Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy forseks se zapuszcza wąsy, żeby się nie odróżniać za bardzo - wszystkie panie stamtąd są strasznie wąsate :mrgreen:.

 

 

Absztyfikant Forseks delikatnie odgarnie nadmiar zarostu kochanki na policzek .....reszta potoczy sie spokjnie na drugi . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przylatuje do mnie mala, czarna Bulgarka, poznana noca na plazy wraz z mama
bylo najpierw poprosic o zdjecia wczesniej :mrgreen: tamtejsze noce ciemne sa :mrgreen:

 

jest szansa, ze w paszporcie miala zdjecie bez zarostu to moze sie ogolila :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 600000 post na forum jest mój :D

 

nie bardzo hy hy hy :twisted:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=600000#600000

 

zaliczyłem 3 min . wyścig albo raczej gonitwe za LP640 :twisted:

 

no cóż , scooby mało mi ducha nie wyzionął żeby za autem wogóle się utrzymać nawet przy łapiących nas światłach ...

 

wrażenia bez cenne :mrgreen:

 

 

mieliśmy podoba akcje z Intakiemwrx i Barym we Wrocku w drodze na tegoroczne Plejady... generalnie żałośnie acz wesoło było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges z tygodnia:

dostalem list z urzedu skarbowego od poborcy podatkowego ze chce 212 plnow za mandat- no to pomyslalem ze bedzie nie teges :evil: ale dzwonie i pytam co i jak, jak zaplacic i gdzie?, a on na to ze to mandat z 2005 roku i mam dzisiaj promocje :lol: przedawniony :mrgreen:

i dzisiejszy teges- nowe felgi przyszly :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jeszcze malowanie na bialo i bedzie lans :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, Czemu nie dałeś znać, że byłeś w wawie :?: :?: :?: :neutral:

Bo ja tak przejazdem od wczoraj :mrgreen: W sumie byłem wczoraj w nocy, a dzisiaj jak byłem już wolny to od razu wracałem.

W ogóle zrobiłem sobie taki maraton: Poznań->Bydgoszcz->Wawa->Łódź->Poznań :mrgreen:

Jak następnym razem będę i będę miał luz to dam znać, w ogóle to daj mi swoje nr kom na PW, to będzie łatwiej się zgadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absztyfikant Forseks delikatnie odgarnie nadmiar zarostu kochanki na policzek .....reszta potoczy sie spokjnie na drugi . :cool:
jest szansa, ze w paszporcie miala zdjecie bez zarostu to moze sie ogolila :mrgreen:
Za takie pieniądze się nie przebiera, tylko bierze, co jest. A że jeszcze mamuśkę w promocji dawali, to się długo nie zastanawiał :mrgreen: .

[scroll]a teraz chcialbym Wasze bulgarskie, kocie mordy zobaczyc [/scroll]bouncetrampoline.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ladnie ja przedstawiles wiesniaku :mrgreen:

Graza nie daje sobie w kasze dmuchac, chciala sama. oraz cale szczescie, ze tylko w kasze Obrazek

 

Generalnie oboje byli wygladali jakby własnie przestali sobie w tej kaszy grzebac/dmuchac/inne :mrgreen:

W tej kurtce to Forseks powiniennes paradowac na "Top Trendy" bo zapewne masz juz paszport Polsatu w kieszeni..:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...