Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie teges, ze przegrala moja faworytka MissPolonia 2006 - dlaczego nie wybrali nr 8 ? :) :) :)

 

A to napisała w swoim kwestionariuszu osobowym o ideale mężczyzny :

 

"uczciwy i mądry jak bracia Kaczyńscy, charyzmatyczny jak Marcinkiewicz, sprawiedliwy jak Ziobro, odważny jak Wassermann, nieugięty jak Dorn, przystojny jak Wojciech Olejniczak"

 

To znaczy, że dla mężczyzny ideałem kobiety powinno byc połączenie Danuty Hojarskiej, Renaty Beger i Zyty Gilowskiej ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Młodzieży - bez zdziwienia. Nowe wraca, co zresztą już jakiś czas temu wieszczyłem-byłem ;-)

 

Lud się przystosowuje do władzy. To taka nasza, azjatycka specyfika...

Przystosował się do biskupów i dziedziców, przystosowywał do cara.

Przystosował się pięknie sanacji - i właził w de Komendantowi. Nawet powołał nowe Brygady: Czwartą, Piątą... Szczególnie bojowe, zwarte i solidarne - jeśli chodziło o wypinanie piersi po ordery i tyłków po stołki.

Potem lud się przystosował do Adolfa Hyclera (to bardzo niepoprawne politycznie, ale niestety prawdziwe - zgadnijcie, ilu w czasie okupacji było szmalcowników, a ilu czynnych członków Ruchu Oporu?)

Przystosowanie się do komuny było już po czymś takim betką. Zwłaszcza, że od czasów Gomułki dobrym komunistą można było być tylko w robocie, urzędowo i rutynowo czcząc Marksa i odwieczną przyjaźń polsko-sowiecką (czy to była fabryka czy uniwerek) - a w domu już spoko, krzyżyk na ścianie, flaszka w barku i Wolna Europa w radiu. Byle się nie wychylać...

A potem był antrakt - dla wielu bolesny. Nie było wiadomo, do czego by się tu przystosować. Wrzody pękały z tego stresu.

Aż przysżła Czwarta RP... i znowu mozna się przystosowywać do Waaadzy. Bo ta waaadza znowu to lubi. I lud się poczuł jak te rybki w wodzie. Nic to, że paru jajogłowych se pomarudzi... Pomarudzą i przestaną, a już i niektórzy jajogłowi pomału też mądrzeją i się przystosowują. Niektórzy - to się nawet coraz niżsi wydają... tak, na wszelki wypadek ;-)

Bystra pannica z tej Miss. Wyczuła zefirek. Wyjdzie na ludzi...

 

* * * * *

A nieteges to jest to, że mi się prywatnie skończyły żarty, a zaczynają schody.

 

Kuuupa niezałatwionych spraw i niewykonanych zadań wisi mi nad łbem... jeszcze dziś trochę luzu, wieczorem jakieś pyfko... a potem szable w dłoń i do roboty.

 

Moich fanów (obu! :lol: ) przepraszam - kiedyś będzie lepiej. Moim antyfanom winszuję - Złoty Wiek nastał. Cieszcie się chwilą :cool:

 

Ale spox, czasami pewnie zajrzę... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges, ze przegrala moja faworytka MissPolonia 2006 - dlaczego nie wybrali nr 8 ? :) :) :)

 

A to napisała w swoim kwestionariuszu osobowym o ideale mężczyzny :

 

"uczciwy i mądry jak bracia Kaczyńscy, charyzmatyczny jak Marcinkiewicz, sprawiedliwy jak Ziobro, odważny jak Wassermann, nieugięty jak Dorn, przystojny jak Wojciech Olejniczak"

 

 

tu wypada zacytować WiS'a z imprezy w Radostowej: gdzie te czasy, gdy dziewczyny podrywało się na wiersze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest to, że właśnie wróciłem do domu ze świeżo nabytym DVD renomowanej firmy "Manta", które, jak głosi napis na pudełku, jest "Region free" czyli, drugi cytat :odtwarza filmy ze wszystkich stref" - wkładam ja Przemqową płytę DVD z Alim G ze Stanów i co? I nic. Bo region nie ten. No wkurzyć się można. Idę jutro do Saturna włożyć im ten odtwarzacz w ... multiregion :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest to, że właśnie wróciłem do domu ze świeżo nabytym DVD renomowanej firmy "Manta", które, jak głosi napis na pudełku, jest "Region free" czyli, drugi cytat :odtwarza filmy ze wszystkich stref" - wkładam ja Przemqową płytę DVD z Alim G ze Stanów i co? I nic. Bo region nie ten. No wkurzyć się można. Idę jutro do Saturna włożyć im ten odtwarzacz w ... multiregion :twisted:

 

kup cos takiego co sie zowie BELLWOOD kosztuje to nieduzo a odtwarza wszystko divx z txt, i dotego odtwarza z 1 i 2 bezproblemowo - a w srodku siedzi phillips tyle ze lepiej oprogramowany

 

[ Dodano: Pon Sie 28, 2006 7:09 pm ]

Doszedłem do wniosku że jestem leniem, nierobem i darmozjadem....

