Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W medycynie nie ma prostych zabiegów. Każdy może zakończyć się śmiercią, niezależnie od prestiżu kliniki.

prawda. Ludzie schodzą nawet podczas zabiegów dentystycznych. Pada i na najbogatszych, śmierć zabiera niezależnie od stanu konta.

Pracowałem dla jego firmy przez ponad  2 lata i były to naprawdę świetne lata - kiedy mogłem wykazać się umiejętnościami, a jednocześnie byłem doceniany. Duże doświadczenie. Duża frajda.

 

A przy okazji - a może zwłaszcza - dzięki niemu poznałem moją obecną żonę, za co podziękowałem w osobistym liście. Mam nadzieję, że został odczytany.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Usuwanie ogłoszeń aut :(

Wystawiłem kolegi WRX 02 ,ogłoszenie zostało usunięte,bo nie moje auto :(

Kolega pasjonat Subaru ,ale nie ma czasu klepac na forum ,bo praca wielogodzinna + budowa chaty.

Ale ogłoszenie zostało usunięte, bo nie moje ,a on nie ma wystarczającej liczby postów :(

I dobrego zdrowego WRX nie ma w ogłoszeniach...bo tak... :( Paranoja jakaś :(

 

Kolega by wystawił WRXa ,ale nie ma czasu ,aby naklepać posty o niczym,żeby tylko naklepac odpowiednia ilośc ,aby wystawic auto :(

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Ch.... właśnie zarysował mi przednie i tylne drzwi w Passacie pod urzędem skarbowym w Piasecznie i spier..... :angry:

 

 

 

 

 

 

Z drugiej strony dobrze że w Passacie, a nie STI :D

Edytowane przez MaciejM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Jak ostatnia lebiega zarysowałem felgę

opowiadaj jak to sie stalo :lol:

 

 

Felgę już mam nową. Nieważne.

Za to dziś w drodze do Zamościa... pierdynkąłem psa Outbackiem. Mimo, że zwolniłem i trąbiłem na gadziną władował mi się prosto pod auto. Szkoda psiaka. Zderzak i nadkole do wymiany choć pozornie wygląda na cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestesmy na wakacjach i dzis rano pływam sobie z synem w hotelowym basenie i patrzę, a tu na brzegu reanimują dzieciaka. Na szczęście po kilku minutach wszystko skończyło sie dobrze, ale zrobiło to na mnie takie wrazenie, ze nie mogę myślec o niczym innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ludziska sprzedają na targach opony.Mamy taki ryneczek z rzeczami z wystawek, zobaczyłem oponki,nie byłem kupującym ,tylko oglądającym z ciekawości (Justy ma ten sam kapeć,ale opon zima juz gotowa).

Pan stwierdzał,ze opony są z auta z 2009r.Ok.dwie tak ,ale dwie "ciutkę" starsze, o czym pan nie wspomniał.

Na moje zapytanie,czy te dwie inne to ten sam rok ,powiedział,że tak ,bo to z tego samego auta,to oczywiste :huh:

Jak zwróciłem panu uwagę (przy klientach) iz trójkąt to do 2000 rok,czyli tu mamy 1995r,to się...i tutaj nie napisze,bo bym dostał pasiaka,jak nie bana :D :D

Ogólnie kazał mi sie oddalić dynamicznie i był mocno zirytowany ,a klienci mu sie zawineli.

post-7758-0-16015200-1443452479_thumb.jpg

post-7758-0-21829200-1443452488_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejny kierownik sprawdzil twardosc zadka w zabci. Tym razem volvo s60 . Zderzak pekniety i znow szukac musze a towar deficytowy. Ech na zapas kupic dwa czy jak. Jeden plus taki ze belka pod zderzakiem robi robote gdyby nie ona juz dawno zabcia by nie jeździła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mocowania cale a zderzak bez przeszlosci to co tu negocjowac jak ciezko znaleźć.

Mega nieteges! Wczoraj volvo a dzis swieżak w audi przylozył w tył zabci. Az wydech rozwaliło i właśnie zaba jedzie do domku :-( . I jak to teraz ugryźc, po pierwszej sltuczce fotki mam ale rzeczoznawcy nie było teraz uszkodzenia są duzo większe i nie ma mozliwosci okreslenia ktore uszkodzenia juz były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...