Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

adamusmax, 33"? :mrgreen:

Te 33 to nie rozmiar felgi :wink: , ale to i tak duże kółka - spodziewam sie że to 33x12,5R15 Pewnie wszyscy spodziewali się że to będzie koło od ciagnika :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Kwi 10, 2010 9:07 am ]

Trzeba było więc wziąć 36. :twisted:

Nie ma jest 33, 35 i potem 37 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, 33"? :mrgreen:

Te 33 to nie rozmiar felgi :wink: , ale to i tak duże kółka - spodziewam sie że to 33x12,5R15 Pewnie wszyscy spodziewali się że to będzie koło od ciagnika :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Kwi 10, 2010 9:07 am ]

Trzeba było więc wziąć 36. :twisted:

Nie ma jest 33, 35 i potem 37 :razz:

 

jest 36 z tego co pamietam Maxxis albo General Grabber robi takowe - doszkolilem sie ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w super friendly cenie dostałem komplet oponek Nexen N3000 w rozmiarze 225/45/ZR17 :)

będę testował czy opinie na stronach net (zwłaszcza "chamerykańskich" ) są prawdziwe. jedno co już dzisiaj mogę powiedzieć są ciche (wypadają lepiej niż właśnie zdjęte Bridgestone LM22). Pierwsze deszcze powiedzą jak jest na mokro. Na sucho wygląda dość dobrze (ale i o tym można by powiedzieć więcej jak się porządnie dotrą)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega teges: Zauważyłem dzisiaj że poustawiali betonowe bariery przed miejscami wyłączonymi z ruchu na Trasie Toruńskiej,na wysokości wiaduktu na Marymonckiej.

 

Możliwe że stoją od jakiegoś czasu bo dawno nie jechałem, ale wreszcie skończy się ta plaga cwaniaczków dla których czekanie w korku jest ujmą, i muszą po polsku,sprytnie wykorzystać wysepke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że stoją od jakiegoś czasu bo dawno nie jechałem, ale wreszcie skończy się ta plaga cwaniaczków dla których czekanie w korku jest ujmą, i muszą po polsku,sprytnie wykorzystać wysepke

 

 

te bariery stoją już kilka dni. Też się ucieszyłem jak je zobaczyłem.

Jeżdżę tamtędy prawie codziennie, ale ostatnio jakoś nie w porach "szytowania" :wink: , więc nie wiem jak to wpłynęło na korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że wcale niekoniecznie będą większ,a teraz nie będzie już wpychania się takich cwaniaczków z powrotem do ruchu, tylko wszyscy będa grzecznie stali razem.

 

 

Na to liczę :idea:

Na pewno będzie łatwiej się włączyć na trasę zjeżdżając z Marymontu. Do tej pory ten właśnie zjazd był blokowany przez ciulików, którzy kosili przez strefę wyłączoną z ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj że poustawiali betonowe bariery przed miejscami wyłączonymi z ruchu na Trasie Toruńskiej

 

Już chyba wiem po co te bariery :idea: . Wczoraj późnym wieczorem widać było ekipy pracujące w tamtych okolicach i wyglądało na to, że są to przygotowania do wyznaczenia buspasa :neutral:

Na szczęście wszystko wskazywało na to, że ten buspas będzie wyznaczony na "czwartym pasie co go nie ma" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...