 

 

 

jak 99% populacji - i 100% politykow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest to, że właśnie wróciłem do domu ze świeżo nabytym DVD renomowanej firmy "Manta", które, jak głosi napis na pudełku, jest "Region free" czyli, drugi cytat :odtwarza filmy ze wszystkich stref" - wkładam ja Przemqową płytę DVD z Alim G ze Stanów i co? I nic. Bo region nie ten. No wkurzyć się można. Idę jutro do Saturna włożyć im ten odtwarzacz w ... multiregion :twisted:

 

kup cos takiego co sie zowie BELLWOOD kosztuje to nieduzo a odtwarza wszystko divx z txt, i dotego odtwarza z 1 i 2 bezproblemowo - a w srodku siedzi phillips tyle ze lepiej oprogramowany

 

Dzięki za radę, ale niestety już za późno. Wymieniłem na Panasonica... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest to, że właśnie wróciłem do domu ze świeżo nabytym DVD renomowanej firmy "Manta", które, jak głosi napis na pudełku, jest "Region free" czyli, drugi cytat :odtwarza filmy ze wszystkich stref" - wkładam ja Przemqową płytę DVD z Alim G ze Stanów i co? I nic. Bo region nie ten. No wkurzyć się można. Idę jutro do Saturna włożyć im ten odtwarzacz w ... multiregion :twisted:

 

kup cos takiego co sie zowie BELLWOOD kosztuje to nieduzo a odtwarza wszystko divx z txt, i dotego odtwarza z 1 i 2 bezproblemowo - a w srodku siedzi phillips tyle ze lepiej oprogramowany

 

Dzięki za radę, ale niestety już za późno. Wymieniłem na Panasonica... :(

ale czyta i 1 i 2?

 

bo tu masz link do belwooda i nie sa to jakies straszne pieniadze - powiem wiecej jest to taniocha a wzialem to tylko dlatego ze znam importera bardzo dobrze i mialem od niego takie cus jak tylko wejszlo do Polski - a moge zagwarantowac ze czesze wszystko - wczesniej mialem kilka innych (Phillips, Marantz) i nie umywaly sie do tego - az dziwne

 

http://www.bellwood.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale niestety już za późno. Wymieniłem na Panasonica... :(

ale czyta i 1 i 2?

 

Niestety nie czyta - ale musiałem na coś wymienić, więc padło na Panasonica. To i tak dla mojej córki do pokoju. Za Bellwooda chyba podziękuję - znajomy zaproponował mi za podobne pieniądze swój przenośny odtwarzacz z 9" ekranikiem przywieziony ze Stanów. Chyba w to wejdę... na wakacjach się przyda i wogóle... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale niestety już za późno. Wymieniłem na Panasonica... :(

ale czyta i 1 i 2?

 

Niestety nie czyta - ale musiałem na coś wymienić, więc padło na Panasonica.

W przypadku wielu markowych odtwarzaczy sprawę ograniczeń regionalnych rozwiązuje wpisanie odpowiedniego kodu z pilota. Google Twoim przyjacielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wielu markowych odtwarzaczy sprawę ograniczeń regionalnych rozwiązuje wpisanie odpowiedniego kodu z pilota. Google Twoim przyjacielem

 

A to prawda. Ale tu kłaniają się prawa Murphy'ego - na liście takich odtwarzaczy są wszystkie, oczywiście bez Twojego modelu, bo akurat ten Twój wymaga modyfikacji hardware'owej :twisted:. Była kiedyś taka firma, Clonex się nazywała, odkodowywali wszystkie markowe odtwarzacze. Oddałem do nich swój sprzęt, kilka stówek i do dziś mam problem z głowy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wielu markowych odtwarzaczy sprawę ograniczeń regionalnych rozwiązuje wpisanie odpowiedniego kodu z pilota. Google Twoim przyjacielem

 

A to prawda. Ale tu kłaniają się prawa Murphy'ego - na liście takich odtwarzaczy są wszystkie, oczywiście bez Twojego modelu, bo akurat ten Twój wymaga modyfikacji hardware'owej :twisted:. Była kiedyś taka firma, Clonex się nazywała, odkodowywali wszystkie markowe odtwarzacze. Oddałem do nich swój sprzęt, kilka stówek i do dziś mam problem z głowy 8).

 

Alex, oczywiście, że na to wpadłem :mrgreen: I oczywiście, że Google moim przyjacielem tyle, że:

 

 

PRZEMEQ JAK ZWYKLE MA RACJE, no może jak zazwyczaj... :wink:

 

Do mojego Panasonica (a mam dwa takie same) nie ma kodów! Bardzi nie teges więc... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...