Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ze stresu czy z przemeczenia... ale wrocila mi dzisiaj stara kregoslupowa dolegliwosc, przez ktora bylem kilka tyg na zwolneniu lekarskim... :?

Czas hmm jak to powiedzieć? "zmienić wagę kręgosłupa" if you nkow what I mean :wink: :mrgreen:

Zyję z wypadniętym dyskiem już kilka lat. Jedna głupia decyzja o podniesieniu pralki bez pomocy będzie dawać znać do końca życia.

Trzeba uważać, unikać kilku pozycji :twisted: i da się z tym żyć :wink:

 

Ja właśnie przez źle dźwigniętą pralkę (w 2008) nabawiłem sie problemów z kręgosłupem.

 

Dziś jestem 6 tygodni po operacji (odcinek L5-S1).

Ostatniego ataku, w połowie maja, nie dało się już przetrzymać...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś pewna dama zajechała na podwórko i zaparkował swą mego kolumbryne uniemozliwiając wyjazd :evil::evil:

Co jej zwracam uwagę to obiecuje inaczej parkować (bliżej śmietnika czy cuś),a dziś rano...ponownie taki widok pod oknem :evil::evil::evil:

p.s. Moje to to na dole zdjęcia,wystaje kawałek ucha świńskiego na dachu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś pewna dama zajechała na podwórko i zaparkował swą mego kolumbryne uniemozliwiając wyjazd :evil::evil:

Co jej zwracam uwagę to obiecuje inaczej parkować (bliżej śmietnika czy cuś),a dziś rano...ponownie taki widok pod oknem :evil::evil::evil:

p.s. Moje to to na dole zdjęcia,wystaje kawałek ucha świńskiego na dachu :mrgreen:

 

kup kilka karnych, przyklej, powinno pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na rajdzie nadepnąłem na deskę z zardzewiałym gwoździem :evil::evil:

 

dezynfekcja spirytusem z zewnątrz i alkoholem od środka pomogła, zakażenia chyba nie ma 8)

 

dezynfekcja przeprowadzona profesjonalnie :mrgreen:

 

szubaru gdzie się tego nauczyłeś ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ze stresu czy z przemeczenia... ale wrocila mi dzisiaj stara kregoslupowa dolegliwosc, przez ktora bylem kilka tyg na zwolneniu lekarskim... :?

Czas hmm jak to powiedzieć? "zmienić wagę kręgosłupa" if you nkow what I mean :wink: :mrgreen:

Zyję z wypadniętym dyskiem już kilka lat. Jedna głupia decyzja o podniesieniu pralki bez pomocy będzie dawać znać do końca życia.

Trzeba uważać, unikać kilku pozycji :twisted: i da się z tym żyć :wink:

Ja właśnie przez źle dźwigniętą pralkę (w 2008) nabawiłem sie problemów z kręgosłupem.

Dziś jestem 6 tygodni po operacji (odcinek L5-S1).

Ostatniego ataku, w połowie maja, nie dało się już przetrzymać...

Tiaaa... Skąd ja to znam... L5-S1 miałem robione w lutym 2010, po miesiącu leżenia na podłodze...

Zdrówka Wam życzę, Koledzy! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie grzeje się GT'ek my97. W ogóle nie nagrzewa się chłodnica, wywaliłem termostat i dalej to samo. Co może być tego przyczyną? Jutro chyba wymienię pompę wody, może ona jest walnięta... A jeżeli nie ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wywaliłeś termostat?? :shock:

Po prostu odkręciłem osłonę w pompie (po spuszczeniu wody) wyciągnąłem tremostat, wsadziłem uszczelkę z powrotem i zakręciłem. Dłużej się nagrzewa ale musiałem to sprawdzić. Okazało się że jednak była chłodnica zapowietrzona. Trochę zabawy i chłodzenie działa. Teraz został tylko problem nierównego wchodzenia na obroty przy pełnym gazie. Przerywa z pedałem w podłodze, na 3/4 wkręca się dobrze. Na niskich też nie pracuje zbyt równo. Myśle nad podmianą silniczka krokowego w celu sprawdzenia i przejrzenia kabli zapłonowych. Jeżeli to będzie działać to zostaje tylko (w trochę późniejszym czasie) regulacja zaworów bo zaczynają stukać. Reszta prac przy moim GTku to kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek miasta,zatłoczona obwodnica,wczesne popołudnie...jeden pan w e klasie zygzakiem pełen ogień,drugi też popiwkowany Corsa też jakoś nierówno-spotkanie przy pełnej prędkości na środku drogi,Corsa wyrzucona tam gdzie zwykle jest wielu pieszych i rowerzystów (z dzieciakami nierzadko).

jak liczbowo to wyglada :?:

W mercu pan miał ponad 2,3 promila a w corsie ponad 1,5 promila :evil::evil::evil:

 

p.s. poznajecie takie srebrne cuś z drugiej fotki :P:P

http://www.istotne.pl/a7469.php

 

-- Wt sie 21, 2012 11:26 am --

 

a tu moje fotki: http://www.bolec.info/index.php?bolesla ... trona=last

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W w sobote planujemy start w sprincie, zabralem sie za ogarnianie samochodu, ktory jakis czas temu kupilismy, taka ciekawostka jak mozna olewac bezpieczenstwo:

 

50p4x0.jpg

 

mocowania sparco, fotel wisi w powietrzu i trzyma sie tylko na śrubach (jeszcze, żeby to były "twarde" śruby...) w momencie wsiadania, śruby ładnie się wyginają...

 

sv28vt.jpg

 

"bo trzeba mieć fantazję..."

:? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...