Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że po wyjściu ze szpitala WRC fan będzie pisał w "Coś teges" :wink:

ps. w szpitalu nie jest tak źle sam byłem niedawno... w odwiedzinach 8)

 

Ja też byłem jakiś czas temu, ale nie wspominam tego wydarzenia szczególnie miło. :(

 

Wyciąganie tylu gwoździ ze łba - nie mogło być przyjemne :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazzila FireFox wykasowała mi linki internetowe, sama z siebie :/ (ktoś może wie dlaczego)

 

ja wiem. u mnie tym czyms byl moj brat 8)

 

jest mały problem: jestem jedynakiem :).

 

 

btw. teraz się szykuję do format c:

 

Ale chyba nie spowodu wykasowanych linkow? Firefox tak czasem ma, juz 2 razy mi wcielo wszystki linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem wczoraj wieczorem z Przewiezi (plaza, browar, dupeczki) zadowolony na maxa. Umowilismy sie nastepnie na gierki w koszykowke na podworku i........ krylem dwu metrowego grubasa i niefortunnie upadlem na noge probujac go zablokowac. Nie dam rady nawet chodzic ale na gipsownie nie pojechalem bo za 1.5 tygodnia wyjezdzam z kraju :(

Jest teraz ladna pogoda a ja musze gnic w domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem wczoraj wieczorem z Przewiezi (plaza, browar, dupeczki) zadowolony na maxa. Umowilismy sie nastepnie na gierki w koszykowke na podworku i........ krylem dwu metrowego grubasa i niefortunnie upadlem na noge probujac go zablokowac. Nie dam rady nawet chodzic ale na gipsownie nie pojechalem bo za 1.5 tygodnia wyjezdzam z kraju :(

Jest teraz ladna pogoda a ja musze gnic w domu :(

 

wiem cos o tym, kostki od koszykówy mam juz tak zwichrowane że byle nierówność i nogę skręcam 8) . Ale i tak gry dłużej niz kilka dni nie wytrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo nie teges że Graże nie zabrał autobus z Paryża :( Mimo że miały bilet i rezerwacje! Dobrze że maja z koleżanką ciut kasy bo tak by nocowały na ulicy... a dziś jak Francja wygra to będzie masakra w Paryżu !!! Jutro od rana atakuje to biuro Eurolines Polska bo mimo że powinni mieć czynne do 18.00 to o 17.00 mnie zlali i nikt juz nie odbierał telefonów. Wiec ostrzegam przed tanimi promocjami u tych badziewiaków i krętaczy jakimi są linie autobusowe Eurolines Polska. Sprawa tak mnie rozzłościła, że niema siły juz o tych kretynach pisać.

 

P.S. Kazali reklamacje email-em napisać... żeby było szybciej.... no to im napisałem... nie będę przytaczać bo bym czerwonego paska sie dorobił.... oczywiście nikt nie oddzwonił do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę jechać do Elbląga (250 km), a że będę jechał toyotą a nie subaru - nie teges. :|

Zmieniam samochód z leganzy na (chciałbym) forestera i nie mogę znaleźć - nie teges. :|

 

Tyle na chwilę obecną.

 

Ja po skrzynie od Subaru jechałem 801 Km małą Hondą Jazz :(

 

Współczuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperB dupowóz, tiptronic diesel, wychwalany nie tak dawno na forum świeżo po przeglądzie z ASO Skoda zdechł i pojechał w siną dal na lawecie :cry::twisted::twisted: Zupełnie nie teges, tym bardziej, że żona ochoczo rzuciła się na EVO a ma szlaban za zniszczone BBS-y :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperB dupowóz, tiptronic diesel, wychwalany nie tak dawno na forum świeżo po przeglądzie z ASO Skoda zdechł i pojechał w siną dal na lawecie :cry::twisted::twisted: Zupełnie nie teges, tym bardziej, że żona ochoczo rzuciła się na EVO a ma szlaban za zniszczone BBS-y :twisted::twisted:

 

Co ? Skoda nie daje auta zastepczego :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ? Skoda nie daje auta zastepczego :?: :?: :?:

 

Daje, ale teraz było na wariackich papierach i przyjechali lawetą pod dom, tak, że pojechała sama w siną dal... :cry: :shock: :cry:

 

Efekt finalny:

No i kicha - sprawdzili wszystko i nikt nic nie wie. Auto wróciło do normy i jeździ jakby nigdy nic :shock: :shock: :roll: Cholerna elektronika :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...