Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Bo stroi sie antene a nie radio. I do tego stroi sie natene do konkretnego samochodu a nawet konkretnego miejsca na dachu.

I tak i tak bedzie dzialac. Czasami gorzej, czasami lepiej. W eksrtemalnych wypadkach podobno mozna ladnie spalic koncowke mocy (czy jakos tak). Mi sie nigdy nie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na imieniny dostalem od swojej ladniejszej polowki w prezencie szklane TT.

Dosc ladnie wykonana figurka TT225Q w skali jakies 1:30

Teraz musze poszukac jakiegos fajnego miejsca dla niej

Ciekawe czy sa tez takie Subarynki?

 

PZDR!

 

pochwal się, pokaż fotki :D:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, gratki, Darek drugie miejsce - ładnie ladnie - Kołdej jechał???

 

a mój teges to present od żony i kawał odwalonej dziś dzięki temu roboty:

http://norwalkpower.com/ProductImages/husqvarna/445.jpg

 

-- 25 wrz 2010, o 21:33 --

 

a no i zapomniałbym o nowych kapciach do antyka - prawie nówki Micheliny Pilot premacy HP - starczą na 2-3 upalanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest taki że dzisiaj Justyną w Pucharze Toru Słomczyn wyjąłem klasę i 3 miejsce w generalce tuż za EVO (Paweł Tomaszek) i Turbodziatkiem (darek lagacy)

 

 

gratulacje :mrgreen:

No nie powiem żebyście sie do tego 3 w generalce nie przyczynili :lol:

lukass, gratki, Darek drugie miejsce - ładnie ladnie - Kołdej jechał???

 

a mój teges to present od żony i kawał odwalonej dziś dzięki temu roboty:

http://norwalkpower.com/ProductImages/husqvarna/445.jpg

 

-- 25 wrz 2010, o 21:33 --

 

a no i zapomniałbym o nowych kapciach do antyka - prawie nówki Micheliny Pilot premacy HP - starczą na 2-3 upalanka

Thx 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teges jest taki że dzisiaj Justyną w Pucharze Toru Słomczyn wyjąłem klasę i 3 miejsce w generalce tuż za EVO (Paweł Tomaszek) i Turbodziatkiem (darek lagacy)

 

 

gratulacje :mrgreen:

No nie powiem żebyście sie do tego 3 w generalce nie przyczynili :lol:

 

:twisted: a juz bylem ucieszony ze pierwsze zawody w zyciu i wroce z pucharem...

 

nie mniej jednak fajne czasy robiles Justyna i naprawde wielki szacun - pudlo sie nalezalo ! :mrgreen:

 

az zaczalem rozwazac zbudowanie takiego fun-caru bo mojego STI bedzie szkoda na taki wyryp :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie do forumowiczów. Cały czas bije się z myślami czy Sti 2.0 czy 2.5 podejrzewam, że gdzieś temat już się przewinął w kilki wątkach. Jakbym mógł prosić o wyjaśnienie różnic takiemu laikowi jak ja :) Chodzi mi o różnice w spalaniu, wytrzymałości i potem ewentualne przeróbki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 2 tegesy - wczoraj spotkanie z Hołkiem i zajęcie 3 miejsca w wyścigach na symulatorze rajdówki (0,3 s do 2 msc-a i nie całe 2 sek do 1) za które dostałem pierwszy w moim zyciu puchar :twisted: To była impreza z okazji otwarcia nowego salonu Nissana i Suzuki. Do wypełnienia były takie małe bileciki z których były wylosowane 2 osoby, które otrzymały upominki. I nie zgadniecie... wylosowali mnie :D W reklamówce była smycz "GT-R", czapka z daszkiem "GT-R" , led'owa latareczka do kluczy Nissana i model Nissana 350z w gablotce.

 

A dziś miałem swój debiut jako sędzia rajdowy na Rajdzie Brugmann we Włocławku. Od razu byłem kierownikiem startowym :twisted: było suuper. Pozdrawiam kierowników - niebieskiego GT, srebrengo WRX, oraz pana w srebrnym, genialnym, oświniaczonym STi 04, który podjechał pod Pałac popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro podpisuję umowę na zlecenie. Już będę Instruktorem aktywnym, a nie tylko z uprawnieniami :) Wreszcie będę robił to co lubię :D Czyli coś związanego z motoryzacją 8) Czas odkładać na marzenia :D Może jeszcze gdzieś złapię robotę dorywczą i... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro podpisuję umowę na zlecenie. Już będę Instruktorem aktywnym, a nie tylko z uprawnieniami :) Wreszcie będę robił to co lubię :D Czyli coś związanego z motoryzacją 8) Czas odkładać na marzenia :D Może jeszcze gdzieś złapię robotę dorywczą i... 8)

Jakieś tabletki na uspokojenie już kupiłeś :?: :P

Bo ja bym musiał chyba paczkę dziennie szamać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jutro podpisuję umowę na zlecenie. Już będę Instruktorem aktywnym, a nie tylko z uprawnieniami :) Wreszcie będę robił to co lubię :D Czyli coś związanego z motoryzacją 8) Czas odkładać na marzenia :D Może jeszcze gdzieś złapię robotę dorywczą i... 8)

Jakieś tabletki na uspokojenie już kupiłeś :?: :P

Bo ja bym musiał chyba paczkę dziennie szamać :mrgreen:

Wiesz co nie :) Sam się dziwię po sobie. Jednak mieli racje, że mam predyspozycje na Egzaminie. Byłem na próbę to marudzili, że za kierownicę im łapię. Jeżdżą jak chcę to muszę ścigać i łapać. Niestety i stety co do jazdy i kultury jazdy jestem wymagający :twisted: Już na próbie miałem gorącą sytuację jak mi facet wieczorem z za ciężarówki wyskoczył. Dwa miłe akcenty podczas tygodnia:

Pierwszy: Twoje wskazówki mi pomogły na Egzaminie

Drugi: Dziewczyna po 10h jazd z innym Instruktorem jadąc ze mną i po jazdach powiedziała, że dopiero teraz uśmiechnęła się za kierownicą i powoli wydaję się jej, że to nie takie trudne "to całe jeżdżenie" :mrgreen: I teraz chce żebym tylko ja z nią jeździł ;)

 

blackdogwwl, życzę Tobie powodzenia i sukcesów tych co na lewym będą się uczyć :wink:

Sukcesów jak najwięcej :D Dziękuje Aga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...