze jestem niepotrzebnym wsparciem. Nawet powiadomienia o wyroku nie dostałem, bo przecież nie byłem stroną, mimo, że mnie gość staranował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak...sam kiedyś stałem na poczcie kilka minut przed północą, żeby tylko pismo poszło w terminie...ale i tak sąd uznał, ze jestem niepotrzebnym wsparciem. Nawet powiadomienia o wyroku nie dostałem, bo przecież nie byłem stroną, mimo, że mnie gość staranował ;)

Ja na szczęście się dowiem , bo poszło z mojego AC . Jeśli rację uznają po mojej stronie , będzie inaczej księgowana szkoda . Jeśli uznają go winnego , to pójdzie z jego OC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po moim odwołaniu i logicznym umotywowaniu przez UM tego mandatu oraz kretyńskiego zachowania pani fotografki, będę się martić, czy jest okrągły czy nie ;D

na tę chwilę...się nie przejmuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...