Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że Tusk czy jego nieudacznicy nikomu nie pomogą stojąc i gapiąc się jak strażacy i ratownicy robią swoją robotę. Oni im tylko w tym przeszkadzają.

Bo gdyby tam nie przyjechali cała opozycja by na nich nap....ła, że zlekceważyli tregedię. :!: :evil: Cokolwiek by nie zrobili znajdą się "...." (nie chcę paska), które będą szukały dziury w całym. Dodam tylko, że nieważne jest, czy premierem jest Kaczyński czy Tusk, czy ktokolwiek. Ludziom się nudzi i zawsze znajda kozła ofiarnego :!:

 

Rozumiem, że to jest jedno życie ale jego można jeszcze uratować a tych którzy zgineli w pociągu już nie

Tak jak pisałem wcześniej. Pomoc powinna nadejść dla wszystkich :!: , ale później należy wysłać Lisewskiemu rachunek za całą akcję ratowniczą.

 

-- 4 mar 2012, o 11:09 --

 

bo jak poczytać pewne forum na którym na bieżąco jest relacja

Wrzuć linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Tusk czy jego nieudacznicy nikomu nie pomogą stojąc i gapiąc się jak strażacy i ratownicy robią swoją robotę. Oni im tylko w tym przeszkadzają. A tam przez swoje wpływy zapewne usprawnili by całą akcję poszukiwawczą bo jak poczytać pewne forum na którym na bieżąco jest relacja z akcji poszukiwawczej polski konsulant jest totalnym amatorem nie potrafiącym nic załatwić. Rozumiem, że to jest jedno życie ale jego można jeszcze uratować a tych którzy zgineli w pociągu już nie :|

Spójrz na to trochę obiektywniej i postaraj się nie mieszać do tego poglądów politycznych. Niestety żyjemy w czasach, że jak to się wydarzy nieszczęście na taką skalę to zaraz w TV i na miejscu katastrofy jest pełno polityków. Tak jest za PO, było za PIS, SLD, AWS i całej reszty i tego nie zmienisz. Jak się premier (niezaleznie kto nim jest) pojawi na miejscu katastrofy to są komentarze min. jak Twój - że kapitał polityczny chce zbijać, że przeskadza itd. Jakby go nie było to byłyby komenty że ma w dupie ludzki dramat itd. Patrzeć tylko jak zaraz wszelakiej opcji opozycja, będzie miała 1000 różnych dobrych rad i pomysłów oraz od razu wskaże winnych, a jak sami byli przy władzy to jakoś tego nie zrobili. I oczywiście nie polaryzuje tu PO-PIS, tylko tyczy to się wszystkich od lewa do prawa. I tak źle i tak nie dobrze. Takie czasy (szybki i masowy przepływ informacji, a każdy słyszy to co chce) i trzeba z tym żyć. Tak więc proponuję Ci się wyluzować i się tak nie napinać, a będziesz zdrowszy :wink:

 

Alex mnie trochę wyprzedził 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa - teges.

 

A co do katastrofy kolejowej: dość dużo jeżdżę pociągami, zdarzało mi się też, jak pewnie zresztą większości z was, jechać z W-wy do Krakowa czy z Przemyśla do W-wy. W "normalnym" kraju po takiej katastrofie, przynajmniej przez pewien czas, transport kolejowy byłby najbezpieczniejszy na świecie, bo zostałyby wyciągnięte wnioski z błędów, a procedury dotyczące bezpieczeństwa byłyby brane pod uwagę o wiele bardziej, niż wcześniej. A w Polsce? Szczerze w to wątpię. Teraz wiem tylko, że katastrofy kolejowe jednak się zdarzają - i będę o tym, niestety, pamiętał przed każdym wejściem do składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz napisał(a):

bo jak poczytać pewne forum na którym na bieżąco jest relacja

 

Wrzuć linka

 

 

http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=43851&start=1185

Uratowany :) Cieszę się :!: Ekipa (znajomi ze wspomnianego forum) szykuje się na przywitanie bohatera. Pewnie wkrótce pojawi się wątek "Składamy się na koszty akcji ratowniczej", bo rachunek chyba będzie bardziej słony niż woda w której dryfował :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dramatyzuje. Przecież dworce pachną nowością, wagony są czyste i przytulne, a pociągi przyjeżdżają na czas.

Tak, zgodzę się, że jest lepiej niż 15 lat temu, ale jeszcze sporo brakuje do cywilizacji.

Jest lepiej niż 5 lat temu. Fakt nie znam dokładnie stanu wszystkich szlaków kolejowych, ale patrząc tylko na aglomerację Warszawską to to co jest teraz, a 5 lat temu to skok cywilizacyjny. Pociągi podmiejskie to składy które mają 5 lat od produkcji, albo od gruntownego odnowienia.

PS. Z tego co słyszałem szlak na którym miał miejsce wypadek był niedawno modernizowany.

 

Szkoda że te wszystkie Tuski i jego pseudo ministrowie w takim tempie nie zajmą się choć odrobinę sprawą Janka Lisewskiego który 3 dzień dryfuje na otwartym morzu nadając sygnały SOS. Nie chce mi się wierzyć że mając dokładne namiary gdzie on może się znajdować arabskie służby ratownicze nie mogą go już tyle czasu odnaleźć. :| :| No tak ale przy tej sprawie za mało można się polansować przed kamerami :evil: :evil:

To już jest w ogóle dramat, a najlepsze jest to że na morzu czerwonym stacjonuje lotniskowiec naszego "sojusznika", odnalezienie Janka to było by dla nich ok 1h roboty.

