Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej jednak podoba mi sie to, ze moge sobie w pociagu albo w samochodzie pogadac :)

 

w moim przypadku to moze byc trudne :mrgreen: ale i tak jest faaajnie..tzn bedzie jak sie przekopie przez wszystkie zaleglosci..maile i cala reszte :wink:

 

 

Szugar..jestes w drodze do sklepu? trzeba powrocic do tradycji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden mega-teges :mrgreen: wlasnie sobie kupilam bilet na IC do Poznania przez internet :)

Bez stania w kolejkach na dworcu wybralam sobie miejsce przy oknie, dzien i godzine odjazdu oraz stacje docelowa,

zaplacilam przelewem Multitransfer i wydrukowalam bileci :D

Bardzo mi sie takie kupowanie biletow podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEEGEESIKIEM jest to ze Monio mimo wiatru w oczy,klod pod nogi i odsylania do wszystkich swietych i Krystyny z gazowni..odpalila sobie na MACowce iPlusa..tadam..tadam.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Pieknie :-)

 

Jaki modem ... jakie predkosci, jakie koszta? :-)

Modem w postaci telefonu komorkowego polaczonego z kompem przez bluetooth albo przez kabel :D

Predkosc 115 kb, abonament 60 PLN miesiecznie z tym, ze mozesz usluge wlaczyc sobie kiedy Ci potrzeba

i wylaczyc kiedy Ci juz jest nie potrzebna (koszt wylaczenia 10 PLN) :)

Fajne tez to, ze podczas polaczenia z netem mozesz normalnie korzystac z telefonu, odbierac i wysylac smsy i takie tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różnych stron świata spadł na mnie dzisiaj sponsoring,

Jak Ci się znudzi, albo uznasz, że wszystkiego sama nie przejesz, to odpal trochę tych sponsorów znajomym... :wink: mam nadzieję, że nie wymagają chodzenia w mini i na wysokich obcasach...? :roll:

 

państwo derektorstwo chyba zrozumiało, że nie warto tracić barbie

No patrz - niby niezlustrowane, ale jednak nie takie durnowate... :roll: :mrgreen:

 

Mój mały teges tegowieczorny - czerwone australijskie wino marki wino, eee, znaczy się, marki "Shiraz". Miało być do bigosu :mrgreen: , ale się nie doczekało kapusty... no i okazuje się zupełnie nietrujące w bezpośrednim uzyciu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różnych stron świata spadł na mnie dzisiaj sponsoring,

Jak Ci się znudzi, albo uznasz, że wszystkiego sama nie przejesz, to odpal trochę tych sponsorów znajomym... :wink:

Nie ma sprawy, ale na razie muszę ich wykorzystać samotnie :twisted:

 

mam nadzieję, że nie wymagają chodzenia w mini i na wysokich obcasach...? :roll:

Wystąpienie w mini jeszcze mi się nigdy w życiu nie przydarzyło, więc chyba nie wymagają :mrgreen: Chociaż lubią jak ładnie (jak na siebie ;)) wyglądam.

 

państwo derektorstwo chyba zrozumiało, że nie warto tracić barbie

No patrz - niby niezlustrowane, ale jednak nie takie durnowate... :roll: :mrgreen:

Moje derektorstwo jest za młode żeby było co lustrować ;)

Jedno derektorstwo niestety okazało się totalnym burakiem, mówiąc mi na do widzenia że "zna lepszych" :roll: Dopiero drugie postanowiło uratować sytuację i jest nie takie durnowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem w postaci telefonu komorkowego polaczonego z kompem przez bluetooth albo przez kabel :D

 

Bardzo dziekuje, ale szczegoly i teorie oraz praktyke to ja znam duzo lepiej niz przypuszczasz :smile:

 

Pytam o konkrety: jaki modem, jakie sterowniki, jaka realna, osiagana predkosc w ktorej czesci miasta etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o konkrety: jaki modem, jakie sterowniki, jaka realna, osiagana predkosc w ktorej czesci miasta etc.

jesssuuu o czym Ty do mnie rozmawiasz? :mrgreen: no dobra..predkosc..nie porywajaca..ale wystarczajaca...czesc misata-SOMSIEDZTWO :mrgreen: a sterowniki- tajne przez poufne..jutro wysle Ci linkownik na strone goscia ktory zaposiada takowe fajne umozliwiajace to co w Plusie uznano za niewykonalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święci Mkołajowie obiecują, że być może zmienią mi służbowe narzędzie przemieszczania się... mam nadzieję, że nie na jakiegoś Touarega, tym razem... :roll: :oops:

 

Wystąpienie w mini jeszcze mi się nigdy w życiu nie przydarzyło,

:sad: :sad: :sad:

Nie wiem, jak niektórzy koledzy do tego podejdą, ale ja bym po takim dictum przestał Cię podrywać :twisted:

Mini bowiem rulezzzzz. ;-)

 

Nie tylko w wersji Cooper :twisted::mrgreen:

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że zaproszenie na kawę jest wciąż tak samo aktualne :grin: *

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* ...ale ciasteczka nie będzie, o!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpienie w mini jeszcze mi się nigdy w życiu nie przydarzyło,

:sad: :sad: :sad:

Nie wiem, jak niektórzy koledzy do tego podejdą, ale ja bym po takim dictum przestał Cię podrywać :twisted:

To by mogło być niegłupie rozwiązanie ;)

Oprócz tego, że nie noszę mini mam jeszcze kilka właściwości, którymi mogę nieco odbiegać od wyobrażeń ;)

Mini bowiem rulezzzzz. ;-)

 

Nie tylko w wersji Cooper :twisted::mrgreen:

wystąpienie w Mini w wersji Cooper się przydarzyło, nie jest tak źle ;)

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że zaproszenie na kawę jest wciąż tak samo aktualne :grin: *

Specjalnie dla Ciebie założę kieckę. Ale nie mini :twisted:

 

* ...ale ciasteczka nie będzie, o!!! :twisted:

moje wrzody będą niepocieszone ;)

 

 

Tegesy zaś:

Samochód naprawiony

Dostarczono opony

Dostarczono nowe meble

Tydzień się kończy za kilka godzin

mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...