Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

radekk, naprawde. Nie cierpię jak ktoś pokracznie parkuje
Przecież ja żartuję :mrgreen:

 

Ja też nie cierpię jak ktoś tak parkuję, myślę żeby zrobić jakąś akcję i porobić jakieś naklejki i przyklejać takim na szybę, tylko jakiś projekt muszę wymyślić.

Szczyt to jest pod moją uczelnią, gdyby ustawić wszystkich poprawnie to pewnie o 50% więcej samochodów by się zmieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, naprawde. Nie cierpię jak ktoś pokracznie parkuje
Przecież ja żartuję :mrgreen:

 

Ja też nie cierpię jak ktoś tak parkuję, myślę żeby zrobić jakąś akcję i porobić jakieś naklejki i przyklejać takim na szybę, tylko jakiś projekt muszę wymyślić.

Szczyt to jest pod moją uczelnią, gdyby ustawić wszystkich poprawnie to pewnie o 50% więcej samochodów by się zmieściło.

czasami sądzę, że to nie nalepki by sie przydały a taki przenośny spalinowy flex do asfaltu... za jego pomocą poprostu odcinać by należało to co wystaje poza linię wyznaczającą miejsce postojowe... i po kłopocie... szybko ilość dekielków parkujących na okrak by spadła :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami sądzę, że to nie nalepki by sie przydały a taki przenośny spalinowy flex do asfaltu... za jego pomocą poprostu odcinać by należało to co wystaje poza linię wyznaczającą miejsce postojowe... i po kłopocie... szybko ilość dekielków parkujących na okrak by spadła :)
też dobre, ale akurat u mnie na uczelni nie ma wyznaczonych miejsc, poprostu się staje, a stają tak że jeden pod skosem w jedną drugi w drugą, czasami ktoś stanie w poprzek :shock: dość częsty widok. Albo tak że pomiędzy jednym a drugim jest taka luka że jestem w stanie wjechać, ale już wysiąść byłoby ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój serdeczny przyjaciel miał wczoraj w późnych godzinach wieczornych wypadek, i skasował EVO9 360 , na szczescie wyszedł dziś ze szpitala, ale cały obolały :cry: EVO kasacja, brakło 1 metr a składał bym sie na wieniec :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój serdeczny przyjaciel miał wczoraj w późnych godzinach wieczornych wypadek, i skasował EVO9 360 , na szczescie wyszedł dziś ze szpitala, ale cały obolały :cry: EVO kasacja, brakło 1 metr a składał bym sie na wieniec :cry:

 

carfit to ten wypadek z wawy pokazywany na TVN turbo ? zginął tam pasażer... ale grubo musiał jechać..niestety (leciał kilkadziesiąt metrów po odbiciu się od betonów) masakra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może to wpływ Grażyny że jeździsz jak ciota :mrgreen:
jakby Ci to Edwin powiedziec, dobrej gospodyni i ciasto w rekach rosnie :twisted::mrgreen:
ten na Siekierkowskim miał miejsce pare dobrych dni temu,a nie wczoraj.

a co sie stalo? jakas epidemia. slyszeliscie o tym dzwonie obok mnie na Marszalkowskiej obok BZ WBK pozna noca Pt/Sb? Dwoch pasazerow out, kierowca 0,5%% ledwo zipie.. wypil chlopak pewnie piwo, dwa i odwozil dziewczyny z Centrum :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie rozwalone EVO, pasażer zginął na miejscu, kierowca przeżył, nie wiem jakim cudem :shock: Jechał siekierkowskim w strone pragi i na końcu są betonowe bariery i zweżęnie. wygląda na to, że ciął ile wlezie i zwężenie "za szybko się zbliżyło".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...