Ale grunt że historia skończyła się dobrze ;)

 

Mimo tego, że za jego sportową rządzę bicia rekordów (rozumiem to) zapłacą inni. Mam nadzieję, że nie on sam...

Z tego co wiem Janek był ubezpieczony więc zapłaci ubezpieczyciel ;)

 

Bo gdyby tam nie przyjechali cała opozycja by na nich nap....ła, że zlekceważyli tregedię. :!: :evil: Cokolwiek by nie zrobili znajdą się "...." (nie chcę paska), które będą szukały dziury w całym. Dodam tylko, że nieważne jest, czy premierem jest Kaczyński czy Tusk, czy ktokolwiek. Ludziom się nudzi i zawsze znajda kozła ofiarnego :!:

Trudno się nie zgodzić, w tym kraju co kolwiek by ktoś nie zrobił to będzie źle. Smuci się to co on taki ponury, uśmiecha się, to czy mu nie za wesoło przypadkiem? Taki kraj...

 

W "normalnym" kraju po takiej katastrofie, przynajmniej przez pewien czas, transport kolejowy byłby najbezpieczniejszy na świecie, bo zostałyby wyciągnięte wnioski z błędów, a procedury dotyczące bezpieczeństwa byłyby brane pod uwagę o wiele bardziej, niż wcześniej. A w Polsce? Szczerze w to wątpię. Teraz wiem tylko, że katastrofy kolejowe jednak się zdarzają - i będę o tym, niestety, pamiętał przed każdym wejściem do składu.

O przepraszam dziś panowie już sprawdzali zwrotnice, widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest w ogóle dramat, a najlepsze jest to że na morzu czerwonym stacjonuje lotniskowiec naszego "sojusznika", odnalezienie Janka to było by dla nich ok 1h roboty.

 

buahahahahaha no proszę Cię - mam nadzieję, że po prostu nie zrozumiałem twojego subtelnego żartu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam z wydechu mojego subarak wydobywa sie dym ktory mocno gryzie w oczy co moze byc przyczyna tego stanu?

 

Może zatankowałeś dizla? :)

 

popatrz na korek oleju czy nie ma piany, popatrz na stan płynu chłodzacego, czy jest tyle ile było i cze nie ma olejowych smug, wymień oba płyny, zrób test na CO2...

 

tyle na ta chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest w ogóle dramat, a najlepsze jest to że na morzu czerwonym stacjonuje lotniskowiec naszego "sojusznika", odnalezienie Janka to było by dla nich ok 1h roboty.

Ale grunt że historia skończyła się dobrze

Wow! Myślisz, że ubezpieczyciel pokrył by koszt poszukiwania przez lotniskowiec? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaha no proszę Cię - mam nadzieję, że po prostu nie zrozumiałem twojego subtelnego żartu :wink:

 

bardzo był subtelny, bo ja też nie skumałem ;)

 

No dobra, a tak na poważnie, to ciekaw jestem, co mówią odpowiednie prawa...jeśli faktycznie zespół lotniskowca był w okolicy, to czy mają taki sam obowiązek udzielenia pomocy na sygnał SOS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu bariera w samochodzie :evil: :

 

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 37463.html

 

na szczęście bez ofiar :idea:

 

a znając zycie osoba w taxi bez pasów...Czasami zdarza się że jadę taxi i praktycznie zawsze facet jest zdziwiony,że zapinam pasy :shock:

"po co pan zapina,przecież taksówką pan jedzie" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co za kretyński spot. Szef wymaga od Ciebie zbyt wiele? Zawsze możesz donieść na niego jeżeli w firmie jest nielegalne oprogramowanie.

 

Pogrywanie na najniższych instynktach.

 

Zrozumiałbym idee gdyby nie początek spotu. Zwykłe namawianie do odwetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez my, pracodawcy, jestesmy zlodziejami i wyzyskiwaczami.... :wink: nie wiecie tego?

 

Wiemy bo jestem pracobiorcą :twisted:

 

a ja jako księgowi tej mafii mogę to potwierdzić :mrgreen: proszę o status świadka koronnego 8)

 

 

A prawnicy mogą już składać zamówienia na nowe STi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś siwa szmata pogryzła mi przewody w katafalku:( na razie WN wymienione, ale nie pali na benzynie, a szczątki futra zostaly przy listwie wtryskowej, wiec pewnie jeszcze cos bedzie do kupienia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś siwa szmata pogryzła mi przewody w katafalku:( na razie WN wymienione, ale nie pali na benzynie, a szczątki futra zostaly przy listwie wtryskowej, wiec pewnie jeszcze cos bedzie do kupienia:(

 

znaczy sie coś ją z futerka skubnęło podczas demolki?? :D ale współczujemy :!:

Ostatnio znajomej ,która skoczyła nad morze cos w Koszalinie w nowej Kii spartage jakis kabel zeżarło,cos tam polepili,pokleili tasmą,wrócili do domku,musieli kupic nowy rzecz jasna-gwarancja nie obejmuje zeżarcia osprzętu więc sa lżejsi o 1100 zł zostawione w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...