Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy mogę sam zapłacić tę kwotę czy mój pracodawca musi mi ją odliczyć z wynagrodzenia?

Pracodawca nie ma prawa odliczać ci cokolwiek z wynagrodzenia. Tylko komornik może wejść na pensję. Urząd Skarbowy może ci potrącić z podatku do zwrotu, jeżeli taki jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy mogę sam zapłacić tę kwotę czy mój pracodawca musi mi ją odliczyć z wynagrodzenia?
Wcale nie musi tobie potracić z wypłaty,mi jak przychodzą tytuły wykonawcze za mandaty do firmy to sam płace w banku a ksiegowa wysyła papiery z moim potwierdzeniem wpłaty.Z tym ze przelewam kwote za mandat plus odsetki tzn tyle ile jest na tym swistku ze skarbówki

 

I tak właśnie zrobię :cool:

 

Pracodawca nie ma prawa odliczać ci cokolwiek z wynagrodzenia. Tylko komornik może wejść na pensję. Urząd Skarbowy może ci potrącić z podatku do zwrotu, jeżeli taki jest...

 

Jak zeskanuję ten świstek to tu wstawię i zobaczysz co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie położę korka na akumulatorze, wczoraj rano tak zrobiłam (jak zwykle zresztą) i zgubilam go w drodze do pracy :sad: , bo po dolewce oleju zapomniałam zakręcić :oops: . Spieszyłam się :evil: :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie położę korka na akumulatorze, wczoraj rano tak zrobiłam (jak zwykle zresztą) i zgubilam go w drodze do pracy :sad: , bo po dolewce oleju zapomniałam zakręcić :oops: . Spieszyłam się :evil: :roll: .

yhy, nie położysz bo już nie masz co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie podrózy dzis rano na maich oczach wydarzyły sie 3 kolizje.....

Masakra wielkie miasto godzina 7 rano drogi kompletnie oblodzone!!!

Na nowych zimówkach i 4x4 mialem problemy z ruszaniem na prostej drodze, a o jakim kolwiek spowalnianiu nie wspomne!!!!

TRAGEDIA :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, wytłumaczę się w imieniu drogowców - służby w umowie mają pewien czas reakcji. Może to być godzina, 4 godziny lub nawet 48 godzin (doprowadzenie jezdni do użytku). A znam gminy, powiaty, miasta, które jeszcze nie podpisały z nikim umowę na odśnieżanie :D

 

PS: U mnie sypało mocno z 3 tygodnie temu i nawet jakbym chciał odśnieżyć to nie mogłem, bo mi by i tak nikt nie zapłacił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem czemu kupiles impreze :twisted::twisted::twisted: na zasadzie jak sobie poscielisz tak sie wyśpisz hehehe :twisted::twisted::twisted:

 

Ale padac zaczelo o 3 rano i mowie o DROGACH KRAJOWYCH ktore byly oblodzone!!

O lokalnych nie wspomne bo sie jechalo po gołym lodzie...jak normalnie dojazd do pracy zajmuje mi 15min to dzis zajol mi godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyłem wewnętrznego;/ Ale co tam za tydzień jest poprawka. Te pytania są naprawdę pokręcone na instruktora :evil:

I jeszcze na Bródnie Żółtki sobie radar postawiły na samochodzie i stali za przystankiem. Przed przystankiem jakieś 10m postawili tabliczkę kontrola prędkości chyba. To ja z 80na 45 i koleś Golfem by mi w dupsko wjechał :roll:

A klapa mi rdzewieje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaliczyłem wewnętrznego;/ Ale co tam za tydzień jest poprawka. Te pytania są naprawdę pokręcone na instruktora :evil:

 

Ty się lepiej pospiesz bo niebawem pewnie będę potrzebował instrukcji i znajomości- jak sobie komputer centralny skojarzy kiedy zdjąłem punkty a kiedy dostałem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...