Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na spacerze jakiś wariat, bo inaczej nie idzie tego nazwać, szalejący na bocznej zaśnieżonej uliczce potrącił mi zwierza. Obrzęk mózgu, stłuczone żebra, uszkodzony kręgosłup. Nie wiadomo czy będzie chodzić. Kierowca uciekł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na spacerze jakiś wariat, bo inaczej nie idzie tego nazwać, szalejący na bocznej zaśnieżonej uliczce potrącił mi zwierza. Obrzęk mózgu, stłuczone żebra, uszkodzony kręgosłup. Nie wiadomo czy będzie chodzić. Kierowca uciekł.

A to wuj. Mojemu kumplowi na Ursynowie niedawno milicja potrąciła psa na śmierć i jeszcze próbowali gardłować... Też wuje.

Współczuję - zdrowie zwierza!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem tel w nocy, a znalazca sobie go przywłaszczył... :/ Ech

jak iphone, to jeszcze go możesz zblokować na amen albo znaleźć używając find my iphone...

jak używałeś jakichś serwisów google'a i miałeś location włączone, albo jeśli to był android, to na www.google.com/history zobaczysz gdzie był dopóki się nie wyłączył (cholernie dokładne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lesznie poniosło 21 latka w Imprezie GT i po przyłożeniu w słup i mur wysłał na tamten świat dwie młode dziewczyny,które z nim jechały  :(

Poranek ,ślisko,szybko i komplet letnich na kołach :(

Linka coś nie mogę wkleić ,ogólnie strona www.elka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lesznie poniosło 21 latka w Imprezie GT i po przyłożeniu w słup i mur wysłał na tamten świat dwie młode dziewczyny,które z nim jechały  :(

Poranek ,ślisko,szybko i komplet letnich na kołach :(

Linka coś nie mogę wkleić ,ogólnie strona www.elka.pl

Sam powinien załpacić najwyższą cenę, na opony już nie było stać ale udawać rajdowca jak panienki na pokładzie to musiał.Oby zgnił w pierdlu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pamiętacie taką reklamę puszczaną w kinach, chyba koncernu vw, dlaczego nie powinno się czytać / korzystać z sms w czasie jazdy?

Już wiem dlaczego :(  Dziś się dowiem czy requiem, czy no  pay no play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...