Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki teges to wyjazd z parkingu w Mikolajkach, czy raczej widok strapionych twarzy frajerow. Takich co to kupili BMWeje za grube tysiace,sa przekonani, ze to najlepsza inwestycja ich bogatego życia..a tu dupa przez wielkie D...nie da sie wyjechac z byle błotnistej łączki.

Rotfl po stukroć...jeszcze paru przypakowanym ludkom obryzgałem stojące po środku bajora błyszczące przedmioty pożądania ze znakiem Forda czy innego Opla;) ehhhh te małe przyjemności;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik strzelecki - drogo jak cholera ale warto bo zabawki mieli rzadkie nad wyraz. Postrzelałem z FN FALa czyli karabinu, który wystrzelał pół afryki (drógie pół to robota kałacha), z Mosina, z Mausera kar98 i najważniejsze czyli Garand - cudowny karabin a dźwięk wyskakującej od góry pustej łódki nabojowej bezcenny. No i jeszcze magnum 44 - to jest kopyto - zupełnie inne wrażenie niż 9mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, mówisz o pikniku przy Kocjana?

Trwa chyba do 20. więc zamierzam się wybrać - pytanie - warto? :cool:

 

Jeśli idzie o frajde i możliwość postrzelania z karabinów zazwyczaj niedostęnych na strzelnicach (lub trudno dostępnych) to bardzo warto, jest Mosin, Mauser, FN FAL, SIG 510, Grand i trochę innych. Cenowo trochę drogo ale parę strzałów warto jednak oddać dla funu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, mówisz o pikniku przy Kocjana?

Trwa chyba do 20. więc zamierzam się wybrać - pytanie - warto? :cool:

 

Jeśli idzie o frajde i możliwość postrzelania z karabinów zazwyczaj niedostęnych na strzelnicach (lub trudno dostępnych) to bardzo warto, jest Mosin, Mauser, FN FAL, SIG 510, Grand i trochę innych. Cenowo trochę drogo ale parę strzałów warto jednak oddać dla funu.

 

Tak więc, byłem.. :cool:

 

Stare karabiny przeraziły mnie hukiem i ceną (bo 10 wystrzałów za 60 czy 80 zł to jednak spooro), za to postrzelałem sobie z Beretty i poczułem prawie jak Brudny Harry czy inny tam Ścigany.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges: Jutro udaję się rowerem na Szlak Orlich Gniazd z kolegami. Fajnie będzie! :cool:

 

giejsztory :razz: :mrgreen::lol:

Nie wszyscy robią na wycieczkach z kumplami to co ty :razz:

A kumpel się śmiał, że jedziemy przez wieś Dupeczki czy jakoś tak. Więc luuzzz... :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teges: Jutro udaję się rowerem na Szlak Orlich Gniazd z kolegami. Fajnie będzie! :cool:

 

giejsztory :razz: :mrgreen::lol:

Nie wszyscy robią na wycieczkach z kumplami to co ty :razz:

A kumpel się śmiał, że jedziemy przez wieś Dupeczki czy jakoś tak. Więc luuzzz... :cool:

 

:mrgreen:

 

sami kolesie w gorach - kurna brokeback mountain se zrobita :?: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...